Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2009

Polecane posty

Zastanawiałem się, zastanawiałem, ale jednak się skusiłem i idę kupić najnowszy CD-Action.

Wprawdzie w tej chwili zagrywam się w Call of Duty Modern Warfare, ale nie mogę przepuścić okazji zapoznania się z Sins of Solar Empire (jestem fanem Homeworldów).

Pozdrawiam

P.S. Mam przy tej okazji pytania:

Chciałem zajrzeć do recenzji SoSE (CD-Action IV/2008 nr 150 - zielona okładka z obcym), przeszukałem więc cały dom i wszystkie moje czasopisma komputerowe. Niestety nie znalazłem - "dobry zwyczaj nie pożyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj". Przypomniałem sobie, że kiedyś pożyczyłem go koledze i zapomniałem się upomnieć o zwrot. Czy ta recenzja jest dostępna w wersji elektronicznej ?

Pamiętam, że jakiś czas temu (co najmniej kilka miesięcy wstecz) w CD-Action pojawił się tekst o strategii turowej, której akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Dostała bardzo dobre oceny. Niestety nie pamiętam nazwy. Wertuję właśnie czasopisma, prosząc równoczesnie o pomoc. Pamięta ktoś nazwę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fps-y są żadko bo niezłe robią tylko duzi producenci a oni nie za bardzo lubią dodawanie ich gier do jakichkolwiek pism a przecież redakcja nie wrzuci na płytę bylejakiej kaszanki w którą nikt nie zagra.Lecz gry które znajdują się na płycie nie mają nic do zarzucenia ile dalibyście za ''sins of a solar empire'' w sklepie 40- 60?Lepsze to niż nic jakto mówią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad tym.

Witam wszystkich na tym forum.Problem seriali jest do rozwiązania w prosty sposób wystarczy do każdego covera dvd dodać osobisty nr seryjny i przy pobieraniu sriali powinno być wymagane podania tego nr taki serial by skutecznie wg mnie zabezspieczał od takich sytuacji w jakiej się znalazł tytuł Sins of Solar empire.Po drugie taka sytułacjia jest duzą porażką.Sam jestem zwolenikiem takich strategii ale rozumiem sytułacje.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialem wyrazic swoje niezadowolenie wynikajace z tego iz nie moge dostac swojego serialu do Sins of Solar Empire.

Z tego co widze redakcja od 10 dni milczy w tej sprawie i dopiero glebsza analiza forum powiedziala mi ze mam wyslac prosbe do uzytkownika Seriale. Nie wiem czym ma to sie roznic od wczesniejszego systemu dystrybucji takowych kluczy i dlaczego taka forma ma byc mniej uposledzona.

Ale do rzeczy....

W dobie szybkiej wymiany informacji, gdzie klient kupuje cos i chce moc od razu tego w pelni uzywac kazanie rejestrowac sie gdzies indziej niz strona producenta gry aby moc w nia zagrac jest czyms wyjatkowo smiesznym i przygnebiajacym.

Czy www.cdaction.pl musi podbijac sobie generowanie ruchu od strony uzytkownikow w ten sposob? Pozniej szanowna redakcja moze pochwalic sie osiagnietym ruchem sieciowym przed reklamodawcami, ktorzy z tego co widze interesuja sie strona. Podpada to pod nieuczciwa konkurencje. Szkoda ze jeszcze w magazynie nie ma tylko tesaerow recenzji i artykulow a pelna ich wersja znajdzie sie na stronie internetowej po uprzedniej rejestracji i potwierdzeniu ze sie numer CDA kupilo...

Smiech na sali... ktory smieszny nie jest.

Dlaczego jako uczciwy konsument jestem kopany w swoje szanowne cztery litery przez redakcje czasopisma, ktora przeciez ze wszystkich sil stara sie tepic piractwo? Tym chcecie zachecic graczy do kupowania oryginalow (chociazby i w wersjach dolaczonych do gazety... ale jakie to ma znaczenie?)? Robieniem klienta w jajo? Nie danie seriala do wyzej wymienionej gry na DVD badz okladce jest juz dostatecznie idiotycznym rozwiazaniem... dawanie seriali na stronie internetowej, gdzie kazdy moze miec bez wiekszego wysilku do nich dostep podpada juz pod skrajna glupote.

Pragnalbym uslyszec komentarz osoby z redakcji odpowiedzialnej za ten wspanialy pomysl, ktorego jedyna racja bytu jest podbicie ruchu sieciowego na stronie i traktowanie swoich czytelnikow jako skonczonych idiotow i frajerow.... bo przeciez skoro gre kupili to pewnie sie zarejestruja.

Czy ostrzegliscie gdzies w swojej gazecie ze gra jest sprzedawana bez numeru seryjnego? Czy gdzies zostalo wyszczegolnione ze beda z tym problemy? Dlaczego jako klient nie moge w pelni skorzystac z produktu po jego zakupie?

I nie interesuja mnie wasze przeprosiny. Wasze przeprosiny mi nic nie daja. Nie moge dalej grac po sieci czy sciagnac uaktualnienia pomimo tego ze zostalem przeproszony. Ile trwa juz ta sytuacja? 10 dni? Nie widze na wlasciwej stronie komunikatu w jaki sposob moglbym dostac serial. Znalezienie tej informacji wymaga rowniez rejestracji na forum i podbijania wam ruchu sieciowego. Pisanie do kogos na forum o przeslanie dzialajacego klucza jest kolejnym idiotycznym wymyslem.

Chcialem sie wiec szanownej redakcji spytac o:

1. Jak moge reklamowac swoje CDA... z mila checia oddam wam to papierowe marnotractwo papieru kredowego i wezme swoje 16zl (blisko) poniewaz nie widze powodu dla ktorego mialby dawac sie okradac... bo tym wlasnie jest obecna sytuacja. Oszukiwaniem ludzi.

Bardzo ladnie wyglada teraz wasza szanowna redakcja piszaca poematy na temat tego jak to piractwo negatywnie wplywa na rynek gier i jak to posrednio odbija sie na klientach, a samemu wycina takie numery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z Moderatorów napisał problem rozwiązany pytam się w jaki sposób przez ten smieszny niby kontakt z użytkownikiem seriale to przypomina zabawe w głuchy telefon.Tak mogą się dopiero zacząć problemy redakcji nie kazdy jest tak wyrozumiały jak ja wyzej napisałem a sprawa może mieć finał w sądzie jeżeli nie naprawićie tego samo przepraszam nie wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialem wyrazic swoje niezadowolenie wynikajace z tego iz nie moge dostac swojego serialu do Sins of Solar Empire.

Streszczajac sie maksymalnie z uwagi na duuuzo pracy.

1. Problemow z CD-keyami nie przewidywalismy, klucze dostalismy od dystrybutora i on tez widac tego nie przewidzial. Jesli jest czyjas wina, to raczej tych, co je nam udostepnili, niz nasza.

2. Jesli komus zalezy na cd-key a nie chce sie babrac w rejestraccje, podbijanie nam ruchu itd. to wystarczy ze wysle na adres firmowy chec otrzymania klucza. I otrzyma.

3. Jesli naprawde uwazasz, ze zostales oszukany, itp. itd. to zachecam do kontaktu via tenze majl, pomysli sie nad jakims zadoscuczynieniem.

A w ogole to w interesie redakcji jest zeby czytelnik byl szczesliwy i czul motywacje do zakupu kolejnego CDA. Jesli cos idzie zatem "pod prad" temu trendowi to nie jest to swiadome dzialanie redakcji i zwykle czynimy wszystko by owa tendencje zniwelowac. Dlatego smialo mozna sobie darowc zlosc, zolc, ironie, docinki itd. (no chyba, ze to w jakis sposob pozwala rozladowac frustracje), gdyz naprawde nie jest naszym celem wk... tych, co za CDA placa. To chyba oczywiste. Naturalnie "klient nasz pan" ale wydaje mi sie, ze klase czlowieka poznac TAKZE po tym, ze nie zawsze musi korzystac z tej zasady, przynajmniej zas w pierwszym poscie. Wystarczy SPOKOJNIE I RZECZOWO zapytac...

Jeden z Moderatorów napisał problem rozwiązany pytam się w jaki sposób przez ten smieszny niby kontakt z użytkownikiem seriale to przypomina zabawe w głuchy telefon.Tak mogą się dopiero zacząć problemy redakcji nie kazdy jest tak wyrozumiały jak ja wyzej napisałem a sprawa może mieć finał w sądzie jeżeli nie naprawićie tego samo przepraszam nie wystarczy.

Ale w czym problem, przeciez klucze sa juz rozsylane?

Pracujemy nad tym.

Witam wszystkich na tym forum.Problem seriali jest do rozwiązania w prosty sposób wystarczy do każdego covera dvd dodać osobisty nr seryjny i przy pobieraniu sriali powinno być wymagane podania tego nr taki serial by skutecznie wg mnie zabezspieczał od takich sytuacji w jakiej się znalazł tytuł Sins of Solar empire.Po drugie taka sytułacjia jest duzą porażką.Sam jestem zwolenikiem takich strategii ale rozumiem sytułacje.Pozdrawiam

Nadrukowanie indywiduwalnych numerow serynych na kazdy egz. jest drogie i w sumie zamiast nich mozna by od razu drukowac same seriale, prawda? I byloby tak zrobione, gdyby zazadal tego ten, co nam te gre sprzedawal. Ale skoro sami uznali, ze udostepnia seriale na majla, to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziekuje za odpowiedz. Zdaje sobie sprawe ze macie teraz duzo pracy i kluczowy kryzys nie jest wam na reke. Nie zamierzam jednak z tego powodu nie pisac (chociazby i dosadnie) tego co mysle o zaistnialej sytuacji. Nie zamierzam tutaj walczyc z kimkolwiek ale chce zwrocic uwage na to jak radzicie sobie z ta sprawa... a nie radzicie sobie.

1. Problemow z CD-keyami nie przewidywalismy, klucze dostalismy od dystrybutora i on tez widac tego nie przewidzial. Jesli jest czyjas wina, to raczej tych, co je nam udostepnili, niz nasza.

Nie zeby mi zalezalo na wytykaniu winnych, bo nie zmienia to w zaden sposob mojej sytuacji, ALE

Dostaliscie klucze od dystrybutora i ten z tego co rozumiem poszedl wam na reke i nie ograniczal sposobow ich dystrybucji. Jakim cudem mogliscie nie przewidziec, ze jezeli dacie cos za darmo w internecie i zrobicie z tego cos ogolnodostepnego to siegna po to tylko uprawnieni uzytkownicy?

Nie uwierze w to, ze dalibyscie np pelna wersje komercyjnej gry na swoim serwerze i udostepnili ja po rejestracji... poniewaz od razu zostala by spiracona... chyba to jest tak oczywista rzecz... ze piszac o czyms takim w kategoriach "przewidzielismy" to wybitne nie porozumienie...

Ale zrobiliscie cos takiego z serialem do gry... coz... ja naprawde wesze teorie spiskowa o podbijaniu sobie ruchu na stronie takimi zagrywkami... (ale staram sie przynajmniej znalezc logiczne wyjasnienie takiej wpadki).

2. Jesli komus zalezy na cd-key a nie chce sie babrac w rejestraccje, podbijanie nam ruchu itd. to wystarczy ze wysle na adres firmowy chec otrzymania klucza. I otrzyma.

Ok, ale list (nie mowiac juz o staniu na poczcie) tez kosztuje... zreszta olac to. Wierze w dobre checi i wierze ze dostalbym w liscie zwrotnym swoj numer seryjny ale chyba nie o to tutaj chodzi zebym czekal na przesylke pocztowa zeby moc skorzystac z czegos co juz kupilem prawda? Nie ide do kiosku i nie mowie pani w okienku ze za CDA zaplace za 3 dni ale wezme juz teraz... wiec dlaczego skoro kupuje CDA juz teraz to mam na cos kolwiek czekac?

Jezeli nie macie ogarnietego systemu dystrybucji takich rzeczy, klucze aktywacyjne drukowane na pudelku was przerastaja to po prostu nie dawajcie gier wymagajacych takowych... bedzie to znacznie uczciwsze wobec klienta niz walenie na okladce gry na ktora napalilem sie od dluzszego czasu i czekanie teraz na klucz do glupiego updatu.

Jezeli zas chodzilo o wyslanie maila to ok, nie widze przeszkod zeby wysylac maile... ale czym to sie rozni (poza troche dluzszym czasem) od wczesniejszego systemu dystrybucji klucza aktywacyjnego via www?

3. Jesli naprawde uwazasz, ze zostales oszukany, itp. itd. to zachecam do kontaktu via tenze majl, pomysli sie nad jakims zadoscuczynieniem.

Dziekuje, to ze piszesz takie slowa w imieniu redakcji juz duzo dla mnie znaczy. Nie skorzystam bo nie po to piekle sie o ten klucz zeby dostac bonus w nagrode (owszem byloby bardzo milo i taktownie z waszej strony ale z mojej strony wyszloby na zerowaniu na cudzej wpadce a tego mimo wszystko robic bym nie chcial) tylko po to zeby moze w przyszlosci ktos sie jednak zastanowil co wyczynia.

A w ogole to w interesie redakcji jest zeby czytelnik byl szczesliwy i czul motywacje do zakupu kolejnego CDA. Jesli cos idzie zatem "pod prad" temu trendowi to nie jest to swiadome dzialanie redakcji i zwykle czynimy wszystko by owa tendencje zniwelowac. Dlatego smialo mozna sobie darowc zlosc, zolc, ironie, docinki itd. (no chyba, ze to w jakis sposob pozwala rozladowac frustracje), gdyz naprawde nie jest naszym celem wk... tych, co za CDA placa. To chyba oczywiste. Naturalnie "klient nasz pan" ale wydaje mi sie, ze klase czlowieka poznac TAKZE po tym, ze nie zawsze musi korzystac z tej zasady, przynajmniej zas w pierwszym poscie. Wystarczy SPOKOJNIE I RZECZOWO zapytac...

Nikt tutaj nikogo nie musi traktowac protekcjonalnie i pisac co jest w najlepszym interesie redakcji. Ja doskonale o tym wszystkim wiem, i nie zamierzam tutaj korzystac z jakiegos nadanego mi przez moce nadprzyrodzone, prawa "nasz klient nasz pan". Napisalem rzeczowo czym dla mnie jest taka wpadka. I niestety ale nie rozumie, jak powazna redakcja, powazne wydawnictwo, zajmujace sie przeciez branza scisle zwiazana z technologiami komputerowymi, internetem czy juz de facto grami, mogla wpasc na pomysl takiego zalatwienia dystrybucji kluczy i liczyc na to, ze ludzie sa uczciwi i wszystko bedzie cacy... naiwnosc to w tym wypadku eufemizm na tego typu tok myslenia... przykro mi ale taka jest prawda i nie zamierzam tego kolorowac z racji tego ze redakcja ma wiecej pracy pod koniec miesiaca.

Ponadto to czego nie zrobiliscie:

1. Proste ogloszenie na forum co trzeba zrobic - za to jest chyba z 5 postow Ghosta ktory pisze w roznych tematach co trzeba zrobic... zamiast jednego ogloszenia, ktore oszczedziloby mi przekopywania sie przez uposledzone wyszukiwanie na forum (sprobujcie wpisac "sins of solar empire"... have fun)

2. Informacji na stronie www.cdaction/seriale - zamiast przepraszam, wolalbym tam zastac informacje jak ten serial zdobyc.

3. Inofrmacji o tym, ile seriali jest dostepnych, kiedy beda nastepne - ja wiem, ze moze nie od was to zalezy... ale nigdzie nie widzialem info o tym, dopiero po PMce od Ghosta doweidzialem sie ze czekacie na dosyl seriali...

... skoro zadowolenie klienta jest takie wazne (i naprawde w to wierze), wy jestescie profesjonalistami uznanymi przeciez przez liczne grono czytajacych (a wrecz, co mnie troche przeraza, wielbiacych) wasze czasopismo, stworzyliscie platforme w trendzie web 2.0 to chyba pora postawic na komunikacje z uzytkownikiem prawda? Zdaje sobie sprawe ze teraz nie macie na to wszystko tyle czasu co wczesniej, ale ten problem chyba powstal juz kilka dni temu a napisanie odpowiedniego info to chyba z 4 minuty roboty.

W kazdym razie pozdrawiam i zycze mniej ciezkiego deadlinu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrukowanie indywiduwalnych numerow serynych na kazdy egz. jest drogie i w sumie zamiast nich mozna by od razu drukowac same seriale, prawda? I byloby tak zrobione, gdyby zazadal tego ten, co nam te gre sprzedawal. Ale skoro sami uznali, ze udostepnia seriale na majla, to... Witam A czemu pan muwi o drukowaniu na płycie wystarczy wzucić na płyte.TO chyba lepsze rozwiązanie niz czkanie na użytkownika seriale szkoda czsu moim zdaniem.Po drugie jest wiele sposobów na rozwiązanie tego ja podałem tylko przykład.Ale to zależy od was można przeciż z kazdym się dogadać niż potem mieć problemy z tym.Z dugiej strony i tak macie się dobrze jak na obecne czasy wszytko zależy od zgrania i zangażowania całej ekipy CD-ACTION.Pozdrawiam Mariusz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do użytkownika "seriale" z prośba o klucz jakieś 3 dni temu, wiem, że w okresie dedlajnowym redakcja ma mnóstwo roboty, ale może ktoś się weźmie za to?

Jak do dzisiaj nie otrzymasz, daj znac na cdaction@cdaction.pl

Dostaliscie klucze od dystrybutora i ten z tego co rozumiem poszedl wam na reke i nie ograniczal sposobow ich dystrybucji. Jakim cudem mogliscie nie przewidziec, ze jezeli dacie cos za darmo w internecie i zrobicie z tego cos ogolnodostepnego to siegna po to tylko uprawnieni uzytkownicy?

My chcielismy TYLKO klucze do multi. Dali. No to w porzadku, rozdajemy. A tu sie okazuje, ze mozna za ich pomoca miec duzo wiecej... Skad mielismy o tym WCZESNIEJ wiedziec?

Nie uwierze w to, ze dalibyscie np pelna wersje komercyjnej gry na swoim serwerze i udostepnili ja po rejestracji... poniewaz od razu zostala by spiracona... chyba to jest tak oczywista rzecz... ze piszac o czyms takim w kategoriach "przewidzielismy" to wybitne nie porozumienie...

Skoro nie wierzysz w to, co mowie, to po co sie pytasz, skoro z gory znasz SWOJA jedynie sluszna odpowiedz?

Ale zrobiliscie cos takiego z serialem do gry... coz... ja naprawde wesze teorie spiskowa o podbijaniu sobie ruchu na stronie takimi zagrywkami... (ale staram sie przynajmniej znalezc logiczne wyjasnienie takiej wpadki).

>>>A nie uwazasz, ze podbijanie ruchu w TEN sposob to troszke jakby "wejdzcie, zobaczycie jak Smuggler sobie obcina ucho pila mechaniczna"?

2. Jesli komus zalezy na cd-key a nie chce sie babrac w rejestraccje, podbijanie nam ruchu itd. to wystarczy ze wysle na adres firmowy chec otrzymania klucza. I otrzyma.

Ok, ale list (nie mowiac juz o staniu na poczcie) tez kosztuje... zreszta olac to.

>>>ILE KOSZTUJE CIE MAJL NA CDACTION@CDACTION.PL? Na litosc boska...

Jezeli nie macie ogarnietego systemu dystrybucji takich rzeczy, klucze aktywacyjne drukowane na pudelku was przerastaja to po prostu nie dawajcie gier wymagajacych takowych... bedzie to znacznie uczciwsze wobec klienta niz walenie na okladce gry na ktora napalilem sie od dluzszego czasu i czekanie teraz na klucz do glupiego updatu.

>>>Naprawde czujesz sie lepiej, walac takie teksty? :confused:

A w ogole to w interesie redakcji jest zeby czytelnik byl szczesliwy i czul motywacje do zakupu kolejnego CDA. Jesli cos idzie zatem "pod prad" temu trendowi to nie jest to swiadome dzialanie redakcji i zwykle czynimy wszystko by owa tendencje zniwelowac. Dlatego smialo mozna sobie darowc zlosc, zolc, ironie, docinki itd. (no chyba, ze to w jakis sposob pozwala rozladowac frustracje), gdyz naprawde nie jest naszym celem wk... tych, co za CDA placa. To chyba oczywiste. Naturalnie "klient nasz pan" ale wydaje mi sie, ze klase czlowieka poznac TAKZE po tym, ze nie zawsze musi korzystac z tej zasady, przynajmniej zas w pierwszym poscie. Wystarczy SPOKOJNIE I RZECZOWO zapytac...

Nikt tutaj nikogo nie musi traktowac protekcjonalnie i pisac co jest w najlepszym interesie redakcji.

>>>No wlasnie, nikt tutaj nikogo nie musi traktowac protekcjonalnie i wyzywac sie na nim, sugerowac matactwa itd. Prawda? Ale jednak niektorzy to robia...

Ja doskonale o tym wszystkim wiem, i nie zamierzam tutaj korzystac z jakiegos nadanego mi przez moce nadprzyrodzone, prawa "nasz klient nasz pan". Napisalem rzeczowo czym dla mnie jest taka wpadka. I niestety ale nie rozumie, jak powazna redakcja, powazne wydawnictwo, zajmujace sie przeciez branza scisle zwiazana z technologiami komputerowymi, internetem czy juz de facto grami, mogla wpasc na pomysl takiego zalatwienia dystrybucji kluczy i liczyc na to, ze ludzie sa uczciwi i wszystko bedzie cacy... naiwnosc to w tym wypadku eufemizm na tego typu tok myslenia...

>>>Boze, a ty znowu swoje...

przykro mi ale taka jest prawda i nie zamierzam tego kolorowac z racji tego ze redakcja ma wiecej pracy pod koniec miesiaca.

>>>To jest TWOJA prawda, a z prawda jest jak z d... - kazdy ma swoja.

Ponadto to czego nie zrobiliscie:

1. Proste ogloszenie na forum co trzeba zrobic - za to jest chyba z 5 postow Ghosta ktory pisze w roznych tematach co trzeba zrobic... zamiast jednego ogloszenia, ktore oszczedziloby mi przekopywania sie przez uposledzone wyszukiwanie na forum (sprobujcie wpisac "sins of solar empire"... have fun)

>>>To prawda, nasz blad.

2. Informacji na stronie www.cdaction/seriale - zamiast przepraszam, wolalbym tam zastac informacje jak ten serial zdobyc.

>>>Bedzie poprawione.

3. Inofrmacji o tym, ile seriali jest dostepnych, kiedy beda nastepne - ja wiem, ze moze nie od was to zalezy... ale nigdzie nie widzialem info o tym, dopiero po PMce od Ghosta doweidzialem sie ze czekacie na dosyl seriali...

>>>Beda na biezaco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... widze ze mam do czynienia z mistrzem szybkiej odpowiedzi i wybiorczego cytowania... brawo!

Dali. No to w porzadku, rozdajemy.

Jak widac nie jest w porzadku. Jakie ma znaczenie do czego byly te klucze, albo do czego mysleliscie ze byly? Sposob ich rozdawania to glupota, a ty probujesz zrzucic wine na producenta... "bo nie powiedzial, ze mozna za ich pomoca zrobic cos wiecej"... brawo!

Skoro nie wierzysz w to, co mowie, to po co sie pytasz, skoro z gory znasz SWOJA jedynie sluszna odpowiedz?

Ja sie o nic nie pytam, ja sie tylko zastanawiam kto wpadl na taki genialny inaczej pomysl.

A nie uwazasz, ze podbijanie ruchu w TEN sposob to troszke jakby "wejdzcie, zobaczycie jak Smuggler sobie obcina ucho pila mechaniczna"?

Nie. Dlatego ze naklada czasopisma macie XXX razy wiekszy niz te kilka moich wejsc tutaj.

>>>ILE KOSZTUJE CIE MAJL NA CDACTION@CDACTION.PL? Na litosc boska...

Na litosc boska... czytaj ze zrozumieniem. Napisalem dokladnie o dwoch przypadkach o mailu i liscie zwyklym... ponadto "wyslij na adres firmowy" nie musi WCALE OZNACZAC "wyslij mailem"... chyba ze nie wiesz co to jest adres firmowy i ten zbitek epitetu z rzeczownikiem jest ci obcy.

Jezeli nie macie ogarnietego systemu dystrybucji takich rzeczy, klucze aktywacyjne drukowane na pudelku was przerastaja to po prostu nie dawajcie gier wymagajacych takowych... bedzie to znacznie uczciwsze wobec klienta niz walenie na okladce gry na ktora napalilem sie od dluzszego czasu i czekanie teraz na klucz do glupiego updatu.

>>>Naprawde czujesz sie lepiej, walac takie teksty?

A ty sie czujesz lepiej walac takie? Znudzilo ci sie pisanie czegos na poziomie i schodzimy do przedszkola?

>>>Boze, a ty znowu swoje...

Tak i bede dalej swoje pisal. Bo chcesz mi powiedziec ze nie mam racji? To podaj argumenty do dyskusji a nie wzdychaj do wszechmogacego.

Na razie mamy:

1. Nie widzielismy do czego sluza te seriale - litosci...

2. Dystrybutor nie zastrzegl jak mamy je rozdawac... wiec postanowilismy je dac do publicznego dostepu na stronie internetowej - ...

3. To nie jest nasza wina tylko dystrybutora bo patrz 1 i 2

4. Jak sie cos komus nie podoba to niech pisze na "adres firmowy" a moze dostanie cukierka

przykro mi ale taka jest prawda i nie zamierzam tego kolorowac z racji tego ze redakcja ma wiecej pracy pod koniec miesiaca.

>>>To jest TWOJA prawda, a z prawda jest jak z d... - kazdy ma swoja.

To przedstaw mi swoja d... tak znaczy prawde tylko postaraj sie zeby to wygladalo lepiej niz punkty od 1 do 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Jest już prawie północ a szanowny webmaster CDA nie zmodyfikował strony z kluczami o odpowiednią informację. Ja wiem że wszyscy w redakcji są zajęci, pracują, itd ale to jest chyba ważna sprawa aby płatni klienci [kupiłem CDA wyłącznie dla SOSE] przynajmniej zobaczyli informacje z opisem co i jak mają wykonać w celu odbioru klucza, a jeżeli redakcja nie ma jeszcze ustalonej polityki działania to chociaż dokładne i pełne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Zmuszenie klienta do rejestracji i przeszukiwania forum w celu znalezienia rozsianych postów o kłopotach z kluczami to kompletna wiocha... Dopuszczalne dla jednoosobowych niekomercyjnych blogów... :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co do wyslania mejla na cdaction@cdaction.pl, to wyslalem prosbe o klucz juz jakis czas temu, niestety odpowiedzi sie nie moge doczekac... mozna ta sprawe zalatwic przez forum? pm/mail ???

2. Jesli komus zalezy na cd-key a nie chce sie babrac w rejestraccje, podbijanie nam ruchu itd. to wystarczy ze wysle na adres firmowy chec otrzymania klucza. I otrzyma.

Juz sie ubabralem, kiedy mozna liczyc na odpowiedz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... widze ze mam do czynienia z mistrzem szybkiej odpowiedzi i wybiorczego cytowania... brawo!

>>>Bardzo przepraszam zatem i za to, ze szybko odpowiadam i osmielam sie ignorowac jakiekolwiek slowo twego listu. Bede sie za to smazyl w piekle, wiem.

Dali. No to w porzadku, rozdajemy.

Jak widac nie jest w porzadku. Jakie ma znaczenie do czego byly te klucze, albo do czego mysleliscie ze byly? Sposob ich rozdawania to glupota, a ty probujesz zrzucic wine na producenta... "bo nie powiedzial, ze mozna za ich pomoca zrobic cos wiecej"... brawo!

>>>Naprawde nie chce mi sie juz ktorys raz w kolko tlumaczyc tego samego, gdyz wyraznie widze, ze i tak juz wydales wyrok i "wszystko co powiesze BEDZIE uzyte przeciwko tobie". Jesli uwazasz, ze winne WSZYSTKIEMU jest CDA - prosze bardzo. Czujesz sie oszukany itd. przez CDA? Odeslij CDA + plytki + tipsomaniak [worek odpuscimy... odeslij na nasz koszt, nie boj sie) na adres redakcji, dostniesz zwrot kasy i bedziesz mogl zajac sie czyms bardziej pozytecznym niz jalowe "ale to i tak wasza wina i nie mow mi, ze jest inaczej, bo ja i tak wiem lepiej, jestem wszak fachowcem, siedze w branzy, znam wszystkie niuanse umowy, wiec mam 100% pewnosci i racji". Co prawda odpadnie ci mozliwosc ironizowania na naszym forum ale dzieki temu za to nie e bedziesz nam podbijal statystyk. I po sprawie, jak mniemam, prawda? Choc znajac zycie zazadasz zapewne rekompensaty za spedzony tu czas i zuzyta pisaniem klawiature...

Witam,

co do wyslania mejla na cdaction@cdaction.pl, to wyslalem prosbe o klucz juz jakis czas temu, niestety odpowiedzi sie nie moge doczekac... mozna ta sprawe zalatwic przez forum? pm/mail ???

Spokojnie, czekamy na kolejna partie kluczy, to nie powinno trwac dlugo. Wszyscy piszacy sa skolejkowani i beda zalatwiani w kolejnosci zgloszen.

Popieram przedmówcę. Jest już prawie północ a szanowny webmaster CDA nie zmodyfikował strony z kluczami o odpowiednią informację. Ja wiem że wszyscy w redakcji są zajęci, pracują, itd ale to jest chyba ważna sprawa aby płatni klienci [kupiłem CDA wyłącznie dla SOSE] przynajmniej zobaczyli informacje z opisem co i jak mają wykonać w celu odbioru klucza, a jeżeli redakcja nie ma jeszcze ustalonej polityki działania to chociaż dokładne i pełne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Zmuszenie klienta do rejestracji i przeszukiwania forum w celu znalezienia rozsianych postów o kłopotach z kluczami to kompletna wiocha... Dopuszczalne dla jednoosobowych niekomercyjnych blogów... :down:

Poprawiamy zaraz, nasza wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Jezeli w dniu dzisiejszym nie dostane klucza to wlasnie zamierzam tak zrobic. Odeslac CDA wraz ze wszystkimi rzeczami i zazadac zwrotu pieniedzy.

A w sprawie tego, ze wydalem wyrok. Owszem wydalem, tak jak sad. Biore material dowodowy i wydaje na jego podstawie wyrok. Po drugiej stronie mam twoje zapewnienia ze to nie wasza wina, ktore sa niczym nie umotywowane (chyba ze to, ze nie wiedzieliscie co mozna zrobic z tymi kluczami usprawiedliwia wymyslny sposob ich dystrybucji) + cala masa ironii, ktora kompletnie niczego nie wnosi do sprawy.

I ciesze sie ze wszedlem tutaj i napisalem to co napisalem bo byc moze dzieki temu nastepny uzytkownik taki jak pja zastanie wlasciwe info na stronie z serialami... szkoda tylko ze nie pomysleliscie zeby ta sprawe zalatwic profesjonalnie... ale idac twoim ironicznym sposobem prowadzenia dyskusji "wy wiecie wszystko o tym jak sprawic aby klient wyszedl od was zadowolony".

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Jest już prawie północ a szanowny webmaster CDA nie zmodyfikował strony z kluczami o odpowiednią informację. Ja wiem że wszyscy w redakcji są zajęci, pracują, itd ale to jest chyba ważna sprawa aby płatni klienci [kupiłem CDA wyłącznie dla SOSE] przynajmniej zobaczyli informacje z opisem co i jak mają wykonać w celu odbioru klucza, a jeżeli redakcja nie ma jeszcze ustalonej polityki działania to chociaż dokładne i pełne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Zmuszenie klienta do rejestracji i przeszukiwania forum w celu znalezienia rozsianych postów o kłopotach z kluczami to kompletna wiocha... Dopuszczalne dla jednoosobowych niekomercyjnych blogów... :down:

Juz jest odpowiedni komunikat.

@Smuggler

Jezeli w dniu dzisiejszym nie dostane klucza to wlasnie zamierzam tak zrobic. Odeslac CDA wraz ze wszystkimi rzeczami i zazadac zwrotu pieniedzy.

W porzadku.

A w sprawie tego, ze wydalem wyrok. Owszem wydalem, tak jak sad.

>>>Fantastycznie, sad jest strona w sprawie w ktorej wydaje wyrok. LOL. Na pewno wyrok jest tym samym sprawiedliwy i 100% bezstronny. W sporze sedzia vs CDA zdaniem sedziego racje ma sedzia, bo tak. Dobre.

Biore material dowodowy i wydaje na jego podstawie wyrok.

>>>Zupelnie nie sluchajac argumentow obrony. Prawie jak w 1937 w Rosji, tylko na szczescie nie mozesz mi w potylice z makarowa kropnac w ramach wyroku. Mam nadzieje.

Po drugiej stronie mam twoje zapewnienia ze to nie wasza wina, ktore sa niczym nie umotywowane

>>>No jasne, zapoznales sie z opinia Kalypso w tej sprawie, to wiesz LEPIEJ... Zreszta po co sie zapoznac, jak sie po prostu WIE.

(chyba ze to, ze nie wiedzieliscie co mozna zrobic z tymi kluczami usprawiedliwia wymyslny sposob ich dystrybucji) + cala masa ironii, ktora kompletnie niczego nie wnosi do sprawy.

>>>Na temat ironii nie powinienes sie tu wypowiadac akurat, chyba ze przy okazji bijac sie w piersi. Ja staralem sie rzeczowo przekazac to, jak MY widzimy sprawe, zas ty sobie uzywales ile wlezie, wlacznie z zarzutami oszustwa czy mataczenia (czy oboma naraz, nie chce mi sie sprawdzac) plus dosc kiepawa ironia i aluzyjki chocby w ostatnim poscie i nawet w ostatnim zdaniu...

I ciesze sie ze wszedlem tutaj i napisalem to co napisalem bo byc moze dzieki temu nastepny uzytkownik taki jak pja zastanie wlasciwe info na stronie z serialami...

>>>To akurat efekt JEGO listu, nie twoich dywagacji.

szkoda tylko ze nie pomysleliscie zeby ta sprawe zalatwic profesjonalnie...

>>>Zawsze lubie jak ktos sobie stoi z boku, trzyma rece w kieszeniach i udziela np. ratownikom medycznym mnostwa dobrych rad jak nalezy robic masaz serca ofierze wypadku. To sa bardzo pomocne wskazowki, niewatpliwie.

ale idac twoim ironicznym sposobem prowadzenia dyskusji "wy wiecie wszystko o tym jak sprawic aby klient wyszedl od was zadowolony".

>>>Owszem, wiemy. Na pewni nie wszystko ale na pewo duzo, albo i wiecej. Mysle, ze 99% osob zglaszajacych do nas swe pretensje finalnie jest zadowolona. Pozostaly 1% zas zwykle po prostu lubi sobie ponarzekac i pomarudzic dla zasady i cokolwiek by sie uczynilo, i tak beda narzekac, ze to za malo, za pozno i w ogole be. Mowie to z pozycji wielu lat zalatwiania rozmaitych pretensji czytelniczych. 100% skutecznosci sie nie da zas osiagnac nigdy. Ale jesli OBIE strony maja dobre wole, by sprawe zalatwic w sposob polubowny i satysfakcjonujacy, to gwarantuje ze zwykle nie ma z tym problemow. Naprawde...

I mysle, ze CDA mozesz JUZ odsylac, miejmy to z glowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie, sad jest strona w sprawie w ktorej wydaje wyrok. LOL. Na pewno wyrok jest tym samym sprawiedliwy i 100% bezstronny. W sporze sedzia vs CDA zdaniem sedziego racje ma sedzia, bo tak. Dobre.

Tak jak sad wydalem wyrok czyli kierujac sie przytoczonymi argumentami i WLASNIE sluchajac i odpowiadajac na to co ma druga strona do powiedzenia. To Ty zaczales mi tutaj wyejzdzac z ironicznymi tekstami "ze ja wiem lepiej" i mnie sie nie da przekonac. A tak nie da sie mnie przekonac mydleniem oczu i pisaniem "nie wiedzielismy do czego sluza te klucze".

Czy wogole dotarlo do Ciebie to co napisales? Mozesz mi wiec odpowiedziec (chociazby i jeszcze raz bo widze ze u mnie czytanie ze zrozumieniem szwankuje ostatnio) na ponizsze pytania (skoro umykaja mi twoje argumenty to chyba nie jest problemem jeszcze raz je przytoczyc):

1. Dlaczego system dawania seriali kazdemu kto sie zarejestruje na stronie nie mial przyciagnac uzytkownikow, ktorzy gry nie kupili ale i tak serial sobie wezma?

2. Jak mozna bylo, przy jak to sam wskazujesz, waszym profesjonalizmie, obyciu z tematem, nie przewidziec takiej sytuacji?

3. Dlaczego informacje na stronie z serialami byla istna enigma nie do rozszyfrowania bez forum? I dopiero DZIS pojawil sie stosowny komunikat (no i rozumiem, ze moja zasluga pojawienie sie tego komunikatu nie jest bo jak ja pisze to sobie to olewacie ale jak pisze pja ze sie zgadza ze mna i wytyka wam ze dalej komunikatu nie ma to jego pojawienie sie jest juz jego zasluga... right)?

4. Dlaczego nie ma informacji na samym forum w latwo dostepnym, zauwazalnym miejscu tylko jest mnostwo rozsianych postow mowiacych co trzeba zrobic?

5. Dlaczego na pytanie do Ghosta "jak mam reklamowac czasopismo aby uzyskac zwrot pieniedzy" dostaje odpowiedz "gra dziala po singlu bez seriala"?

6. Dlaczego uwazasz ze to iz wlasciciel praw do gry dal wam wolna reke z serialmi wskazuje ze to on jest winny obecnego zamieszania?

Bardzo chcialbym poznac nie ironiczne i rzeczowe odpowiedzi na powyzsze pytania. I moglbys sie bardziej wysilic bo moze twoj ironiczny urok dziala na zapatrzonych 13 latkow ale tutaj to nie przejdzie.

Ja staralem sie rzeczowo przekazac to, jak MY widzimy sprawe,

Mozesz te rzeczowe przedstawianie sprawy zacytowac? Czy rzeczowym przedstawieniem sprawy bylo np napisanie

"Nie wiedzielismy do czego sa te klucze to postanowilismy je rozdawac tak a nie inaczej"

Czy moze bardziej ten tekst (parafrazuje oczywiscie)

"Dystrybutor nie kazal nam tego rozdawac w sensowny sposob wiec postanowilismy to rozdawac po naszemu wiec jest to wina dystrybutora ze nam nie kazal"

To jest to rzeczowe przedstawienie sprawy? Ile dni minelo od wydania obecnie panujacego nam numeru? Ile dni czekaja ludzie na seriale (tutaj akurat doglebnie wierze ze to nie wasza wina ale co to zmienia z punktu widzenia czytelnika?)?

I jeszcze stosujesz niezle zabiegi, widze cala palete barw w twoich postach pod tytulem "nie wiem co mam napisac wiec bede ironizowal, albo pisal ze przeciez juz to wyjasnilem <co prawda nie jest>, ze juz to powiedzialem <tylko zacytowac sie nie potrafi>, albo sprowadze rozmowe do absurdu bo nie mam nic do dodania"

Tak wiec jeszcze raz przypomne glowne pytanie,na ktore odpowiedzi nie moge sie doczekac, a w zamian dostaje wszelkie mozliwe uniki takowej "DLACZEGO NIEWIEDZA DOTYCZACA TEGO DO CZEGO MOGA SLUZYC KLUCZE ZWALNIA WAS OD ODPOWIEDZIALNEJ ICH DYSTRUBUCJI"? Mozesz mnie oswiecic, nawet jezeli bedzie to wymagalo powtorzenia wszystkich swoich poprzednich argumentow, ktore przeciez tak jasno mi wyluszczyles tylko moj umysl rodem z 1937 roku z Rosyjskim tupetem to zignorowal?

I mysle, ze CDA mozesz JUZ odsylac, miejmy to z glowy.

Jak mowilem, daje jeszcze ten dzien, bo naprawde chcialbym moc skorzystac na pelnych prawach z rzeczy ktora kupilem. Skoro sie nie da to sie nie da.

I jezeli mowisz mi ze 99% ludzi jest finalnie zadowolona z tego ze kupila cos i moze z tego skorzytac dopiero po 5 dniach to gratuluje, CDA stalo sie w takim razie niezlym srodkiem prania mozgow, proponuje rozwazyc kolektywny udzial w wyobrach do Sejmu... szanse przy takiej propagandzie macie ogromne, robota lzejsza i lepiej platna a polega na tym samym... mydleniu oczu innym ludziom i unikaniu odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ertai - z mej strony EOT. Jesli nie potrafisz dostrzec tego, ze sam wydajesz wyrok w sprawie, w ktorej jestes strona, to naprawde nie widze sensu ciagniecia tej do niczego prowadzacej dyskusji. Moze ci sie nudzi (zazdroszcze), a moze po prostu lubisz takowe przepychanki, ale wybacz - ja mam sporo pracy, a skoro odsylasz CDA a ja zaoferowalem ci zwrot pieniedzy, to sprawe uwazam tym samym za zamknieta i nie zamierzam sie wiecej angazowac w kolejne przepychanki.

Dalsze proby ciagniecia tematu w klimatach "ale to ja mam racje, stwierdzam to obiektywnie, bo wasze racje nie maja racji" etc. bede traktowal jako spamowanie, z wszelkimi tego konsekwencjami,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle przyznaję rację osobom z redakcji, ale tym razem uważam,że jednak zawiniliście.I w żadnym razie nie chodzi o to,że się zdarzyła taka afera z cd-keyami.Takie rzeczy się zdarzają.Ja kupiłem cd-action,okazuje się,że jest problem z serialem do multi.Szukam na stronie cd-action- nic nie ma, dopiero muszę forum przeszukiwać,żeby się czegoś dowiedzieć,a i tak do końca nie wiem co mam robić, bo wybaczcie, ale w pracy jestem i nie mam czasu na przeglądanie kilkudziesięciu postów.Jako profesjonaliści, powinniście na stronie głównej, wielkimi literami napisać o problemie i krok po kroku podać rozwiązania albo info co robicie by problem rozwiązać i kiedy można oczekiwać jego rozwiązania.Dlaczego ja oraz tysiące innych czytelników, którzy co miesiąc kupują Wasze pismo, muszą z forum się dowiadywać o co chodzi- nieprzewidziane rzeczy zawsze mogą się zdarzyć i nic się nie poradzi, ale powinniście przynajmniej dać wyraźne info o zaistniałej sytuacji,żeby Wasz klient nie musiał godzinami eksplorować forum.Ze względu na brak czasu, proszę o napisanie pod tym postem albo na pw, co na tę chwilę trzeba zrobić aby otrzymać cd-key albo kiedy można będzie go otrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na klucz... Nadal porównuje to zajście do piractwa. Jeśli jak wyjaśnia list powyżej nie mieliście prawa do tej gry to czemu ją rozprzestrzenialiście? Gdybyście byli sklepem on-line jak Steam to byście stracili zaufanie połowy klientów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miło że umieściliście informacje o kłopotach z kluczami na stronie z kluczam ALE niemiło że 'z powodów proceduralnych' to trwa dużo za długo. Mam nadzieję że do środy sprawa się definitywnie wyjaśni i otrzymamy zaległe klucze, gdyż inaczej... cóż wszystkie drogi są otwarte włącznie z sądową :( Dodatkowo, cała sytuacja jest niewątpliwie bardzo ciekawym materiałem prasowym dla wszelakich pism i reklamodawców...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...