Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fl0dA

Sins of a Solar Empire

Recommended Posts

Minęły kolejne dziesięciolecia niekończącej się wojny Imperium Handlowego,Adwentu i Państwa Vassari. Niezliczone ilości żołnierzy ścierały się w przestrzeni kosmicznej, walcząc za swoje ojczyzny. Wielu z nich poległo; zbyt wielu. I gdy już wydawało się że wojna wygaśnie, ma szansę rozgorzeć na nowo!

Oto mamy przed sobą nieprawdopodobną okazję by odkurzyć mundury, naoliwić nasze maszyny i znów wyruszyć w kosmos!

Jeśli kiedykolwiek zagrywałeś się w gry pokroju Homeworlda, czy lubiłeś klimat niezapomnianego Freespace'a 2 to Sins of a Solar Empire jest dla Ciebie

Od teraz każdy może za darmo zanurzyć się w tej najlepszej, a już nieco zapomnianej strategii ostatnich lat.

Zapełnijmy znów galaktyki naszymi statkami, od najmniejszych myśliwców po największe okręty Liniowe.

Dołącz już dziś!!

Zainteresowanych zapraszamy na tą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Oj ja głupi, a sam założyłem temat o tej prześwietnej strategii. Krótko i na temat, patche mam, klucz mam, no i mam jeszcze ogromną chętkę na pogranie z żywym graczem. Grać mogę właściwie tylko w weekendy, czyli piątek wieczorem + sobota i niedziela, w tym tygodniu będę miał jeszcze czas w środę, no to jak jest ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Jo, serial by się przydał. Ciekawę czy trzeba długo czekać na odpowiedź. Wysłałem 2 wiadomości. Ze swojej normalnej poczt i z forum. Pierwsza nie doszła a na odpowiedź na drugą czemak i czekam. Mam nadzieję, ze za niedług pojawi się nowa partia seriali. Zwłaszcza, że trochęnapaliłem się na granie w tą gierkę grając z kumplem na lanie. W Sieci będzie lepiej, ale muszę czekać. Czasami to jest to takie męczące.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...