Skocz do zawartości

Szkoła


Gość Qn`ik

Polecane posty

No bo ja wiem Z jednej strony 2. klasa jest genialna (to taki przestój, między pierwszą klasą - gdzie musisz sobie wyrobić odpowiednią opinię w nowej szkole, a klasą trzecią - w której tylko spędzasz czas nad książkami - MATURA ). Zatem to jest plus 2. klasy. A minus? Oj, sam się przekonasz - podpowiem tylko, że nauki jest coraz więcej

No to ja w przyszłym roku będę na etapie wyrabiania dobrej opinii w nowej szkole :) . Z jednej strony fajnie, bo wreszcie odejdę od tej popapranej klasy(wierzcie mi - takich popaprańców to długo by szukać :evil: ), a z drugiej to znowu lipa bo prawie nikogo się nie zna (chociaż nie wiadomo, może będę z ziomkami z libacji, oby [-o< ). No i znowu będę kotem :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
No bo ja wiem Z jednej strony 2. klasa jest genialna (to taki przestój, między pierwszą klasą - gdzie musisz sobie wyrobić odpowiednią opinię w nowej szkole, a klasą trzecią - w której tylko spędzasz czas nad książkami - MATURA ). Zatem to jest plus 2. klasy. A minus? Oj, sam się przekonasz - podpowiem tylko, że nauki jest coraz więcej

No to ja w przyszłym roku będę na etapie wyrabiania dobrej opinii w nowej szkole :) . Z jednej strony fajnie, bo wreszcie odejdę od tej popapranej klasy(wierzcie mi - takich popaprańców to długo by szukać :evil: ), a z drugiej to znowu lipa bo prawie nikogo się nie zna (chociaż nie wiadomo, może będę z ziomkami z libacji, oby [-o< ). No i znowu będę kotem :D .

Heh, ja w swojej klasie znałem trzy osoby. Ale na szczęście zintegrowaliśmy się wszyscy już po dwóch tygodniach pobytu w nowej szkole :P a jak? Zrobiliśmy sobie dwudniową imprezę z gigantyczną ilością alkocholu, gitarami i haevy metalem :twisted: I po tym już jakoś rozumieliśmy się lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że zmieniam temat, ale kiedy mają być wyniki testów gimnazjalnych :?: I na jakiej stronie mają być one podane :?: Już się strasznie niecierpliwie i nawet mi się nie chce czekać do jutra, kiedy mógłbym się kogoś o to spytać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że zmieniam temat, ale kiedy mają być wyniki testów gimnazjalnych :?: I na jakiej stronie mają być one podane :?: Już się strasznie niecierpliwie i nawet mi się nie chce czekać do jutra, kiedy mógłbym się kogoś o to spytać :wink:

My (Kraków) tak jak i większość województw wyniki otrzymamy jutro rano... Wejdź na stronę www.oke.krakow.pl (zmień kraków na twoje miasto wojewódzkie), podaj kod i hasło które powinienieś otrzymać w szkole i ciesz się ze zdobytych xx ptk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że zmieniam temat, ale kiedy mają być wyniki testów gimnazjalnych :?: I na jakiej stronie mają być one podane :?: Już się strasznie niecierpliwie i nawet mi się nie chce czekać do jutra, kiedy mógłbym się kogoś o to spytać :wink:

U nas (Wlkp) wyniki były jakiś tydzień temu, w mojej szkole tylko jedna osaoba miała powyżej 80. Sam testy pisać będę dopiro za rok, i chyba czas kupować sobie jakieś Victory i tego typu duperele.... (bleeeee). :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A my mamy niezłą szkołę. Średnią rok temu mieliśmy 81,5 punkta! Ciekawe jak w tym roku. I swoją drogą w tym roku test był trudniejszy czy łatwiejszy od poprzedniego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej 10x łatwiejszy. z gazety test zrobiłem praktycznie bez przygotowania, za jednym podejściem i z 2 błędami :D Ale też fakt, że nie musiałem przeżywać tego stresu, kiedy się siedzi naprzeciwko nauczyciela na teście (na moim egzaminie z przodu mnie chamy posadzili :evil: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te pierwsze ławki, znam to uczucie, ale Devil Sin ma rację zawsze najciemniej jest pod latarnią. Mozna zawsze obrócić na swoją korzyść miejsce na pierwszej ławce... :D ...Tylko nie pytaj jak ponieważ to dłuuuga historia... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ten nauczyciel ma na nosie takie denka od słoików, że z odległości 5 metrów oko wybić potrafi :D . A jako że jestem dysgrafem, pisałem razem z grupą 9 osób w odizolowaniu od reszty, oko w oko z jędzą, która na klasówkach za brak kropki potrafiła obniżyć ocenę :evil: . Żyć nie umierać :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przerażacie mnie tymi swoimi relacjami z egzaminoof... Przeciz to jakas potwornosc! ja dopiero jestem w 1 gimnazjum i jak czytam wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy zdam do jakiegokolwiek liceum! :shock: :shock: :shock:

EDIT DO POSTU PONIŻEJ: Buehehehehehehehhehe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc masz czas, żeby skorumpować odpowiednie instytucje... ...Zrób to i nie popełniaj tego błędu co my...

Bez przesady, test był nieco trudny, ale na pewno łatwiejszy niż poprzednie. Dla powrównania, zaraz po napisaniu tegorocznego - rozwiązałem sobie te z lat poprzednich - i miałem średnio 10-15 pkt mniej. :D . Więc mam tendencję spadkową. :?

U nas (Wlkp) wyniki były jakiś tydzień temu, w mojej szkole tylko jedna osaoba miała powyżej 80. Sam testy pisać będę dopiro za rok, i chyba czas kupować sobie jakieś Victory i tego typu duperele.... (bleeeee).

Daj sobie spokój i do 1 tygodnia przed egzaminem o nim zapomnij. Ja tak zrobiłem i bardzo dobrze na tym wyszedłem. 80 przekroczyłem, a moja nauka sprowdziła się do rozwiązania 4 testów (po 2 z przedmiotu). Starzy się burzyli, ale co z tego?? Ważne to mieć do tego zdrowe podejście (hehe, teraz tak mówię, a poczytaj początek tego tematu to całkiem co innego pisałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba być niezłym zapaleńcem, żeby się uczyć do testu gimnazjalnego :) Ja na próbnym bez żadnej nauki przekroczyłem 90. Na właściwym miałem 80 z hakiem. To chyba nieźle, co :?: Na tym teście trzeba sobie trochę pomyśleć i to wszystko. Czasem trzeba myśleć logicznie, a czasem tak jak autor danego pytania :lol: Problem tylko w tym jaki tok myślenia właśnie zastosować do konkretnego zadania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego testu w tym roku uczyłem się bardzo mało, lecz niestety wyniki będę miał chyba słabe :? Liczę gdzieś tak w sumie na 120 punktów, z czego byłbym raczej zadowolony, lecz stać mnie było napewno na więcej :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arti-fex

moja koleżanka z testu Gim miała... 200 punktów :) brała udział w konkursach z polaka i bioli i w obu doszła do etapu wojewódzkiego spryciara :]

gimnazjaliści intensywnie kożystajcie z życia póki możecie, bo w LO mimo że mocniej, to jednak życje się krócej. większość czasu zajmuje szkolna wegetacja <brrrr>.

a teraz cieszmy się ! koniec roku tuż tuż, oceny wystawione, pogoda się poprawia, anglia przegrywa na Euro.. żyć nie umierać :D

-----EDIT dzień później----------------------------------------------------

sorka, kopłem się o te 100 punktów tylko ^^ oczywiście max było do zdobycia 100 (2 razy po 50). a wspomniana koleżanka (pozdro basiu ;] ) zdobyła całą 100kę :) widzicie jakie mam znajomości ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LO jeszcze jest w miare, na studiach dopiero daja w kosc. A jak ktos mysli o studiach doktoranckich, to dopiero moze miec hadcore. Nie dosc ze trzeba pracowac to jeszcze sie uczyc, robic badania do doktoratu i oczywiscie pisac publikacje i do nich rowniez robic badania:). Ale kazdy chyba uwaza, ze jego stopien jest najgorszy. Pamietam jeszcze jak w liceum mowilem, ze 'byle do maturki, a potem juz z gorki':)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wyniki :?: Serwis otwarty, strasznie trudno jest się do niego dostać :roll: Ja poprosiłem kolege, żeby odczytał moje wyniki i jeśli się nie pomylił, to z testu miałem 67 pkt. :( Nie jest to najlepszy wynik, najprawdopodobniej w sumie bede miał 117pkt. Zbytnio się nie przejmuje, lecz mogłem to napisać znacznie lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u mnie w szkole masakra!!!. W piątek zdaję cały pierwszy semestr z geografii, żeby dostac na koniec dobry! Na nic nie mam czasu. Powinien byc luz, a jest piekło. Na nic nie mam czasu, dlatego na forum póki co nie bywam. A więc czas nadrobić zaległości:

Śmieszne cytaty z lekcji:

- podczas przerwy do klasy zawitała nauczycielka z dyżuru i coś do nas zaczełą mówić. Mój kolega, który właśnie słuchał walkmena, nie za bardzo ją słyszał (siebie zresztą też) i na cały głos (nie był świadom tego, że mówi głośno) spytał się sąsiada: "Co ona pie***li!?!",

- gdy jeszcze chodziłem do gimnazjum, koleżanka, która miała 5 z geografii spytała mnie gdzie jadę na wakacje. Odpowiedziałem jej, że do Chorwacji. Koleżanka zrobiła zdziwioną minę i z pełną powagą spytała się czy to na południe czy na północ od Polski.

Test gimnazjalny --> Należę do rocznika "królików doświadczalnych" i pisałem test jako jeden z pierwszych :). Miałem 78 pkt (36 z przyr-mat. i 42 z human.). Punktów za wszystko nawet nie liczyłem. Testów następnych roczników nawet nie rozwiązuję, poprostu nie chcę zdołować ;). Natomiast za rok czeka mnie nowa matura. Nikt nic o niej nie wie. Jeszcze rok temu mieliśmy pisać obowiązkowo matmę, teraz już nie trzeba, nikt nie ma pojęcia na jakich zasadach będą przyjmowali na studia. Tragedia. Wy, gimnazjaliści, będziecie już wszystko wiedzieć, my, szczury doświadczalne, przecieramy Wam szlak. Możecie uważać się za szczęciaży ;)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u mnie w szkole masakra!!!. W piątek zdaję cały pierwszy semestr z geografii, żeby dostac na koniec dobry! Na nic nie mam czasu. Powinien byc luz, a jest piekło.

U mnie to samo, tyle, że ja mam piekło3x :? . W środę i czwartek zaliczam z 3 przedmiotów. Z matmy na 5, z fizyki na 4 i z chemii na 4. Mam nadzieję, że się uda bo inaczej to pogrom w chacie będzie i na forum, tez nie będę pisał, tylko trochę z innych powodów. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałam wystawianie ocen z PO i wszystkie dziewczynki mają 5, niezależnie od tego co im wychodziło, głównie dlatego, że są dziewczynkami :P Ale oczywiście ja zawsze mam pecha i jako jedyna muszę zaliczać na tą piątkę! (ale to że wychodziło mi 3/4 to już szczegół ;)).

No i pomału wszystko zaczyna się przejaśniać, kto wie, może nawet nie będzie gorzej niż na półrocze (było 4,69 ;) )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałam wystawianie ocen z PO i wszystkie dziewczynki mają 5, niezależnie od tego co im wychodziło, głównie dlatego, że są dziewczynkami :P Ale oczywiście ja zawsze mam pecha i jako jedyna muszę zaliczać na tą piątkę! (ale to że wychodziło mi 3/4 to już szczegół ;)).

No i pomału wszystko zaczyna się przejaśniać, kto wie, może nawet nie będzie gorzej niż na półrocze (było 4,69 ;) )...

Kurde, ja z PO skopałem sprawę. W pierwszej klasie i w pierwszym semestrze miałem 5. Teraz musiało się coś skopać i dostałem 4. Jak tego w czwartek nie poprawie to 4 powędruje na świadectwo maturalne :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

A ja chodze do gimnazjum i się ciesze!

Oceny juz wystawili mi się moje nie podobają!

(TRZEBA ŻYĆ DALEJ)

Mam średnią 3,7 czy cos takiego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...