Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Ewa Farna

Polecane posty

Bez obrazy, ale wątpię, żeby chociaż połowę swoich piosenek napisała ona sama :)

Uważasz ją za tak niekompetentną? Głupią? Leniwą?

Nie wiem, czy pisze czy nie pisze, nie interesuję się farną tak dogłębnie...

Ale nie można oceniać ludzi od tak, trzeba jeszcze coś o nich wiedzieć.

A powątpiewać także potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jakie emocje!

Jeśli ktoś jej pisze teksty to znaczy, że jest popowa (co w tym wypadku nie znaczy zła).

Na pewno ma jakiś talent, a czy duży to sie okaże.

Ogólnie jej piosenki mi sie podobają, acz z rockiem ma to niewiele wspólnego (mimo ze "jej" gitarzyści używają wzmacniaczy do metalu).

To tak trochę jak z Linkin Park. Najwyraźniej "jedna Mesa Boogie metalu nie czyni" :)

Pozdrawiam

aha zapomniałem dodać, że jest ładna ;) jakby ktoś nie wiedział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem "rock" to przesłuchałem sobie na youtubie. Niestety okazało się, że filmiki z nią interesowały mnie tyle samo z dźwiękiem jak i po wyciszeniu. Słowem - można sobie na nią popatrzeć ;). Może i jest to lepsze od większości polskich pseudo gwiazdek ale wciąż mnie to nie rusza sorry ;/.

@Raikiri07

Brudnych Dzieci Sida nie słyszałem chyba nigdy, ale KSU znam i nawet lubie kilka kawałków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w tej sprawie raz a porządnie;d Moim zdaniem ktoś wypromował ją, zrobił z niej super gwiazdę (jakich wiele było i będzie), zobaczymy ile poświeci i czy za 5, 10 czy 30 lat ktoś będzie pamiętał jej (a zaraz te dmuchawce to jej?) utwory... Jej obecną twórczość określiłbym jako zapychacz radiowych przebojów radia eski, festiwali w stylu Sopot i komercyjne :dry: zaspokajające potrzeby słuchaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchawce Latawce Wiatr- Nie to nie jest jej utwór (ona go tylko śpiewa)

Utwór, oczywiście należy do Urszuli.

I jej piosenki są o wiele lepsze od "farny"- młoda niedoświadczona piosenkareczka.

No i oczywiście popieram twoje nastawienie do farny Player_- zgadzam się z Tobą,

dla mnie farna jest taką osobą, o której już część słuchaczy zapomniała.

A co będzie dalej zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham ironsów i metallici bardzo intensywnie.

Ale to nie znaczy, że muszę się ciśnieniować na myśl o jakiejś piosenkarce. Ja się nią nie zachwycam, chociaż ładnie śpiewa.

Ale Ty playerze przesadzasz. Raz, że to nie gwiazda, dwa że walisz sloganami a trzy że może sam nagraj swój wokal to pogadamy.

Że jest głupia? Niby czemu? Całkiem inteligentna jak na swoje lata.

@Raikiri

KSU nie wiem ale BDS owszem. Najbardziej tru punkowy twórca jakiego słyszałem. Punk w najsurowszej formie, chociaż co do wartości artystycznych, to... lepiej pominąć tę kwestię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty playerze przesadzasz. Raz, że to nie gwiazda, dwa że walisz sloganami a trzy że może sam nagraj swój wokal to pogadamy.

1. Ale to tylko MOJE zdanie na jej temat.

2. Z tym wokalem też przesadzasz. Kiedyś w AR był list gościa, który cisnął na redakcję za to, że wyśmiewają polską reprezentację piłki n. i pisze im coś w tym stylu 'śmiejecie się z naszych piłkarzy, a sami nie umiecie grać, pokażcie co potraficie' itd. Na to smugg skwitował w stylu 'grać nie muszę umieć, żeby mieć prawo to oceniać'. To samo powiem ja. Nie muszę umieć śpiewać, gwizdać, skakać, żeby móc ocenić kogokolwiek w tym co widzę, że robi;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, problem tylko w tym, ze pewnie nie masz o tym pojęcia, a na pewno zdecydowana większość wykonawców których słuchasz prezentuje niższy poziom, jeśli o wokal idzie.

A w ogóle 99% ludzi myśli, że ot tak można kogoś wypromować i już. A to nie jest tak, bo gdyby nic w tym nie było ludzie po prostu by tego nie słuchali. Zaraz ktoś powie, że teraz każdego shitu ludzie słuchają i da się im wcisnąć ciemnotę. Jeśli tak, to czemu od razu nie sprobowac swoich własnych sił w muzyce? W końcu to duża kasa itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek drobna uwaga, głównie do Raikiri07, to jest temat o Ewie Farnej, co oznacza, że służy do dyskusji o Ewie Farnej. Drobne wycieczki w inne strony nie są niczym złym, ale już jednolinijkowce niemające zupełnie nic wspólnego z tematem nie są zbyt mile widziane.

A tak niemoderatorsko. Każdy ma prawo do własnego zdania na temat danego artysty. Można uważać za kiczowatego, kiepskiego czy też miałkiego. Ale do wypowiadania się o stronie technicznej nie wystarczy samo 'widzimisie', a już pisanie o 'nienawiści z całego serca' to zwykła dziecinada. Ja tam pannę Farną słucham jedynie przypadkiem - piosenki ma wpadające w ucho, ale na razie nic nie zapowiada oszałamiającej kariery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ją tylko chyba 2 razy w diabelskim MTV ;]

Głos ma ładny. Tylko jak jej idzie bez playbacku ? Osobiście nie kupiłbym jej płyty. Oby nie skończyła równie szybko jak powstała i nagra coś bardziej hardcorowego !

btw. Teksty w stylu Dody ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, problem tylko w tym, ze pewnie nie masz o tym pojęcia, a na pewno zdecydowana większość wykonawców których słuchasz prezentuje niższy poziom, jeśli o wokal idzie.

A w ogóle 99% ludzi myśli, że ot tak można kogoś wypromować i już. A to nie jest tak, bo gdyby nic w tym nie było ludzie po prostu by tego nie słuchali. Zaraz ktoś powie, że teraz każdego shitu ludzie słuchają i da się im wcisnąć ciemnotę. Jeśli tak, to czemu od razu nie sprobowac swoich własnych sił w muzyce? W końcu to duża kasa itp...

Boże, Krzysiu po co ta napina? Jeśli można komuś sprzedać dźwięki odkurzacza, piski i inne dziwne odgłosy wydawane przez sprzęt rtv i agd pod nazwą "techno" to taką Ewkę tym bardziej. Masę kasy na promocje, znaczki eski rock i innych, masowe puszczanie danego utworu w stacjach radiowych i telewizyjnych i mamy hit. Pamiętam jak swego czasu skacząc po kanałach trafiałem na "cicho" po kilka razy dziennie. Mam wrażenie, że wartość artystyczna tej piosenki (a może jej brak?) nie miała z tym wiele wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tylko twoje zdanie. Nie ja sie tu napinam tylko Ty. Masz napinke że ktoś jest sławny i tyle.

I nie mamy hitu jeżeli coś jest kiepskie a to nie jest kiepskie i może być hitem. Proste. To nie jest tak, że w stacjach radiowych siedzi sobie ktoś rzuca kostką, kto wypadnie, tego promujemy. Decyduje o tym ktoś kto ma większe doświadczenie niż Ty i wszyscy, którzy słuchają tego, co leci w radiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, problem tylko w tym, ze pewnie nie masz o tym pojęcia, a na pewno zdecydowana większość wykonawców których słuchasz prezentuje niższy poziom, jeśli o wokal idzie.

Tutaj się nie napinasz? Naskakujesz na kogoś, że (na pewno! a jak!) jego ulubieni wykonawcy prezentują niższy poziom od Ewki. Krytykujesz coś, a nawet sam nie wiesz co.

Nie przeszkadza mi w żadnym stopniu to, że ktoś jest sławny, ani to że jego kompozycje są uważane za "hity". Zwracam tylko uwagę na to, że "hit" nie zawsze prezenuje jakiś poziom muzyczny. Gdyby tak było, wszystkie wielkie kompozycje Mozarta byłyby kipeskie, bo słucha ich niewielu ludzi, lepsza byłaby Britney Spears, 50 cent i spółka, bo ich kawałki zna prawie każdy. Teraz w muzyce popularnej liczy się głównie półnaga laska na teledysku, tłusty bas i dobry bit. Duża część społeczeństwa to kupuje, ale większość "hitów" spada z list przebojów (np http://eska.pl/toplisty) po tygodniu, to znaczy że co chwilę ktoś wymyśla jeszcze lepszy i bardziej "hiciarski" utwór? IMO nie, ludziom się zwyczajnie utwory szybko nudzą, a dobra muzyka się nie nudzi. To dlatego ludzie ciągle słuchają pierwszych płyt Iron Maiden czy U2, a o "hitach" sprzed 10 lat dzisiaj większość ludzi, którzy krzyczeli "to jest super hicioooor!" już nie pamięta i wyrzucili je ze swoich empetrójek. "Hit" to utwór na chwilę, wypromowany żeby ludzie go słuchali, bo słysząc coś kilka razy dziennie w radiu wielu ludzi zaczyna to nucić, potem pomyślą co mi szkodzi kupię płytę/ściągne, posłuchają i zapominają. Dobrej muzyki się nie zapomina i słucha przez długie lata. Napisałem z resztą, że Ewka jest lepsza od większości polskich gwiazdek, ale do mnie to nie trafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...