Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unbearable

Poszukiwania Laptopa

Polecane posty

Witam!

Potrzebuje Waszej pomocy od kilku dni przeszukuje internet w poszukiwaniu laptopa dla siebie ale niestety nie znam się na tym wcale...Dlatego proszę was o pomoc w wybraniu takiego laptopa cena do 4000 zł. Ważne żebym mógł na nim pograć, dość duży dysk, Ważne żeby długo chodził na baterii przy normalnej pracy - nie licze ze w trakcie grania wytrzyma długo. Po za tym ważne żeby był ładny, Jeżeli chodzi o wielkość to raczej nie chciałbym żeby to był duży laptop gdzieś tak z 15" bo 17" raczej szybko będzie się rozładowywał....po za tym nie wiem czy warto kupować teraz czy nie lepiej poczekać do premiery windows'a 7 niby ta aktualizacja ma być za darmo ale wiadomo to Microsoft może się okazać ze to wcale nie bedzie takie proste i bezpłatne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwanie porządnego notebooka bez systemu lub na GNU/Linuksie graniczy niestety z cudem. Tak więc moim zdaniem jeśli Ci się nie śpieszy najlepiej jest poczekać, zwłaszcza, że do premiery Windows Seven zostało półtora miesiąca. Aktualizacja Visty do Windows Seven w ramach programów producentów notebooków będzie kosztować około 100zł (koszty wysyłki i tłoczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje Waszej pomocy od kilku dni przeszukuje internet w poszukiwaniu laptopa dla siebie ale niestety nie znam się na tym wcale...Dlatego proszę was o pomoc w wybraniu takiego laptopa cena do 4000 zł. Ważne żebym mógł na nim pograć, dość duży dysk, Ważne żeby długo chodził na baterii przy normalnej pracy - nie licze ze w trakcie grania wytrzyma długo. Po za tym ważne żeby był ładny, Jeżeli chodzi o wielkość to raczej nie chciałbym żeby to był duży laptop gdzieś tak z 15" bo 17" raczej szybko będzie się rozładowywał....po za tym nie wiem czy warto kupować teraz czy nie lepiej poczekać do premiery windows'a 7 niby ta aktualizacja ma być za darmo ale wiadomo to Microsoft może się okazać ze to wcale nie bedzie takie proste i bezpłatne...

Hmmm... Cięzka sprawa z tymi laptopami do grania.Osobiście jakieś pół roku temu byłem posiadaczem ACERA z 9600gt na pokładzie i 4gb ram i VIŚCIE X64 ULTIMATE SP1,gry śmigały , ba nawet sie gf kręcić dał ale bez wariactw.Sprzęcik kosztował mnie 2800 bez OS,u.Matryca błyszcząca 16" z możliwością wyświetlania filmów w FullHD.Śmigał całkiem nieżle ale szczerze powiem że do pc-ta za tę kasę to mu dalekoooo.Wsumie do 4k zł nic lepszego nie znalałem,firma może nie tak zacna jak Sony czy Dell ale za te cene "ferrari" sie nie kupi.

Proponuję tak gruntownie sie zastanowić czy aby na pewno potrzebujesz laptopa jeżeli masz zamiar w głównej mierze na nim grać?

Miałem laptopa,grałem, sprzedałem.

Kupuje PC-ta za ciut więcej i o niebo wydajniejszego.

Jezeli masz wtyki za miedza możesz sobie jakieś sony vio czy jak to sie tam zwie sprawić z dobrą grafą lub toshibe qosmio np f50 (naprawdę mocne) ale to już przedziałka powyżej twojej kwoty (ok 5000zł),ewentualnie Dell'a serii XPS np: 1730.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...