Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KMASBIn

Rozwiązany: PunkBuster- Banowanie

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu wchodząc na jakieś serwery to na samo wejście mam bana, trudno nie wiem czemu ale ostatnio dowiedzialem się że mam bana na światowym klijęcie PB na cd-key, ip i guida i to za cheaty których nie posiadam i posiadać nie będe więc to mnie trochę(dobra, BARDZO) zaniepokoiło. Po paru minutach ustaliłem że niektóre programy np. tlen są uznawane za pb za cheaterstwo.

Więc moje pytanie brzmi jakie inne programy mogą być skutkiem aż takiego zbanowania i czy istnieje program do analizy takiej która wyszukuje cheaty alebo coś podobnego bo żal mi jest że dostaje bana za chaety ktorych tak naprawde nie mam.

PS1 Jeżeli temat jest źle napisany to proszę o poprawę bo nie wiem czy dobrze go nazwałem

PS2 Gra o którą chodzi to CoD4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz global bana i wszystkie serwery posiadające streaming PB będą Cię wywalać automatycznie. Co zrobić żeby to sprawdzić? Wejdź na stronę http://www.serwerycod.pl/sprawdzguid.html i sprawdź czy masz czysty guid. Guid wywołasz w konsoli za pomocą komendy pb_power. Jeżeli jest czysty to sprawa leży w czymś innym. Jeżeli nie...no cóż musiałeś używać kiedyś cheatów lub czegoś, za co PB Cię zbanowało np. modyfikowany cfg itp. Być może kupiłeś używaną grę z zbanowanym cd-keyem, co też by wyjaśniało wszystko. Druga sprawa: wywalanie przez PB. Ważny jest komunikat błędu tzn. te cyferki na końcu. Mówią one jaki proces/program są włączone, a nie powinny być. Najlepiej wrzuć screena z komunikatem jaki widzisz, gdy zostajesz wyrzucony z serwera. Różne rzeczy jak np. tlen czy nakładka w mumble mogą przyczyniać się do wrzucania graczy z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komunikatu to zazwyczaj jest "You have been banned from this server by Admin", a co do Guida to na razie nie moge sprawdzic bo nie ma mnie w domu później dam znać

EDIT

Wyszukiwany GUID: ********

Baza banow z dnia: 2009-08-29

Znalezione wpisy w grach:

W sumie: 2

cod: 0

coduo: 0

cod2: 0

cod4mw: 2

codwaw: 0

Szczegóły wpisów:

cod4mw: [PsB: 8143 V01DD4905] 2343c9cb59f2d10b11a9771b229115f7 "Arcioooooo" "83.5.155.108" MD5TOOL #9002 (Cod4Hook.dll)

cod4mw: [GVB: 1000 E10047114] 2343c9cb59f2d10b11a9771b229115f7 "Arecky" "log: md5"

I co to znaczy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowano 2 cheaty na Twoim guidzie w CoD4. O ile się nie mylę, to w cudzysłowach są nicki pod jakimi grałeś, gdy zostałeś zbanowany. Na końcu jest powód za który został przyznany ban. Co zrobić? Jeżeli chcesz grać na serwerach ze streamingiem PB to chyba pozostało Ci kupienie drugiego egzemplarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tym tropem to Cod4Hook.dll to plik Cod4Hook'a, czyli standartowego hacka do fps'ów z wh aim. O ile ściągnąć mogłeś go przypadkiem, to już odpalić musiałeś go sam.

W cod4 nie gram, ale grając w ET (secured by pb) to były różne guid proofery, ale to kolejne nielegane oprogramowanie w dodatku nie wiem co na to regulamin forum CDA, także na tym koniec info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, nick jakiego używam do grania to tylko i wyłącznie "KMASBIn" (chyba ze chodzi o GfWL to jest z dopiskiem 333), a cd-key mam swoj z orginalnego opakowania z premierowej edycji, a i czy załatwienie drugiego cd-keya załatwiło by sprawe??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem.

Kiedy próbuję wejść na jakiś serwer CoD4 z PB to po kilku minutach wywala takie coś:

bea380a99cd33b1f2bb3298d5423c6e3_th.jpg

Ważny jest komunikat błędu tzn. te cyferki na końcu.

Jest jakaś możliwość aby sprawdzić o jaki "niepożądany" program chodzi?

-------------------

Przeinstalowywałem już grę, pb, aktualizowałem co się tylko da :)

Wyłączyłem każdy niepotrzebny program działający w tle- i nic... :/

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...