Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaj0

Rozwiązany: Sins of a Solar Empire multi

Polecane posty

Więc tak stworzyłem konto na stronie SoaSE loguje się i wyskakuje że:Posiadam niewłaściwą wersję Ironclad online.Mam spolszczenie od nie jakiego Ravena4444.Proszę o pomoc bardzo chciałbym zagrać z innymi graczami.Jak już ktoś pomoże to mój nick to jaj0 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak stworzyłem konto na stronie SoaSE loguje się i wyskakuje że:Posiadam niewłaściwą wersję Ironclad online.Mam spolszczenie od nie jakiego Ravena4444.Proszę o pomoc bardzo chciałbym zagrać z innymi graczami.Jak już ktoś pomoże to mój nick to jaj0 :P

Ścignij takiego klienta Impulse. On zainstaluje wszystkie patche i bedziesz mogl grac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w sumie, mam inny problem z multi. Również jadę na spolszczeniu Ravena (ave!) .

U mnie, wszystko sprowadza się do tego, że nie wiem jak mógłbym w ogóle dostać się do jakiegoś miejsca, gdzie będą się toczyły rozgrywki.

Zdaje sobie sprawę, że najprawdopodobniej ośmieszam się i to grubo. Ale no... Pod zakładką "Wielu graczy" nie znalazłem nikogo, a te całe Ironclad Online też jakoś nie przekierowuje mnie do żadnej poczekalni, czy czegoś w tym stylu.

Może nikt w to po prostu nie gra, w necie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne teraz każdy tak ma. W sieć poszła wiadomość, że klucze do gry są za friko na stronie, banda się rzuciła, kluczy zabrakło i najpewniej albo z własnej inicjatywy albo na prośbę kogoś z CDA, keye zostały zablokowane. Musimy czekać na to, co zrobi teraz redakcja, gdyż, chociaż naprawdę lubię pismo, to w tym momencie ktoś wyraźnie nie pomyślał i cierpią uczciwi ludzie, którzy pismo kupili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sytuacja się powtarza.Najpierw się rzucili na keye do speedballa teraz to.Jak widać w kraju nie można nic rozdawać za darmo(za pośrednictwem internetu) czytelnikom pism bo od razu wszyscy się na to rzucają.Najlepiej by było jakby klucze były nadrukowywane na płycie przynajmniej nie dochodziło by takich sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby CDA zrobiło jakąś małą aktualkę. Nie wierzę że przez 2 dni nie udało się nic ustalić ani nic załatwić. No chyba że tak własnie jest i CDA nie wie jeszcze jak ma zakomunikowac czytelnikom że zostali zrobieni w **** i czeka aż sprawa trochę przycichnie (ale w tę wersję jakoś nie wierzę). Szkoda że jak zwykle to właśnie ci uczciwi dostali w tyłek. Nikt nic nie zyskał, wszyscy stracili. A wszystko z powodu gry którą mozna było mieć za 15zł... Problemem nie jest nawet kwestia ludzkiej uczciwości czy piractwa - większość czytelników i tak nigdy nie aktywuje swojego klucza, więc taki pirat bez większej szkody (poza moralną) mógł sobie grę we własnym zakresie spiracić (chociaż i tak piracenie czegoś za 15zł jest dla mnie równie mądre co napad rabunkowy na gościa rozdającego darmowe ulotki celem kradzieży tychże). Niestety jak widać nie o piracenie tutaj chodziło ale o dowalenie CDA i uczciwym nabywcom. No bo jaki sens miałoby publikowanie instrukcji pobrania klucza na wielkich zagranicznych portalach internetowych? Jeśli zakładamy że osoba(y) która to zrobiła nie jest kompletnym idiotą (aczkolwiek wcale tego nie wykluczam), to musiała sobie zdawać sprawę z tego że CDA nie otrzymało nieograniczonej liczby kluczy, że ich liczba na skutek tych działań wyczerpie się błyskawicznie i oczywiste jest że klucze te w ten czy inny sposób muszą zostać w efekcie zablokowane, choćby z tej przyczyny że zabrakło ich nawet dla uczciwych nabywców CDA. Na skutek tego stracili wszyscy: Kalypso-bo część czytelników chciała legalnie kupić dodatki do SoaSE, czytelnicy- bo dostali wybrakowaną grę, CDA- bo utraciło część zaufania tak u czytelników jak i kontrahentów a nawet... pojedynczy drobni złodzieje pobierający klucze ze strony- bo mogli oni de facto dostać tę grę za darmo, a ich proceder pozostał by niewykryty (nie popieram takiego działania, ale taki jest fakt). W zasadzie jedynymi którzy się teraz cieszą są ci którzy uwielbiają prowadzić tyrady na temat tego jak bardzo CDA jest do D, "życzliwa" konkurencja oraz słynna już drużyna Robin Hooja z nim samym na czele. Niestety, gdy ludzka podłość idzie w parze z ludzką głupotą nie istnieje nic czego nie dało by się zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by zrobić coś takiego

na płycie zapisywać seriale

ale by trzeba znać jakąś stałą w serialach (powtarzająca się lub rosnąca liczba, litery według jakieś kolejności itp) a później skonstruować bota który będzie generował seriale (nie wiem jak by zareagował na to producent czy to legalne)

i zapisywałby na płytce (były by 2 seriale dla pewności że jeden działa)

ograniczyło by to liczbę sępów (wszyscy co chcą kod do multi mają na pewno pirata oczywiście nie liczę małego procentu graczy co kupili CDA)

albo

dawanie pasów tylko tym co mają konto na action forum ponad miesiąc i 10 postów (to akurat przysporzyło by roboty modom i adminom zaraza SPAMU)

lub

żeby dostać serial do multi trzeba zweryfikować płytę lub czasopismo (po indeksie te małe literki obok ceny lub po jakieś innej zmiennej liczbie w magazynie)

redakcja musi coś z tym zrobić bo jak tak dalej pójdzie to 2 dni przed premierą nie będzie seriali do multi

nawet jak bym miał pirata to bym nie prosił o serial bo to czyste chamstwo złodziejstwo itp

ps

podajcie na pw jakieś spolszczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo

dawanie pasów tylko tym co mają konto na action forum ponad miesiąc i 10 postów (to akurat przysporzyło by roboty modom i adminom zaraza SPAMU)

Pomysł lekko nietrafiony nie wszyscy udzielają się na forum aby mieć aż 10 postów a nie zamierzam dla patcha i dodatków zaśmiecać tego forum. (co niniejszym uczyniłem :confused: ) myślę że pomysł z indeksem jest ok ale czy wykonalny ?? to już tylko pracownicy CDA chyba wiedzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem by na każdym był inny panie "egzemplażu"?

Z resztą nie musi być na płycie, wystarczy by był na opakowaniu płyty (CDA i tak jest foliowane).

Tutaj sie zgadzam kiedys tak wlasnie bylo, CD-Key byl podawany przy opisie gry w sekcji pelniaki, i nie bylo zadnych tego typu problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy drodzy Państwo z CDA mają zamiar w końcu rozwiązać problem kluczy? Czy może położyli już na to lagę? Fakt, gra działa w singlu bez seriala, ale bez spatchowania to się w nie da za bardzo grać.... a nie mam zamiaru ściągać lewych wersji patch'y (no i miałem zamiar dokupić dodatek). CDA! Czekam na jakąś informację!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Totalna porażka" - powiedziałby Pan Gaduła (Toon Car) na tą sytuację

żeby piracić oryginał - takie rzeczy to tylko w Polsce i tylko niekompetencja na lini CD-Action - dystrybutorzy gry - takie rzeczy (w pakiecie) to tylko jak człowiek chce być uczciwym i kupi chłam.

pozdrawiam twórców orginalnego podejścia do wiernych czytelników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jakby ludzie mieli choć odrobinę przyzwoitości, to nie rzuciliby się na te seriale jak hieny na mięso. Całej sprawie winni są ci, co pisma nie zakupili, a chcieli wykorzystać okazję. CD-Action winne jest co najwyżej swej naiwności i wiary w uczciwość ludzi. Więc jak już chcecie na kimś psy wieszać to najpierw upewnijcie się czy ta osoba (podmiot fizyczny lub prawny) naprawdę jest temu winna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw upewnijcie się czy ta osoba (podmiot fizyczny lub prawny) naprawdę jest temu winna.

Jest winna, poprzez zaniedbanie i łatwowierność. Jestem pewien, że jakoś to naprawią i uzbrajam się w cierpliwość umilając sobie oczekiwanie na serial ciupaniem w JE i singla Solara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...