Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arn1

Tipsomaniak 2009

Polecane posty

Jeśli rozmawiamy o tym Tipsomaniaku to ja wgryzę się w inną sprawę. Otóż załączone obrazki mi osobiście nie podchodzą. Bardziej pasuje mi twórczość pana Lenca. Tekst o konsolach bardzo ciekawy. Dzięki. Widzę już, że nazwa Tipsomaniak została dla zachowania tradycji :happy: . Może to i lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej podobają się rysunki Marka Lenca. Z najnowszego Tipsomaniaka tylko 5 obrazków szczególnie mi się spodobało. Błażej Wiśniewski ma całkiem inny styl rysowania, i trzeba też się do tego przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu mój komputer obchodzi 4-te urodziny :laugh: Jeszcze prawie wszystkie gierki z CDA na nim chodzą płynnie. :happy: Słyszałem że Xbox 360 może porysować płytki. :down:

Mój stary komp ma już ponad 5 lat, miał raz ok. 2 lata temu upgrade i czasami się tnie, ale jest używany głównie do internetu dlatego o nie przeszkada. I dodam, że jeszcze od początku nie był wogóle formatowany...

A Tipsomaniak nie jest taki zły, fajnie jest sobie przypomnieć gry z Pegasusa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Xbox 360 może porysować płytki. :down:

PC też rysuje płytki - dziwne, że o tym nie słyszałeś. Każdy czytnik rysuje w pewnym stopniu w miarę użytkowania, co jest chyba oczywiste.

Co do braku N-gage i Gizmondo - po co mówić o takich porażkach? Nie wspominając już o tym, że to tylko konsole przenośne i nie prezentowały sobą niczego nowego. Wielką rewolucją też nie były, a ten tekst miał być o rozwoju konsol przez ostatnie prawie 40 lat i bardziej poświęcał uwagę konsolom starszym, co jest słuszne. Bo o gizmondo i n-gage to raczej każdy wie, a na przykład o takim Odyssey już niekoniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kiedyś grałem na PC w grę Chronicles of Riddick doszedłem do 10 misji i komputer mi się automatycznie zrestartował. Drugi przypadek do gra SpellForce - grając w nią ekran zaczął mi śnieżyć.

2.Mówicie że w czasopismach komputerowych są gry za 10-15 zł ale większość tych gier do średniaki. Oczywiście raz na rok pojawi się jakaś większa produkcja np Mafia, Far Cry, Fable itp.

3.Myślę że na konsolach nowej generacji jest mniejsze piractwo niż na komputerach PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał ale przy obrazku(w tipsomaniaku) podpisanym cyt:"Gruby i (dziś) już nieporęczny -PSP-1000" znajduje się zdjęcie nowszej wersji pspka 2000 tysiace lub 3000 nie znam się na tych nowszych dokładnie. :P A tak poza tym to nie uważam że CDA zmienia się na gorsze przez to że piszą też o konsolach to jest dopasowanie się do potrzeb rynku coraz mniej wielkich produkcji wychodzi z przeznaczeniem na PCty większośc wielkich gier wychodzi albo na Konsole i PCty albo tylko na konsole :P Poza tym dobrze jest miec konsole w domu odmienia to troche spojrzenie na wojnę PC vs Konsola. Nie uważam też żeby ten Tipsomaniak przyczyniał się do jakiejś diametralnej zmiany u młodych graczy że rzeczywiście w ich oczach PC zmaleje, według mnie to już się stało komp nie jest już tak supportowaną platformą do gier jak kiedyś a przy tej skali piractwa ciężko oczekiwac poprawy. Młody gracz chętniej już teraz sięga po kosnole. To w polsce z racji tego że konsole są dosyc drogim wydatkiem wciąż króluje granie na PC (tak jak w inncyh państwach wschodnich) bo wiadomo że jak rodzic kupuje dziecku komputer to nie tylko do grania(a przeważnie i tak tylko do tego służy) a konsola to niby nie ma żadnych innych przydatnych funkcji jak tylko granie i takie u nas jest przestarzałe spojrzenie. CD-Action nigdy nie stało jakoś murem za PC :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm, znalazłem coś co świadczy o waszej niewiedzy o grach muzycznych! xD No no! xD Nie no żartuję, ale to jest spore niedopatrzenie.

Nie wiem czy mogę w tym wypadku dać link ale, co tam. Najwyżej usuniecie.

jest taka sprawa. Dziś kupuję nowe CDA ^_^ Otwieram od razu Tipsomaniaka, dochodzę do Elite Beat Agents (str. 83) a tu ZONK. CZemu? A no bo:

Alternatywa dla PC: Właściwie nie ma, na upartego można by wskazać Frets on Fire

Erghm, no i tu leci link:

OSU!

No, to jest na prawdę FAIL, bo gra istnieje od 2 lat, gra w nią od groma ludzi i do tego jest możliwość gry SIECIOWEJ. jest online ranking, możliwość tworzenia własnych "beatmap"(Piosenka + Tło(Można i video) + Ustawienie Beatów w odpowiednim miejscu, momencie + Ustawienie rytmu).

Nawet POLACY mają kanał w grze (jest chat) i własny dział na forum -.-

Tak więc, domyślam się że nadal drukujecie numery CDA(?) więc zmieńcie to niedopatrzenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z ciekawszych Tipsomaników mam tylko jedno zastrzeżenie co do artykułu na temat Pegasusa. Pominięto w nim role firmy BobMark International w sprowadzeniu jej do polski i rozreklamowaniu wśród ludu.

A tak obok tematu: ludziom, którzy nie mają nic przeciwko "obrzydliwemu językowi" polecam znalezienie na youtube i www.gametrailers.com filmów angry video nerda których głównym tematem jest przybliżenie ludziom dawnych konsol i zjechanie najsłabszych tytułów jakie się na nie pojawiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...