Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dab

Ambitna muzyka elektroniczna

Polecane posty

@up

Ja czasem lubie posłuchać techno/house/trance . Aktualnie szukam pewniej piosenki właśnie coś w te klimaty , gdzieś ją usłyszałem i tak mi się zakotwiczyła w głowie ..... Taki lekki bess , i gościu śpiewa tak fajnie wolno w kółko to samo , ale muszę powiedzieć że fajnie takich piosenek posłuchać , mimo ze niekiedy nie wydają się być bardzo ambitne ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat o takiej (lub podobnej) muzyce, wrzucam link:

Sasha Funke - Mango

Coś naprawdę kapitalnego. Można po prostu usiąść w fotelu, zamknąć oczy i totalnie odpłynąć...

Chyba właśnie za to kocham taką muzykę... :)

W odróżnieniu od dość prymitywnego umc-umc takie kawałki przywracają wiarę w muzykę elektroniczną.

Chleba, igrzysk i dobrej muzyki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucha tutaj ktoś i jara się minimalem/tech house'm? Smętnie jakoś ostatnio w tym temacie a odkryłem nowe złoże tej dobrej muzyki.

Z mieszanek housopodobnych lubie jedynie Skrillexa, reszta jakos mi nie prazy. Zarzuc czyms dobrym, bo ostatnio nic ciekawego nowego nie odkrylem, jedynie zlapalem zajawke na Promomix Balkansky'ego, ktory to set mozna zreszta legalnie pobrac. Koles znany jako Cooh, pod ktorym to pseudonimem tworzy neurosy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul Kalkbrenner zawsze spoko, "Self" i ost do Berlin Calling. Taki se minimal/techno/tech house. Z tym, że Self jest nieco bardziej fajniejszy, ale ogólnie obydwa są spoko.

Jacek Sienkiewicz wydaje On the Road, i nie wiem, kolega mówił, że mniej niż 4.0 to za mało, a wyżej to obraza dla Techne[genialny minimal, Jacek nigdy chyba nie pobije swojego opus magnum z 2002 roku].

Z minimalu to i tak bardziej jaram się Plastikmanem niż Richie Hawtinem [ale to brzmi...]

Chyba wolę taki laboratoryjny minimal Richiego spod aliasu niż jego "prawdziwą" twórczość, choć może się to zmieni.

A, Jeff Mills wyskoczy zaraz z nowym koncepcyjnym albumem, jaram się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...