Skocz do zawartości

Radeony 5xxx i GeForce GF100 Fermi


Tarzan1009

Polecane posty

Co o nich sądzicie? Które według was będą lepsze? Ile będą kosztowały? Piszcie o tym w tym temacie.

[P.S. Czy ktoś wie już kiedy NA PEWNO będzie ich premiera? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ składam kompa i chciałbym mieć kartę z nowej serii, ale nie chcę czekać dłużej niż do połowy października.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Premiera Radeonów (na papierku) ma być 10.09 a kiedy trafią do sprzedaży ? Pewnie do połowy października. GeForce mają chyba wyjść pod koniec roku lub po nowym roku , nie jestem pewien. Co do ich wydajności i tego która będzie lepsza narazie nie ma co się głowić. Wyjdą nowe Radeony i GF , będziemy wtedy je porównywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kartach AMD/ATI pojawiają się tu i ówdzie przecieki, oficjalna prezentacja (nie premiera) ma mieć miejsce 10 września, karty powinny pojawić się na początku października. Jeśli potwierdzą się nieoficjalne informacje dotyczące cen, to będzie ciekawie (5870 ma kosztować 299USD), na wydajność też zapewne nie będzie można narzekać.

Przejrzyj sobie ten temat w nim jest trochę naszych przemyśleń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem nieźle, jeśli się potwierdzi, to nVidia będzie miała spore problemy do czasu aż wypuści swoje nowe karty, bo będzie przegrywać we wszystkich segmentach cenowych. A skoro tak, to można się spodziewać ostrych obniżek cen z jej strony, a to wszystko z korzyścią dla nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...