Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

XIII

Polecane posty

Właściwie ja widziałem tylko trailer, który kiedyśtam był w CDA. Niespecjalnie mnie on zachwycił. Jakby dawali za darmo to bym wziął, ale tak to raczej nie dla mnie giera. Chyba że będzie dobry multi :P . A tak poza tym to nigdy tego komiksu nie czytałem, a i grafika komiksowa nieszczególnie mnie podnieca. Chociaż pomysł z broniami to mi sie widzi (deska, tulipan, kolba strzelby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że będzie dobry multi .

Będzie śwetny! Oprocz zwykłych trybów będzie oferować kilka nowatorskich... I te SMG w w obu rękach...

A tak poza tym to nigdy tego komiksu nie czytałem

Więc musisz przeczytać! Na stronie wydawnicwa ("Siedmioróg") sprzedają chyba po 7zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Ja grałem w demo i po prostu mnie powalilo. Szykuje sie hicior :)

Hmmm... następnym razem miłoby było poczytać więcej, powiedzmy co Ci się w grze podobało, czy ma jakieś minusy. Proszę chociaż po trochu, ale argumentować swoje zdania.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytalem jeszcze chyba dwa lata temu w pewnej gazecie o tej gierze, to jakos nie za bardzo mi do gustu przypadla, niby fajna ale jakos nie za bardzo... OK, qrde gramy w demo, pierwsze wrazenie: grafa jakas nowa wkoncu, nie tam jakies fotorealistiki, bajery rowery itd :P , muzyczka wpada w ucho, jest niezle, no to ide ta wentylacja, pierszy wrog i... Smierc :( moja niestety, zrazilem sie troche, przyzwyczajony jestem do quaka, czyli wpadam wymiatam i wychodze :P, po tygodniu wrocilem do XIII, przyozylem sie i obydwie mije zaliczylem :D i wtedy dopiero te gre pokochalem, tylko wyczekiwac premiery(jakiejkolwiek:P)

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie kiedy takie gry jak Doom czy HL ida w jak najrealistyczniejsza grafe takie "cudenko" jak XIII jest naprawde bardzo mila odmiana. po przejsciu dema wiedzialem jedno: ja ta gre MUSZE miec!!!! poprostu ten komiksowy klimat jest niesamowity. sam jestem fanem komiksow ale musze przyznwc ze XIII jeszcze nie mialem okazji przeczytac. a skoro chodza one po 7 zl (to naprawde bardzo tanio!! np. "100 nabojow" - 30 zl) to musze sie do empiku wybrac. ja tej gierce wroze wielki sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro chodza one po 7 zl (to naprawde bardzo tanio!! np. "100 nabojow" - 30 zl) to musze sie do empiku wybrac

Po około 7zł tylko na stronie "Siedmiorogu", gdzie indziej po 15-17zł :(

Jakiś czas temu wyszło multiplayowe demo... Nawet gra z botami strasznie wciąga. Max. ilość botów=5 Team Dathmeach z 5 botami= ostra walka, Dathmach z 5 botami=SIEKANINA!!!

Demo multi ma kilka błędów (np. przenikanie śladów po strałach przez ściany itp.), które pewnie zostaną poprawione w pełnej wersji. Trochę irytuje, że w meczu z botami nie możesz mieć innego skina i nicka niż standardowy, oraz nie możesz dołączyć do drużyny niebieskich (zawsze będziesz u czerwonych... nawet jeśli w profilu ustawisz "Blue")... Jednak już w grze przez net można już wybrać skina i imię... Polecam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem pierwszym na forum, kto grał w pełną wersję. Mój FPS roku (chyba że zaliczymy do nich Jedi Academy). Oryginalna grafika, ale w połowie gry zapominasz o komiksowej otoczce i czujesz się, jak w normalnym FPSie. A Branie zakładników przydaje się tylko w drugiej misji (kiedy poznajesz tą możliwość) I NIGDY WIĘCEJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Engine graficzny zapewnił grze ten sukces!

To interaktywny komiks, i można w niego bardzo długo pograć, poza tym możemy pobawić się krzesłem, butelką , innowacyjność spotyka się tu na każdym kroku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...........!

Gra zajmuję parę płytek! :wink:

Ale wtedy już nie będzie CD-Action, tylko DVD-Action :twisted:

A w DVD-Action to proszę bardzo!

Można je by było kupić tylko dla samej 13! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje dogłebne uczucia związane z grą. Trochę po niej ochłonołem. Styl jak i grafika pierwszorzedna. Duża różnorodność lokacji jak i przeciwników. Parę ciekawych innowacji. Ogolnie gra dobra nawet bardzo dobra. Ocena 8+ lub 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra mi się podoba nawet bardzo grafika ciekawa ale nie wim jak w końcu ona się nazywa jedni mówią ża trzynasty a dródzy że trzynastka ????????

ja już w końcu nie wiem :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem fabuły gra niezła, grafika sprawia że ta gra lezy i kwiczy i prosi o dobicie ( wiem że toa komiksowa oprawa ma dodawać klimatu ale wiekszośc rzeczy wygląda jak kloce.) a postacie BOSHE czulem sie jakbym grał w odświeżonego duka gdzie po ekranie latały ludziki wyciete z kartoniku po mleku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem fabuły gra niezła, grafika sprawia że ta gra lezy i kwiczy i prosi o dobicie ( wiem że toa komiksowa oprawa ma dodawać klimatu ale wiekszośc rzeczy wygląda jak kloce.) a postacie BOSHE czulem sie jakbym grał w odświeżonego duka gdzie po ekranie latały ludziki wyciete z kartoniku po mleku.

Ja się z ta opinią zgodzić nijak nie moge. Według mnie właśnie grafika jest największym plusem gry. Dzięki temu gra zyskuje bardzo dużo. Taki rodzaj grafy bardzo mi się spodobał. Mam pytanko czy będzie kontynuacja :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem fabuły gra niezła, grafika sprawia że ta gra lezy i kwiczy i prosi o dobicie ( wiem że toa komiksowa oprawa ma dodawać klimatu ale wiekszośc rzeczy wygląda jak kloce.) a postacie BOSHE czulem sie jakbym grał w odświeżonego duka gdzie po ekranie latały ludziki wyciete z kartoniku po mleku.

Ja się z ta opinią zgodzić nijak nie moge. Według mnie właśnie grafika jest największym plusem gry. Dzięki temu gra zyskuje bardzo dużo. Taki rodzaj grafy bardzo mi się spodobał. Mam pytanko czy będzie kontynuacja :?:

Grafa w tej grze jest bardzo dobra i charakterystyczna!

To między innymi engine graficzny zapewnił grze sukces!

Autorzy po miłym zaskoczeniu jakim jest dla nich tak duże zainteresowanie tą grą na pewno wypuszczą nam sequela, chociaż do tej pory nie ma żadnych szczegółów na ten temat!

"13" nieprzyniosła tej grze pecha a wręcz odwrotnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra mi się podoba nawet bardzo grafika ciekawa ale nie wim jak w końcu ona się nazywa jedni mówią ża trzynasty a dródzy że trzynastka ????????

ja już w końcu nie wiem :?:

ja mówię "trzynaście" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowię "TRZYNAŚCIE" :D

Dobrze, dobrze wierzymy!!!

Nie nadstawiaj tak karku bo dostaniesz bana.............!

Ja tam o komiksie nawet nie słyszałem dopóki nie pojawiła się gra, ale może to i lepiej bo poznał bym całą historię wcześniej i gra nie zainteresowała by mnie tak jak jest to teraz! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra mi się podoba nawet bardzo grafika ciekawa ale nie wim jak w końcu ona się nazywa jedni mówią ża trzynasty a dródzy że trzynastka ????????

ja już w końcu nie wiem :?:

ja mówię "trzynaście" :D

już wiem jak się ona nazywa "trzynasty" przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ jak oglądałem o niej w TV to widziałem tam kolesia który miał na ramieniu tatuaż XIII :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...