Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord Nargogh

Rozwiązany: Black & White 2, brak niektórych oznak charakteru boga

Recommended Posts

Problem opisywany w temacie nie utrudnia zabawy, ale... no czyni ją znacznie mniej przyjemną. W końcu nie po to człowiek wybiera w tej grze dobro czy zło, żeby nie zauważyć różnicy w kilku znaczących sprawach?

Pierwszy i najważniejszy problem to brak kwiatów na terenach dobrego boga. Miałem je na innym komputerze, potem zmienilem kartę graficzną i zniknęły. Teraz na zupełnie innym kompie również ich nie mam. O co może chodzić? O to że GeForce 9600 GT nie obsługuje Straszliwie Skomplikowanych Bibliotek "Flowers"? Grzebałem w opcjach - i nic nie znalazłem. Rośłinność oczywiście jest włączona.

Z kolei gdy gram złym, to obywatele są... normalni. Pamiętam na poprzednim kompie że zamiast różnokolorowych wesołych greków w swoim mieście miałem ponurych, ubranych na granatowo i czarno emo.

Próbowalem rozmaitych patchy, a także grania bez zadnych łatek - nic, nic i jeszcze raz nic. Próbowałem grać z dodatkiem i bez dodatku - nadal nie ma żadnej różnicy.

Jestem pewny że kwiaty dla dobrego są na 100%, pamiętam to, widziałem na instrukcji do gry, a ostatnio jeszcze widziałem na screenie zamieszczonym przez Kathai.

O co może chodzić? Poniżej zamieszczam screena na którym widać że mój bóg ma charakter w 100% dobry, a łąki ani śladu. Ba, nawet nie ma tych świetlnych tatuaży na dłoni mojego boga. Screen jest wykonany w trakcie wykonywania czynności "Manipulacja", podczas której również powinny pojawiać się kwiaty.

http://img196.imageshack.us/img196/868/noflowers.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozwiązanie znalazłem na zagranicznym forum:

Go to BW2 Data directory open graphics file with notepad and change the number from right side of your card you will find it there are many cards there aneways change the numbers to 3 0 3 now you are able to use all graphics set all to high and I think the flowers will apear wohooo flowers yeay!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...