Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Gość Paweł007
No tak ale przecież następny numer wychodzi na początku października nie? :wink: Ale raczej nie będzie... :cry:

hmmm "Wersja demonstracyjna gry Worms 3D zostanie wydana w pierwszym tygodniu października w angielskiej wersji językowej. Oferować będzie tryb deathmatch dla dwóch graczy i ograniczony arsenał broni. Zajmować będzie około 50 megabajtów, przez co nie będziemy mieli okazji zobaczenia animowanego interfejsu gry."

czyli raczej nie zdaza dac na CEDEKA :] demo wychodzi wtedy kiedy gazeta :]

He?! Gazeta? Mowisz o Gazecie Lubuskiej? Bo jak o CDA to uwazaj na wscieklego Garfielda na zakrecie ;)- Ama

WOW! Muszę sobie ściągnąć. Będzie na stronie producenta? Gdzie ty to przeczytałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przecież następny numer wychodzi na początku października nie? :wink: Ale raczej nie będzie... :cry:

hmmm "Wersja demonstracyjna gry Worms 3D zostanie wydana w pierwszym tygodniu października w angielskiej wersji językowej. Oferować będzie tryb deathmatch dla dwóch graczy i ograniczony arsenał broni. Zajmować będzie około 50 megabajtów, przez co nie będziemy mieli okazji zobaczenia animowanego interfejsu gry."

czyli raczej nie zdaza dac na CEDEKA :] demo wychodzi wtedy kiedy gazeta :]

He?! Gazeta? Mowisz o Gazecie Lubuskiej? Bo jak o CDA to uwazaj na wscieklego Garfielda na zakrecie ;)- Ama

WOW! Muszę sobie ściągnąć. Będzie na stronie producenta? Gdzie ty to przeczytałeś?

Napewno będzie na www.worms3d.com, a to info było albo tam albo na www.cdprojekt.info, nie pamiętam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Na cdprojekcie raczej nie bo codziennie sprawdzam, tam jest taki "Pamiętnik Dystrybutora" w którym pisze o lokalizowaniu Worms 3D. Teraz sprawdze to drugie...

Z tego co pisało na tej drugiej stronie wynika że demo Worms 3D już jest! Tylko że w wersji niemieckojęzycznej. Ale chyba i tak spróbuje ściągnąć... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc z tego całkiem niezła gierka!

Według was która część wormsów jest najlepsza ?

Zdecydowanie 2. Bo była pierwszą w która grałem i wywarła na mnie takie wrażenie, że wciąż mimo upływu czasu wracam do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

hej heej !! wyciekło demo wormsów :D oto link z którego je brałem :

http://mi4.lem.com.pl/other/destro/worms3d/index.php

jest wersja niemiecka i angielska. różnią się nie tylko językiem :)

demo jest dosyć wczesne, bo nie ma instalatora i wyłącza się po 8 minutach gry :x ale za to mało zajmuje i... mamy święty granat :twisted: (w niemieckiej wersji)

...................zmiana po 10 minutach : .................................

hehe ! właśnie dowiedziałem się ,że jest już też oficjalne demo :D link ten sam.

Wiem, że wszyscy fani już mają to demo i tylko dlatego nie napisali jeszcze o nim, bo grają i grają nie mając czasu na net ;), ale to tylko info dla nieZrobaczonych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja je właśnie ściągam (angielską wersje), ledwo udało mi się jakoś wepchnąć na jakiegoś mirrora, bo tak dzień inoc nie udawało mi się. Żeby się tylko pobieranie nie zacieło :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku g z robakami moja cierpliwość jest na wykończeniu.. a premiera pełnej jeszcze za... blech !! za długo :x

jednak już po tym wczesnym demku widać że team17 sprostało wyzwaniu i nowe robaki będą zarobaczaste :D owca rlz :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
po kilku g z robakami moja cierpliwość jest na wykończeniu.. a premiera pełnej jeszcze za... blech !! za długo :x

jednak już po tym wczesnym demku widać że team17 sprostało wyzwaniu i nowe robaki będą zarobaczaste :D owca rlz :twisted:

No nie tak strasznie długo. Coś koło 31 października o ile mnie pamięć nie myli....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku g z robakami moja cierpliwość jest na wykończeniu.. a premiera pełnej jeszcze za... blech !! za długo :x

jednak już po tym wczesnym demku widać że team17 sprostało wyzwaniu i nowe robaki będą zarobaczaste :D owca rlz :twisted:

No nie tak strasznie długo. Coś koło 31 października o ile mnie pamięć nie myli....

dla prawdziwego fana każy dzień oczekiwania na obiekt uwielbienia to millenium w odczuciu zwykłago obywatela :twisted:

dla zabicia czasu będzie można zakatować HL2 :twisted: jeśli nie mylę się będzie już na początku paździerza, taa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

A ja się chyba załamię.. :cry: 2 godz. ściągałem demo Wormsów i ciach! korki siadły na 2 MB (słownie: dwa megabajty) przed końcem... Biedna klawiatura :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
A ja się chyba załamię.. :cry: 2 godz. ściągałem demo Wormsów i ciach! korki siadły na 2 MB (słownie: dwa megabajty) przed końcem... Biedna klawiatura :twisted:

LOL :lol: jeśli w najbliższym czasie usłyszę w faktach o "zdesperowanym człowieku, którego umysł spaczyły gry komputerowe, usiłującym/

/zbić szefa elektrowni przy użyciu klawiatury

/udusić szefa elektrowni kablem od myszki

/zabić szefa elektrowni zrzucając na jego głowę monitor 15 calowy firmy xxx z xx piętra

będę wiedział o kogo chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Ciekawe jak w 3D będzie wygladał concrete donkey :twisted: Już nie mogę się doczekać, a terza tnę w World Party 8)

hehe - yyyyyyhaaaa yyyyyhaaaaa :P

Z broni dostępnych w demie IMO najlepiej prezentuje się Sheep - jej skoki na dynkę wymiatają :P Nie bardzo spodobał mi się Air Strike. Wygląda fajnie, ale gdy go puszczam w demie 5 raz i 5 raz oglądam tą przydługą animację nadlatującego samolociku, to... grrrrr.. :evil: oby w pełnej było to lepiej zrobione. Holy Granade jest - jak zawsze - rewelka, ale najlepszy jest worm, który go trzyma - ta aureola rządzi :D hehe - pewnie gdy będzie trzymał skunksa zatka sobie nos spinaczem :P Minki jakie strzelają robaki to zupełnie inna historia - trzęsący się ze strachu worm gdy celujemy mu między oczy to tylko początek atrakcji :D ALe już "sceny śmierci" robaków mnie nie przekonały :/

ps. wie ktoś czy t17 ma zamiar wypuścić MP demo ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w 3D będzie wygladał concrete donkey :twisted: Już nie mogę się doczekać, a terza tnę w World Party 8)

hehe - yyyyyyhaaaa yyyyyhaaaaa :P

Z broni dostępnych w demie IMO najlepiej prezentuje się Sheep - jej skoki na dynkę wymiatają :P Nie bardzo spodobał mi się Air Strike. Wygląda fajnie, ale gdy go puszczam w demie 5 raz i 5 raz oglądam tą przydługą animację nadlatującego samolociku, to... grrrrr.. :evil: oby w pełnej było to lepiej zrobione. Holy Granade jest - jak zawsze - rewelka, ale najlepszy jest worm, który go trzyma - ta aureola rządzi :D hehe - pewnie gdy będzie trzymał skunksa zatka sobie nos spinaczem :P Minki jakie strzelają robaki to zupełnie inna historia - trzęsący się ze strachu worm gdy celujemy mu między oczy to tylko początek atrakcji :D ALe już "sceny śmierci" robaków mnie nie przekonały :/

ps. wie ktoś czy t17 ma zamiar wypuścić MP demo ??

Przestań! Wiesz jaką przykrość robisz tym, którzy w nowe Łormy nie pograją ze względu na słaby komputer?! Trochę wyczucia, stary!!!

(oczywiście ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
A ja się chyba załamię.. :cry: 2 godz. ściągałem demo Wormsów i ciach! korki siadły na 2 MB (słownie: dwa megabajty) przed końcem... Biedna klawiatura :twisted:

LOL :lol: jeśli w najbliższym czasie usłyszę w faktach o "zdesperowanym człowieku, którego umysł spaczyły gry komputerowe, usiłującym/

/zbić szefa elektrowni przy użyciu klawiatury

/udusić szefa elektrowni kablem od myszki

/zabić szefa elektrowni zrzucając na jego głowę monitor 15 calowy firmy xxx z xx piętra

będę wiedział o kogo chodzi :P

Hehe :wink: . Oglądałeś wiadomości? :twisted: Mówili o mnie?! Cytuję: Nastolatek który codziennie gra w brutalne gry np. Postal, zaatakował kablem od myszki szefa elektrowni, pod pretekstem wyłączenia prądu. Podejrzany niestety nie chciał z nami rozmawiać, gdyż goni tego oto szefa elektrowni z klawiaturą i zardzewiałymi grabiami w rękach. Szczegóły podamy później" :wink: .

Grrrrrrrr, teraz próbuje ściągnąć jeszcze raz ale nie mogę wejść na żaden mirror :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex
Mi też jakoś nie chcą się ściągnąć. Ale nie ustaję w próbach. Całe szczęście mam jeszcze World Party. Mam nadzieję, że 3D będzie mój ukochany Concrete Donkey. A właśnie, jak wygląda Super Sheep :?: :twisted:

super sheep nie ma w demie :/ ale widziałem na screenie - wygląda jak sheep w pelerynie :P i co ? zaskoczeni ?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mała zagwozdka dla wszystkich fanów Worms. Skąd wzięła się Super Sheep :?: Nagrodą będzie martwa papuga :twisted: Albo mielonka 8)

jak to z kad :P sheep chcial byc super noi.. noi... zrobili z niego super mana... echhh aa on wcale latac nie chcial :P tylko byc super i kicac po ziemi :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...