Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kabaczek95

Cały sprzęt do 3550zł.

Polecane posty

Witam!

Chciałbym Was poprosić o złożenie zestawu komputerowego. Ma on być wydajny i przeznaczony głównie do gier(OP Flashpoint DR, ARMA 2,

Assasin's Creed 2, Batman Arkham Asylum,Borderlands,Modern Warfare 2, NFS:SHIFT, ITP.) Całość tj. to co napisałem w temacie ma wyjść za ok.3550zł.Zestaw ma być na 3 lata jeśli będzie trzeba to dokonam jakiejś wymiany na nowszy sprzęt.

O to moje główne spostrzeżenia co do zestawu :sick: :

-buda:

procek :wszystko jedno ale wolę AMD

GPU: może być coś ze stajni Nvidii, ale o Radka też się nie obrażę

-monitor :

19''-22'', FIRMA NIE MA ZNACZENIA

- OS:

raczej Vista Home Premium z przesiadką na 7

-klawiatura i mysz:

upatrzyłem z A4 Techa za łącznie 140 zł , lecz jestem otwarty na wasze propozycje :biggrin:

P.S

Z góry dzięki za pomoc , jeśli znaleźliście by laptopa o dobrej konfiguracji, i w tej cenie to też może być :blush: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak zestaw ma być na 3 lata to czy jesteś wstanie poczekać jeszcze trochę aż nowe radeony trafią do sklepów?Co do windy to zacznij ściągać już 7 jak M$ jeszcze go na swojej stronie udostępnia albo jakiegoś linuxa.

A co do laptopa do gier przy kwocie 3.5k będzie ciężko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj poczekaj - opłaci Ci się ;) A jeszcze lepiej do nowego roku. Rozkręci się i5 , nowe karty z DX11 a reszta rzeczy (klawiatura , mysz , monitor) będą taniej bo Nowy Rok z tego słynie że są bardzo atrakcyjne wyprzedaże to sobie je kupisz. A może nawet więcej kasy będziesz miał - urodziny , gwiazdka ;]

Chyba że zestaw na już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...