Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alton

Dobry i tani joystick do symulatorów

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem joysticka do gry w symulatory lotu (myślę w tym momencie o X-wing Alliance i Freespace 2, ale pewnie to się poszerzy kiedyś) - jakiego dobrego i taniego (powiedzmy, do 60 zł, może być używany) joysticka polecacie? I co powinien on zawierać?

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanych nie kupuj - zwykle mają zjechane potencjometry.

Do space-simów to powinien mieć wszystkie osie (czyli ze skrętną rączką), ale nie musi. Bierz coś Logitecha :) Attack 3 może być dobry, a jeżeli będziesz chciał jeszcze do symulacji lotniczych to już musi być koniecznie ze skrętną rączką. Wtedy albo Saitek Aviator, albo Logitech Extreme 3D Pro. Ale to już większy wydatek (100-130zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanych nie kupuj - zwykle mają zjechane potencjometry.

Do space-simów to powinien mieć wszystkie osie (czyli ze skrętną rączką), ale nie musi. Bierz coś Logitecha :) Attack 3 może być dobry, a jeżeli będziesz chciał jeszcze do symulacji lotniczych to już musi być koniecznie ze skrętną rączką. Wtedy albo Saitek Aviator, albo Logitech Extreme 3D Pro. Ale to już większy wydatek (100-130zł)

Mam Logitecha Extreme 3D Pro od paru lat i spisuje się bez zarzutu, wszystko działa jak należy i jest całkiem wygodny.

Lepszy byłby ten http://www.hitech.com.pl/?con=products&amp...d=47cd9c33bf9a5

Szkoda, że to nie ten sam pułap cenowy:)

Co do używek zgadzam się - sam kilka zajechałem:) chyba, że to pewne źródło albo sprawdzisz przed odbiorem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...