Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Nie grałem w Armageddon bo gdy włączyłem to mi się komp reseował, mam orginała. Ale world party i 2 rządzi. 3D i Totalna rozwałka mnie się podobają ale nie siedzi się przy nich tak jak przy W:WP albo 2. A worms forts oblężenie jest trochę nieudane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te godziny spędzone z Armageddonem :) Kapitalna gra towarzyska, IMO lepsze niż Guitar Hero :) Prostota rozgrywki i te emocje "trafi, czy nie trafi? wpadnie na pomysł, żeby to zrobić?". Z niecierpliwością czekam na nową część, o ile będzie w przyzwoitej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście podobały się wszystkie dotychczasowe odsłony Worms'ów. Od Worms na Amigę poczynając, na Worms: Forts kończąc. W Worms 4: Mayhem nie grałem. Moimi faworytami są Worms Armageddon i Worms: World Party. Na Worms: Reloaded również czekam z niecierpliwością :wink: . Mam nadzieję, że twórcy przywrócą serii należne jej miejsce, stary styl rozgrywki, dodając jeszcze kilka "ficzerów" i nowych jakichś, fajnych mechanizmów rozgrywki, jeśli te warunki będą spełnione, będę usatysfakcjonowany... :happy:

Jedno tylko mnie martwi... :dry: Nic jeszcze do tej pory nie ściągałem na Steam'ie, wie kto może, co z tym dziadostwem trza będzie zrobić? Jak ściągać? Czy trzeba będzie przesyłać kasę przez konto bankowe czy cuś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, temat o kolejnej z moich ulubionych gier. Dane mi było niestety grać tylko w nowsze odsłony, a mianowicie do Armageddon do Forts i wszystkie mi się podobały, ale jednak te w dwóch wymiarach bardziej. :)

Całkiem sympatyczna gierka, zwłaszcza jeśli znajdzie się kogoś do gry na jednym kompie, im większa grupka, tym lepiej, bo gra z komputerem to jednak nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worms 3D mi się w ogóle nie podoba. Nie wiem dokładnie, w jaki sposób, ale wprowadzenie 3 wymiarów zniszczyło urok tej gry.

W pełni się zgadzam. Lepiej grać w nieśmiertelnego Wormsa 2D. W 3D cała magia klasyki pęka, jak bańka mydlana. Aż żal pomyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobały się Wormsy w 2D , Worms 3D i Forts są juz nieco oderwane od tych pierwszych części , niemniej w nie też zagrać można , ale to nie to samo.

W 100% się z Tobą zgadzam. Choć grałem tylko w Armageddon i WP w 2D to się najbardziej podobały. W 3D jest trochę udziwnione sterowanie robakiem. A Totalna rozwałka to 3D + możliwość stworzenia broni, snajperka, wybuchy i ubranie robaczka. Więc do gry w Worms'y powraca stary dobry 2D...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się przekonać do Worms w 3D. To już nie to, co kiedyś. Worms Armageddon jest stałą pozycją na moim dysku twardym i czuję, że jeszcze długo się z nią nie rozstanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...Wormsy to gra w którą zawsze da się grać, o każdej porze i z każdym.

z @D to wszystkie są cud miód. Z tych 3d to W4: Mayhem. I czekam na te najnowsze. Ktoś wie kiedy premiera w Europie/Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie steam właśnie ruszył preorder Worms Reloaded, czyli Wormsy 2D w 3D. :laugh:

http://store.steampowered.com/app/22600/

Cena wynosi 13.49 euro, ale po premierze wzrośnie do 14.99 euro. Szkoda, że to jedyna możliwość zakupu tej gry. Mam nadzieję, że będzie tak, jak choćby z Killing Floor czy Torchlight, że z czasem pojawi się tez wersja pudełkowa. W przeciwnym wypadku kupię tę grę raczej tylko w tedy, gdy znajdzie się w jakiejś takiej promocji, jak ta ostatnia wakacyjna. Wtedy cena powinna być całkiem normalna, nawet jak na polskie warunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać jak sobie przypomnę te wielogodzinne siedzenie przed komputerem patrząc na małe robaczki w 2D i 3D , to łezka się w oku kręci :)

Sądzę , że w tej części twórcy powinny zwórcić uwagę na fabułę gry dla jednej osoby , a także nowe bronie czy typy robali (?)

Czekam na recenzje!

Pozdrawiam MatJak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tryb multiplayer powinien być maksymalnie dopracowany. Zawsze najwięcej zabawy dawało mi granie z kolegą siedzącym na krześle obok w Worms World Party.

Kampania to nic innego, jak jakaś animacja na początku, a potem zwykła walka z komputerem.

Swoją drogą ostro zaszaleli z osiągnięciami. Będzie ich "aż" 12. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najwazniejsza premiera tego roku,gre na bank kupuje !! Boli mnie najbardziej ze nie ma polskiego wydawcy by gre mozna byl kupic w pudeleczku :/ Juz sie nie moge doczekac tych wszystkich sieciowych pojedynkow z wami przez Steama,bedzie masakra :) Za takimi wormsami tesknilem,bo 3D byly jakies takie nie Wormsowate.2D > 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam kupić najnowszych Wormsów, ponieważ wszystko to już było, nie licząc paru dodatków. Graficznie gra prezentuje się lepiej niż poprzednie odsłony w 2D, a grywalnością pewnie im dorównuje. Worms Reloaded działa pod Steam'a, co według mnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo ułatwi rozgrywki sieciowe. Jednak nie kupię kolejnego remake'u wormsów, tylko zagram znowu w Armageddon :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Steamie? A ja miałem zamiar kupić tą grę...

No nic. ICH strata, że nie dostaną moich pieniędzy - ja sobie jakoś dam radę bez piątego (szóstego?) remake'u wormsów.

Ja także z tego powodu podziękuję. A co do samych Wormsów, to każda część w 3D jest bublem. W 2D to klasyka :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? premiera Worms Reloaded już za nami... :D

Najnowsze Wormsy mnie nie zawiodły, tak jak wszystkie części w 2D, naprawdę nieźle się bawiłem przeszedłem już kampanię, trochę pograłem z kolegami i nie żałuje spędzonego z Reloaded czasu :D

Fajny pomysł z ubieraniem robaczków tego mi właśnie brakowało, tylko szkoda że to się hurtowo robi... Bo chciałbym każdego robaczka z osobna stuningować :)

Brakuje też możliwości zrobienia większych składów, gdy gra się z kimś 4 robaczki to za mało.

Ale i tak przyjemnie mi się grało, z oceną z CDA mogę się zgodzić.

Kto jeszcze nie grał w żadne wormsy to te najnowsze są super z czystym sumieniem mogę polecić ale Armadegony też rządzą ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak:

Wormsy w 2D - klasyka i świetny sposób na zabawę. Multum broni i ciekawe kombosy z liną. :)

Wormsy w 3D - porażka. Nieciekawe i bez klimatu. A szkoda, bo przy Worms World Party grałem z bratem przez 2 godziny dziennie (czyli kiedyś max, bo brat miał godzinę i ja, a jak graliśmy w coś razem to można było dwie ^^) i to obok HoM&M3 gra mojego dzieciństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobre Wormsy to tylko te, które posiadały klasyczny widok. Dlatego też Worms 3D była dla mnie niezbyt dobrą odmianą serii. Na całe szczęście w najnowszej części twórcy powrócili do klasycznego widoku - i ten ruch uważam za bardzo dobry. Co z tego że w każdej części Robaków zmiany są bardzo drobne, rzekłbym kosmetyczne - ta gra ma w sobie to coś :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worms 2D rządzą, zawsze tak będzie.

O ile wersje na komórki można uznać za co najwyżej przeciętne, to już te wydane na PSP są naprawdę warte uwagi...warunkiem jest posiadanie szybkiego wifi albo kogoś do wspólnej zabawy, bo tryb single nie jest zbyt długi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dość dużo u kumpla w te nowe stare Wormsy i stwierdzam, że to bardzo udany powrót do korzeni, tego było trzeba serii, aby się na nowo narodziła :) Niektóre mapy w singlu są tak trudne, że przypominają się stare czasy, kiedy to nad robalami siedziało sie dłuugie godziny i planowało jak tu pokonać wroga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...