Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Worms (seria)

Polecane posty

nierozumiem twojej odpowiedzi ??? może jakiś inny jestem ? Konfucjusz powiedział "TO co niezrozumiałe nie jest zrozumiałe jeszcze.."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteście takimi pesymistami? Może wymagania nie będą tak duże. Zawsze trzeba mieć nadzieję, że producenci nie postawią na grafę tylko na klimat i grywalność, a Wormsom to w zupełności wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Perihelio

Na trzecia odslone "robaczkow" czekam z wielka niecierpliwoscia. Najbardziej z calej serii podobalo mi sie World Party i sadze, ze Worms 3 bedzie czyms duzo lepszym od swojego poprzednika... Zastanawiam sie jednak jak zostanie rozwiazana kwestia widoku robakow? Sadze, ze bedzie to tryp TPP co chyba bedzie najlepszym rozwiazaniem. Peczekamy, zobaczymy, ocenimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fpp jeszcze zrozumiem do strzału tpp do poruszania się ale jak u licha będą wyglądać lokacje zamkniętę ! przeceiż nie będziesz wydział co jest za wzniesieniem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mr.Nobody

qrcze martwi mnie najbardziej ten widok 3D. Tak kultowa gra moze przez to stracic swoj klimat i grywalnosc. Trzymam kciuki ze tak sie nie stanie. Jesli juz w 3D to fajnie by to wygladalo w fpp. A moze stary tryb zostanie a zmieni sie tylko sposob wyswietlania grafy na 3d ?

teraz pozostaje tylko poczekac na nowinki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim! Co ja sądzę o Worms 3D? Ja sądzę, że jest fajna, ale ma wadę - ma duże wymagania sprzętowe. P.S.: Jakby ktoś miał demko Worms 3D dla mojego brata, to niech przyśle je na e-mail: seba-s@wp.pl. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łormsiaki roxuja , a swiat w 3d da takie mozliwosci taktyczne , ze "o ja wymiekam" ;] . Do tego uwzgledniajac fakt , ze teran dalej bedzie taki latwy do przebudowy to "nie no ja juz dawno leze" . A dodajac na dokladke madrzejszego przeciwnika , to "R.I.P." ... hehe niezaleznie od wymagan i grafy to bedzie hito ... chyba , ze nie bedzie to co innego ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim maniakom(i nie maniakom:-)) Worms 3D. Czy ktoś ma demko Worms 3D dla mego brata, bo się niecierpliwi i jest wkurzający!!! Błagam, niech mi ktoś wreszcie te męki skróci i przyśle mi demko Worms-ów 3D, BŁAGAM!!! Nękany przez brata Seba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Jakby demko worms 3 było to sam bym pocinał :D

Daj bratu coś na wstrzymanie i grajcie w world Party.

Mam nadzieję że demko ukaże się dość syzbko (w CDA :wink: ) bo niedługo też czegoś na wstrzymanie będę musiał poszukać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...