Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaj0

Rozwiązany: Sins of a Solar Empire multi

Polecane posty

Dan900 - weź się troche uspokój - pan Seriale to nie jest jakiś bot, tylko człowiek, któremu może chciałby w weekend odpocząć. Ja też wysłałem mu PM z prośbą o klucz, ale grzecznie czekam na swoją kolej. To, że był zalogowany na forum o 12:59 nie oznacze, że sprawdzał wiadomości, co jak np. miał forum otwarte na którejś karcie i po odpaleniu przeglądarki forum samo się załadowało. A po za tym skąd masz pewność, że tylko 10 osób chce klucz, co jak tych osób jest 100?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan900 - weź się troche uspokój - pan Seriale to nie jest jakiś bot, tylko człowiek, któremu może chciałby w weekend odpocząć. Ja też wysłałem mu PM z prośbą o klucz, ale grzecznie czekam na swoją kolej. To, że był zalogowany na forum o 12:59 nie oznacze, że sprawdzał wiadomości, co jak np. miał forum otwarte na którejś karcie i po odpaleniu przeglądarki forum samo się załadowało. A po za tym skąd masz pewność, że tylko 10 osób chce klucz, co jak tych osób jest 100?

Po kilkutygodniowym czekaniu na klucz spowodowanym zamieszaniem z serialami MAM PRAWO BYĆ WŚCIEKŁY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy tego jednak aż tak uzewnętrzniać na innych forumowiczach. Poza tym:

a) Miałeś pecha, skoro chciałeś seriala tak późno (ja się załapałem wraz ze znajomym na pierwszą turę), oraz

b) Serial nie jest konieczny do gry w multiplayer. Jedyne, do czego jest niezbędny to ściągnięcie patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan900 - weź się troche uspokój - pan Seriale to nie jest jakiś bot, tylko człowiek, któremu może chciałby w weekend odpocząć. Ja też wysłałem mu PM z prośbą o klucz, ale grzecznie czekam na swoją kolej. To, że był zalogowany na forum o 12:59 nie oznacze, że sprawdzał wiadomości, co jak np. miał forum otwarte na którejś karcie i po odpaleniu przeglądarki forum samo się załadowało. A po za tym skąd masz pewność, że tylko 10 osób chce klucz, co jak tych osób jest 100?

Po kilkutygodniowym czekaniu na klucz spowodowanym zamieszaniem z serialami MAM PRAWO BYĆ WŚCIEKŁY.

Ja też czekałem na ten klucz kilka tygodni i dalej czekam, ale jakoś nie jestem wściekły. Domyślam się, że redakcja robi wszystko by rozwiązać ten problem, po prostu trzeba poczekać. Narzekanie na pewno nie przyśpieszy całej sprawy.

Ludzie, okażcie trochę zrozumienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...