Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaj0

Rozwiązany: Sins of a Solar Empire multi

Polecane posty

Dobra, a ilu narzekających tutaj(tak po za tym to zły dział) będzie grało w multi dłużej niż tydzień?`

Słuchaj... klucz potrzebny jest nie tylko do grania w multi, ale także do ściągania patch-y. Nie mam zamiaru ściągać złamanych patch-y z jakichś śmierdzących torrent-ów... Nie po to mam oryginalną grę. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie CDA i to jest chyba jasne. Prawdę mówiąc to po takim wybryku (i to nie pierwszym) to chyba mało który wydawca będzie chciał jeszcze z nimi współpracować... zgroza :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to mam oryginalną grę. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie CDA i to jest chyba jasne. Prawdę mówiąc to po takim wybryku (i to nie pierwszym) to chyba mało który wydawca będzie chciał jeszcze z nimi współpracować... zgroza :/

Akurat tutaj to bym polemizował. Wg informacji którymi dysponowało CDA (lub uwazało że dysponuje) klucze te powinny działać wyłącznie z wersją gry zamieszczoną na coverze. Nie wiedziano o mozliwości pobrania gry na tych kluczach z serwisu producenta, więc jakikolwiek większe środki ostrzożności nie były konieczne. O winie nie może być tu jakiejkolwiek mowy, co najwyżej o zaniedbaniu, i to nawet nie po stronie CDA a po stronie komunikacji między CDA a Kalypso i wydawcą.

Wina leży natomiast po stronie Robin Hooja który postanowił zrobić "psikusa" tak CDA jak i jego czytelnikom publikując instrukcje pobrania klucza w zagranicznych serwisach z grami - za co szczerze mu życzę powieszenia za jaja w najbliższej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w piatek do działu reklamacji i mówili że nowe klucze otrzymają na dniach. W weekend redakcja nie pracuje, więc klucze powinny dojśc na początku tygodnia. Otrzymac je będzie mozna metodą "tradycyjną" - tzn. wysyłamy maila z prośbą, a redakcja wysyła klucz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)CD-Key byl podawany przy opisie gry w sekcji pelniaki, i nie bylo zadnych tego typu problemow.

Problem w tym, że był to key służący jedynie do instalacji i gry w single player. Jako przykład podam Trainz Classics, gdzie klucz z magazynu był traktowany jako warez i jedno z moich kont na Auran zostało zablokowane z jego powodu.

EDIT: Ktoś zna adres, pod jaki będzie trza się zgłaszać po nowe klucze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie ma sposobu zaktualizowania gry bez bawienia się w torrent + crack ?

1) Komputer, na którym gram nie jest podłączony do sieci.

2) Mam lapka z modemem bezprzewodowym ale z limitem 1GB miesięcznie, więc ściąganie >200MB odpada.

Any ideas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Sinsy zamieszczone w CDA to tylko podstawowa wersja, czy jest z dodatkiem "Entrenchment" ? Kupiłem CDA, ale, że jeszcze dwa tygodnie będę na wakacjach to nie mam możliwości sprawdzić.

Pytam bo na obrazku w CDA wyraźnie widać miny, które to chyba są dodawane w dodatku, a nie w wersji podstawowej - może to tylko błąd druku i ktoś zamieścił obrazek z dodatku zamiast z podstawki ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne podziękowania dla pijawek i panów bez wyobraźni, którzy rozdmuchali spraę podajac instrukcję jak dokopać konkurencji...... Chętnie pograłbym w Sins z modami, ale bez patchy lipa. Dziękuję wszystkim, którzy zwietrzyli okazję i okradli legalnych nabywców z kluczy. Oby jednak kluczy trafiły do osób, które nabyły CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu uzyskania klucza do gry, proszę pisać PW do użytkownika o nazwie "seriale". Oczywiście po polsku. :)

A jak długo należy czekać na odpowiedź owego "seriale" mana?

Do mnie klucz dotarł po około czterech godzinach od napisania PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sins of a Solar Empire - wspaniała gra lecz kiedy dostałem serial, wpisałem go w gierce to mi pisze, żeby grać w multi to trzeba pobrać jakiegoś patcha... Pobierałem różne patche i nic, a gdy się chciałem zalogować na stronie Sins of a Solar Empire to nie mogłem bo żaden link aktywujący nie doszedł do mnie (próbowane na wielu pocztach "gmail. wp, tlen) i nic, czekanie nawet 3 dni nic nie pomogło. Tak więc proszę was ludzie pomóżcie mi dając patcha na rapida czy coś :) Z góry ogromne dzięki :) Najlepiej pisać w tym temacie ale można też na GG 13976758 lub email na gmailu zerg1995@gmail.com (zainstalowałem grę, wpisałem jeszcze serial na wersji 1.0 i chciałem założyć konto i pisało, że zła wersja, zainstalowałem patcha 1.15 i mogłem założyć konto = pisało, że dobra wersja lecz gdy chciałem się zalogować to pisało, że zła !!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważniej informacje na stronie. Najnowszego patcha ściągniesz za pomocą programu Impulse, ale najpierw musisz założyć konto Impulse oraz zarejestrować na nim grę. Potem, gdy Impulse wykryje że masz SoaSE i na dysku i na koncie, znajdzie możliwy update do wersji 1.17.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to legalnie dając tego linka ale może komuś się przyda... http://www.patches-scrolls.de/sins_of_a_solar_empire.php

Czytaj uważniej informacje na stronie. Najnowszego patcha ściągniesz za pomocą programu Impulse, ale najpierw musisz założyć konto Impulse oraz zarejestrować na nim grę. Potem, gdy Impulse wykryje że masz SoaSE i na dysku i na koncie, znajdzie możliwy update do wersji 1.17.

Wielkie thx za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...