Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o sesji Warfare

Polecane posty

Uh, spokojnie - nie krzyczę :tongue: Wydawało mi się, że w miarę spokojnie wyłożyłem swoje racje :happy:

Co do twojego pomysłu - niczego nie wykluczam, ale też nic nie jest pewne ^_^ W obecnej chwili skupiam się na rozwinięciu obecnego scenariusza [który nie wiem ile zajmie] a na drugi plan spycham pomysły na nowe wyzwania dla grajków :-] Zresztą, gdzieś w początkowych postach wspominałem, że możliwości jest od groma. Ba, ostatnio myślałem nawet czy nie pokusić się o zagranie drugą stroną [talibowie, rebelianci], ale jak mają się rzucić na mnie hordy hipokrytów to dziękuję :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zabawić się twoim kosztem :laugh:

A na serio to bynajmniej. Zastanawiałem się jak to przyjmiesz, ale do stylu twoich postów nic nie mam. Po prostu, chciałem trochę urozmaicić sesję i dodać jej dramaturgii (bo jakby to wyglądało, że F-16 unikają wszystkich rakiet wystrzelonych w ich stronę?). Poza tym przypominam, że cechą tej sesji jest, że wasza postać może zginąć podczas walki, ale nie z powodu, że zaleźliście mi za skórę. Wojna to piekło a kule latają lecz pan Bóg je nosi... znaczy, ślepy strzela :-] Co prawda - system, kostki i jakieś rzuty bardziej usprawiedliwiały by takie działania, ale przecież schemat karty postaci tutaj to robota na góra pół godziny, czyż nie? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All units, this is Papa Bear. Report status ^^ Panowie, mamy drobny problem... A właściwie to ja mam :tongue:

Sowa nie daje znaku życia. Co prawda, ostatnio był na forum 4 stycznia, ale wczoraj wysłałem mu PW i do tej pory nie dostałem odpowiedzi (a zazwyczaj przychodziła szybko). Martwi mnie to trochę, bo zniknięcie już drugiej osoby (do cholery, ma ktoś kontakt z Nickiem Wazalskim?) w takim momencie, której postać właściwie dowodzi skrzydłem poważnie komplikuje sprawę. Pytanie - czekamy aż miną regulaminowe dwa tygodnie na mój odpis (co da dodatkowy czas dla Sowy) czy mam się za niego zabrać tak szybko jak to możliwe (a że akurat wena z lekka mnie opuściła to jutro byście odpisu nie ujrzeli)?

Sytuacja z graczami przedstawia się następująco (w sumie, piszę to też dla siebie kiedy walnę PW do modków Jamy o edit wpisu w Niezbędniku ;P)

- Rankin - gra, jest OK

- Sowa - na razie nie wiadomo, pewna możliwość M.I.A

- ValdiCieć - brak problemów

- boromir_blirz - jak wyżej, bez zastrzeżeń

- brylant - też OK choć się niecierpliwi człowiek :-]

- Nick Wazalski - M.I.A (pisał coś w Nieobecnościach, że będzie miał problemy z netem, ale na rany gościa... mamy już I '10; ile to jeszcze może trwać?)

Zastanawiam się czy dociągnąć z wami (na polu bitwy z graczy to zostaje brylant na ziemi oraz Valdi z Rankinem w powietrzu oraz boromir w innej części miasta w innej operacji) do pewnego zaplanowanego przeze mnie punktu z pewnym plot twistem :tongue: czy muszę odpowiednio podkręcić tempo sytuacji, co niestety źle w pierwszej kolejności skończyło by się dla "Madafaki"... ;p, żeby maksymalnie w pięciu kolejkach do tego punktu dojść. A potem zaczniemy nowy rozdział :biggrin: *

Na szybko przejrzałem temat i widzę, że jest szansa na pozyskanie nowych rekrutów... InDyK, Lukass (choć z drobną dozą rezerwy), może wreszcie HammerHead się skusi niekoniecznie do lotnictwa ;P... i podejrzewam, a właściwie liczę na to, że ktoś się jeszcze skusi.

A w sumie... daję lekko zmodyfikowaną wersję karty :smile:

KARTA POSTACI v.1.2:

1) Imię i nazwisko (opcjonalnie dodany do tego pseudonim; na przykład: Matt "Black" Grishaw)

2) Wiek (chyba nie trzeba wyjaśniać)

2) Sektor armii (np. marynarka)

3) Rola*

4) Ranga**

4) Charakter

5) Wygląd

6) Historia***

* - Nie ma być precyzowana aż do bólu jak np. pilot F-16. Zamiast tego wystarczy napisać przykładowo pilot myśliwców. Rola jak i sektor armii są teraz wyznaczane przeze mnie przed rozpoczęciem kolejnej operacji. Gracze muszą się do tego dostosować ;-] Mogę z 90% pewnością powiedzieć, że sektor armii, który będzie obowiązywał w niedługiej przyszłości (czyli jak uwiniemy się z tym koksem) to siły lądowe ;}

** - Maksymalny poziom rangi jest ustalany przeze mnie. Nie pozwolę aby ktoś paradował sobie gościem w stopniu generała albo admirała floty. Na obecną chwilę nie mam pomysłu jakie stopnie wojskowe możecie sobie przyznać więc proszę o drobne wstrzymanie.

*** - Może być w normalnej formie albo w postaci listy z datami ilustrującymi przebieg kariery wojskowej. W drugim przypadku takich punktów przyda się z minimum siedem... Wielkiej pracy nie wymagam, ale lecenie na chama na łatwiznę spotka się z mistrzowskim "SEAL OF DISSAPPROVAL! xD" :tongue:

No, to drodzy gracze - odpowiedzcie mi na zadanie wcześniej pytania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że ten plot twist to coś w stylu tej, no, ostatniej amerykańskiej misji w CoD 4, tak? Z jednej strony żal mi "Madafaki", a z drugiej, to musi tyle zająć? Mogłeś, wiesz, no, skoordynować jakoś działania, ża Boromir po mnie przyleci, czy coś. Ale nie byłoby dramatyzmu. A jak długo zejdzie(w kolejkach) do plot wistu tak, by Crush się ewakuował?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brylant, swojej pięknej główki nie zawracaj takimi szczegółami tylko jasno określ się za jaką opcją jesteś :happy: Czy mam dalej czekać na Sowę czy już smażyć odpis dla reszty, która odpisała w terminie? Poza tym, nie zgadłeś i proponuję, żebyś dalej nie próbował :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Jako , że nasza sesja (Starcraft) ma pewne zastoje zgłaszam się na ochotnika :)

Teraz tylko pytanie z mojej strony, tak przed przygotowaniem karty:

- zamierzam umieścić swoją postać w siłach lądowych - jednostki specjalne ( najprawdopodobniej GROM, chociaż żeby nie mieszać w SEAL's lub SAS'ie też mogę służyć )

- stopień - prawdopodobnie Porucznik ( ze względu na formacje w jakiej służy )

- historia - zakładamy rok aktualny, czy wybiegamy czasem w przód?

- co do specjalizacji rozpatruję strzelca wyborowego (spotter, zwiadowca) bądź dowódce, członka drużyny szturmowej (specjalizacja CQB, pistolety maszynowe)

W sumie to pytanie jedno reszta bardziej "do potwierdzenia" i "czy pasuje".

Pozdrawiam

indyk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własnej sesji czekam zwykle 1-2 dni dłużej. Jeśli masz pomysł na odpis bez potrzeby angażowania spóźnialskich - smaż.

A z tą misją ratunkową wcale nie taki głupi pomysł. Nie wspominając już o tym, że Jake sam się porwie na takie zadanie jak usłyszy, że ktoś jest w potrzebie (charakter). Wszystko zależy od naszego MG, a więc hold tight, soldier.

Ach, no i proszę boromir_bliTz'a nie przemianowywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek - pardon za literówkę boromir. Niezamierzona była :happy:

Taka mała wiadomość - jak widać, odpis już się pojawił a w nim zastosowałem trochę inną formę :tongue: Nie powinno być problemów.

- zamierzam umieścić swoją postać w siłach lądowych - jednostki specjalne ( najprawdopodobniej GROM, chociaż żeby nie mieszać w SEAL's lub SAS'ie też mogę służyć )
Bardzo dobrze. Mogą być jednostki specjalne, ale pamiętaj, że w wprowadzeniu sesji mogą zmienić przydział dyktując to fabułą lub własnym widzimisię. Trochę nie mam ochoty zabawiać się z dziesięcioma różnymi formacjami od Rangersów poczynając na SAS kończąc :tongue:

- stopień - prawdopodobnie Porucznik ( ze względu na formacje w jakiej służy )
OK, na przyszłą operację kiedy wprowadzę wszystkie nowe postacie nie ustalam limitu dla rangi, ale niech każdy wie, że z tym również można przegiąć i się nie dostać :tongue: Liczę, że przykład z generałem/admirałem został zapamiętany.

- historia - zakładamy rok aktualny, czy wybiegamy czasem w przód?
Historia do roku 2009. Da mi to pewną lukę na przetasowania itd.

- co do specjalizacji rozpatruję strzelca wyborowego (spotter, zwiadowca) bądź dowódce, członka drużyny szturmowej (specjalizacja CQB, pistolety maszynowe)
To już wedle twojego widzimisię :happy: Tak tylko dla przypomnienia - dowódca nie może jednocześnie być snajperem (lub tejże posiadać).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że aż tyle musieliście czekać na mój odpis. Wiem, że w regulaminie mam na niego dwa tygodnie jednakże staram się zachować płynność sesji, w szczególności, że i gracze odwdzięczają się tym samym :happy: Mam nadzieję, że moje większe lub mniejsze zmiany w stylu odpisów za bardzo wam nie przeszkodzą... i prosiłbym aby każdy z graczy czytał całość jeśli do tej pory tego nie czynił. Tak po prostu rozbiłem post, bo lepiej wygląda niż zbita kupa tekstu :happy:

I chwilowo moje rozmyślania na temat plot twista z powodu nieobecności Sowy można uznać za nieważne :wink: Pędzony byłem potrzebą chwili a jak widać - zbytnio przesadziłem. Dziś nawet nawiązałem kontakt z Nickiem choć nie podał kiedy da radę wrócić. "Wszystko w rękach Neostrady". Miłego odpisywania :smile:

PS. Jakieś uwagi oczywiście również są mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Marek "Koval" Grabowski

2) 27 lat

2) Jednostki specjalne (GROM)

3) Rozpoznanie, specjalista CQB

4) Starszy Chorąży

4) Spokojny, opanowany

5) Wzrost 190cm, około 90kg wagi, szczupły, umięśniony

6) Historia Marka w wojsku zaczęła się wraz w momentem gdy rozpoczęły się jego problemy z nauką. Po skończeniu liceum ogólnokształcącego uczęszczał na studia techniczne na których wyjątkowo mu się nie powdiodło, jego nauka zakończyła się na drugim roku. Od zawsze interesował się wojskiem, lecz jego związek z nim kończył się na jego wojskowcyh spodniach wz.93 oraz pasku który dostał od kolegi na urodziny. W wyniku zblizającego sie krzysu finansowego oraz względnego braku znajomości zaciągnął się do armii jako kandydat na podoficera wojsk lądowych. Wybrał Szkołę Podoficerską Wojsk Lądowych w Poznaniu a jako kierunek obrał rozpoznanie ogólnowojskowe. Nie zarabiał kokosów jednak znakomicie wywiązywał się ze swoich obowiązków za co doceniali go przełożeni. Niedługo potem jako Sierżant spróbował swoich sił w selekcji. Przygotowania zajęły mu prawie dwa lata. Co owocowało jednak przyjęciem w szeregi elitarnej Polskiej jednostki specjalnej - GROM-u. Obecnie jako Starszy Chorąży zajmuje się szkoleniem przyszłych komandosów z dziedziny rozpoznania, szeroko pojętego zwiadu oraz walki w terenach zurbanizowancyh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panowie sobie myślę i dumam patrząc na sesję Feanora i tempo w jakim się ona rozgrywa & szczerze powiem, że chwyta mnie zazdrość :P Nie, moi mili - spisujecie się świetnie. Zawsze terminowi. Zastanawiam się tylko czy jest jakaś szansa na podkręcenie drobne tempa odpisów czyli opis jakoś przed zbliżającym się terminem? :-) Jak nie da rady to OK - liczę, że pewni nowi ochotnicy w liczbie trzech wybaczą jeszcze z dwa tygodnie zwłoki. Wtedy, dam radę was wprowadzić...

*) Czyli ogólnie: jest dobrze, ale czy mogłoby być jeszcze lepiej? :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zanim zaczniecie jedna moja uwaga. Absolutnie nie zabraniam wam a nawet skłaniam się do tego, żebyście opisali co robiliście przez te 14 dni własnymi słowami, dodając jakieś smaczki od siebie... daję wam pewną dozę wolności. Oczywiście tak długo jak wasze działania nie sprowadziłby by śmierci na kogoś innego z bazy albo spowodowały w ogóle jedną wielką katastrofę. Nie pytajcie się mnie o zgodę, najwyżej gdy post się pojawi a pewna rzecz mi się nie spodoba to uznam, że w.w nie miała miejsca :-]

Pasuje? Są jakieś pytania? Jeśli nie to miłych odpisów... i wczujcie się w atmosferę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko... Próbuję się wbić gdzieś w sesję ( :tongue: ), a najlepiej kilka, ale na chwilę obecną ciężko z tym. Jeśli miałbyś u siebie miejsce wolne to daj znać, a przygotuję kartę postaci i wcisnę się w wydarzenia. Nie jestem n00bem i o wojsku trochę wiem, więc z tym nie byłoby problemu. :wink:

Salutations de la Légion Etrang?re!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. Na razie tego nie wiecie :-) Rozkaz mówi, że macie stawić się w hangarach... nie wiedziałem czy użyć zwrotu "na stanowiska bojowe" więc zastosowałem ten wariant. I spokojnie nowi rekruci - koniec obecnej misji powoli się zbliża :D Miejsca będzie w bród.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego questiona? Już robić "postać" i podsyłać/zamieszczać tutaj, czy wciąż czekać?
Czekać.

Mam tylko nadzieję, że aktualni gracze mają miejsce zapewnione ... :P
Pożyjemy, zobaczymy :-) A na pewno ciągłe zapominanie o jednej rzeczy nie wpływa pozytywnie na przyszłą karierę...

@up. No, trochę szkoda, ale nikogo do gry zmuszać nie zamierzam :D Nowych chętnych jest aż w bród, ale thx, że ci się chciało przez jakiś czas. Over and out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...