Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

Dobra, pierwsze wrażenia z Worms Clan Wars:

1. Gra jest po angielsku

2. W końcu uporządkowali menu wyboru broni

3. Wow, wszystkie klasy mamy od razu dostępne. Do tego dodali parę bonusów do klas(skaut przez chwilę widzi co jest w skrzyniach i może chodzić po minach, zaś śmierć Heavy jest dość niebezpieczne dla otoczenia:P)

4. Dodali nowe bronie ale je jeszcze nie testowałem(ten plecak wodny mnie strasznie korci smile_prosty.gif )

5. Usunęli tryb klasyczny - pozostał deathmatch i forty.

6. Jest tu jakoś tak bardziej... kolorowo i wesoło.

7. Ogólnie rozgrywka mocno przypomina tą z Worms Revolution.

8. Klanu jeszcze nie testowałem.

9. Cóż... Wychodzi na to, że te ciekawsze, interaktywne elementy otoczenia(np. belki podczepione pod koło zębate) występują tylko w kampanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Wow, wszystkie klasy mamy od razu dostępne. Do tego dodali parę bonusów do klas(skaut przez chwilę widzi co jest w skrzyniach i może chodzić po minach, zaś śmierć Heavy jest dość niebezpieczne dla otoczenia:P)

Właśnie ciekaw jestem tych różnic. Możesz napisać konkretnie, jakie zmiany zaszły w tej materi?

5. Usunęli tryb klasyczny - pozostał deathmatch i forty.

A czym się tryb klasyczny od Deathmatcha różnił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekaw jestem tych różnic. Możesz napisać konkretnie, jakie zmiany zaszły w tej materi?

Każda klasa otrzymała drobne umiejętności:

Soldier - może sam detonować bronie z zapalnikiem(nie testowałem, wyczytałem to z instrukcji w grze :P )

Heavy - przy śmierci ma zwiększony obszar wybuchu

Scout - widzi na początku tury zawartość skrzyń, może chodzić bezpiecznie po minach

Scientist - potrafi naprawiać Sentry Gun, wydłuża czas działania magnezu(tak pisze w instrukcji).

A czym się tryb klasyczny od Deathmatcha różnił?

Chyba niczym :P Ale zauważyłem, że go nie ma to wspomniałem o tym.

Heh... W tej grze jest cykl dobowy, ale to chyba nie ma wpływu na rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojaaa, szkoda tego trybu klasycznego, ale pewnie zdecydowali się na to żeby ktokolwiek kupował jeszcze Revolution :P

Gra w tym trybie odbywała się na zasadach starszych, dwuwymiarowych wersji Worms - nie mieliśmy więc wody, różnych klas robali, nowszych broni itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Jakoś do tych nowych Robali od 3D nie jestem przekonany, za to często lubie sobię pyknąć w World Party albo Armageddon ze znajomymi. To były gry! Moim skromnym zdaniem 3D do Wormsów jest totalnie nie potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie pogrywam w Worms Ultimate Mayeh(w przerwach między Wiedźminem i Worms Clan Wars), a dokładniej przechodzę sobie kampanię. Nie wiem czemu, ale tryb misji zawsze mi się podobał we wszystkich robakach w 3D. Zawsze wtedy pojawiał mi się syndrom odblokowania wszystkiego, a w UM jest to o tyle łatwiejsze, że nie trzeba przechodzić misji jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doman18

Nie wiem  z jakiego miasta pochodzisz,ale jest taki komis nazywa się cex wystarczy wpisać w wyszukiwarce wormsy,ale jak tam nie będzie to pozostanie bardzo dobre allegro.

Jestem posiadaczem wormsów 3D,oblężenia i totalnej rozwałki.

Bardzo się rozczarowałem, gdy się dowiedziałem, że w oblężeniu nie można wyłączyć tryb nagłej śmierci w trybie wieloosobowym. Jest to według mnie kiepski pomysłem.

Nie wiem dlaczego twórcy dodali szpital dla poległych robali, myślałem,że robak po wyleczeniu będzie miał 100 HP , ma 1HP ,który i tak zachwile polegnie mogliby się bardziej postarać.

W szybkiej rozgrywce jest mało plansz na deathmatch i nie polecam i imiona robaków się powtarzają.

Worms 3D jest grą doskonałą, zabrakło mi tych legedarnych broni jak osioł czy atak loteryjny i nie wiem czemu ich nie ma w ogólnym zestawieniu. W szybkiej grze czasami denerwowało al. Al podsuwa pod nos na 5 sekund bombę kasetową i zamiast uciekać to skacze na głowie mojego robala i sam obrywa własną bronią, albo sami wpadają do wody, bo chcą za pomocą plecaka zebrać broń lub narzędzie i wpadają jak tylko skończy się im paliwo. Do dziś nie udało mi się przejść pewną misje. Lepsze al robaki mają w rozwałce tylko zauważyłem, że nie zbierają broni,które spadają, a sami nie mają prawię czym rzucać, strzelać itp.

Moje ulubione wormsy to:

Totalna rozwałka

Worms 3D

Oblężenie

To tyle ode mnie mam nadzieję, że niedopałem topica.

45142.gif.1bbd212777f0ff05c50efb5d4f2d0283.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2017 o 22:38, Remus1988 napisał:

Do dziś nie udało mi się przejść pewną misje

Jaką?

Ja nie pamiętam, bym miał z powodu głupoty AI jakieś problemy z misjami(powiedziałbym, że chwilami działało to na moją korzyść). Jeśli zdarzały się dłuższe zatrzymania to tylko z powodu poprawienia czasów, by misje przejść na złoto.

 

Dnia 16.11.2017 o 22:38, Remus1988 napisał:

zabrakło mi tych legedarnych broni jak osioł czy atak loteryjny i nie wiem czemu ich nie ma w ogólnym zestawieniu.

Mi się zdaję, że chyba były. Nie występowały w ustawieniach na liście broni, ale mogły być w skrzynkach. Przynajmniej tak było z atakiem loteryjnym. Osła na pewno można było spotkać w kampanii.

Dnia 16.11.2017 o 22:38, Remus1988 napisał:

Worms 3D jest grą doskonałą,

Takie doskonałe nie były. Kamera momentami wkurzała.

Poza tym sam wypisałeś np. problemy z AI więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Al chodziło mi tylko w trybie szybkiej rozgrywki.

Pytasz o misje to ostania misja w Totalnej rozwałce na etapie prehistorii. Misja nazywa się Dolina Dinorobali

W kampanii  3D utknąłem na misji "Nic Darmo" Trzeba jednym robakiem, zapłacić 4 minami stanowiska uważając,żeby nie zginąć, bo wróg jest wyjątkowo celny. Trochę misja bezsensu powinni dać 4 naszych robali jakby któryś zginął.

Mam jeszcze jedno pytanie w Totalnej rozwałce nie mam polskiego banku mowy, można go gdzieś ściągnąć?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Remus1988 napisał:

W kampanii  3D utknąłem na misji "Nic Darmo" Trzeba jednym robakiem, zapłacić 4 minami stanowiska uważając,żeby nie zginąć, bo wróg jest wyjątkowo celny. Trochę misja bezsensu powinni dać 4 naszych robali jakby któryś zginął.

Ooo, pamiętam tą misję. Ile ja się nakombinowałem by zdobyć tutaj złoto. Kombinowałem na różne sposoby a i tak wychodziło mi srebro. Okazało się, że trzeba misję ukończyć w pięć tur a ja mój wynik wynosił 6 tur. A przeciwnicy... fakt, byli upierdliwi :P

 

19 godzin temu, Remus1988 napisał:

Z tym Al chodziło mi tylko w trybie szybkiej rozgrywki.

Jakby nie patrzeć to wormsy raczej nie słynęli z wybitnej sztucznej inteligencji.

Powiem wam, że aż mnie naszła ochota na Worms 3D. Chyba będzie trzeba sobie je kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100%.

Ponawiam moje pytanie.

Mi w totalnej rozwałce zabrakło gołębia samonaprowadzającego, Topora, Uzi, Teleportacji, Zamrożenia itp.

Plecak rakietowy w oblężeniu to jakaś pomyłka nie można za bardzo nim sterować. Szpital w tej samej grze to bzdura chcesz uleczyć robaka, który poległ to zamiast odrodzić się pełnym HP ma tylko 1 HP. Po co dali ten szpital nie mam pojęcia.

W totalnej rozwałce mnie śmieszą imiona wygenerowane przez komp np. Po co ci Asystentka, Komstara szynka, Skandal, itp.

Nazwałbyś tak swoimi robalami, bo ja nie.

Jeśli chcesz kupić 3D to polecam Ten komis.

Tam znalazłem to czego nie posiadałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...