Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2009

Polecane posty

Czy nikt z was nie miał problemów z instalacją Jade Empire? U mnie wyskakuje komunikat:

"Runtime Error

Program: (lokalizacja gry)\Jade Empire\JadeEmpireConfig.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information."

Przeinstalowywałem grę już dwa razy i ciągle mam ten sam problem. Może ktoś z was wie jak go rozwiązać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire jak dla mnie, przekozacka gra ;) Można się poczuć prawie jak mistrz sztuk walki no i nawet styl pijanego mistrza jest :D Bardzo interesująca fabuła. Spodobały mi się te realia. A co do uruchomienia, to na moim starym niemalże 5 letnim sprzęcie gra hula nieźle. Hardcorowo przeszedłem ją przy jednym posiedzeniu bo tak mnie wciągnęła xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Sins of Solar Emipre,chodzi głównie o to,że nie wiem skąd mogę ściągnąć tego patch 1.16,bo na oficjalnej stronce prosi mnie o jakiś cd-key,którego nie ma.Przydałoby się też spolszczenie,ale to nie jest tak bardzo potrzebne,bo angielski rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Sins of Solar Emipre,chodzi głównie o to,że nie wiem skąd mogę ściągnąć tego patch 1.16,bo na oficjalnej stronce prosi mnie o jakiś cd-key,którego nie ma.Przydałoby się też spolszczenie,ale to nie jest tak bardzo potrzebne,bo angielski rozumiem.

Takie posty to do "Pomocnej Dłoni".

Żeby ściągnąć patch musisz zarejestrować grę. Żeby zarejestrować grę musisz wpisać CD KEY z www.cdaction.pl/seriale/ tak jak podali na początku magazynu.

Tylko że znowu rozeszła się wieść w necie że mamy darmowe cd keye, rzuciły się bandy na to i zabrakło cd keyów :dry: Mam ten sam problem... Redakcja zastanawia się co zrobić.

Żeby to nie był off top: ten numer uważam pod względem pełniaków za NAJLEPSZY W ROKU :happy: Po prostu...Dzięki CDA :cool: !

Jade Empire które od jakiegoś czasu mnie interesowało, i SoTSE które chciałem mieć od dawna (chwilowo sobie nie pogram :dry: ale redakcja coś wymyśli...)

Jak dla mnie 9/10 pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że na wniosek redakcji Impulse poblokowało wszystkie kody już przydzielone przez Cd-Action, więc cieszę się wyjątkowo z niemożliwości aktualizacji gry. Eh, a już wydałem 28zł na dodatek Entrenchment, bo gra tak mi się podobała. :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG się nie interesuję, strategiami tym bardziej, więc coverkiem się nie zainteresuję zapewne. Póki co, najlepszą jak dla mnie grą na coverze był Call of Juarez, gra, dzięki której polubiłem westerny a w samym CoJu (jak i w całej serii CoJ) się po prostu rozkochałem.

A co do JE - cóż, jak mówiłem, do erpegów podchodzę obojętnie. Do tego tym bardziej, że jest w azjatyckich klimatach... Chociaż może kiedyś spróbuję. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony ponieważ mam prenumeratę i kompa ok 2-3 razy lepszego od wymagań Jade Empire i przy włączaniu gry wyskakuje konfigurator a przy nim okienko windows wyslij nie wysyłaj co można zrobić?

W niektorych grach tak wyskakuje,ale nie ma sesu wysylac bo to nic nieda.

Sprobuj zainstalowac na innym dysku, lub sprawdz plyte na innym kompie,jak nie bedzie dzialac to oddaj do wymiany.Ja mialem ten blad w innych grach ( nie cda )i przewaznie wystarczylo zainstalowac ponownie lub na innym dysku.Lub uruchom przez plik exe.( bez konfiguracji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony ponieważ mam prenumeratę i kompa ok 2-3 razy lepszego od wymagań Jade Empire i przy włączaniu gry wyskakuje konfigurator a przy nim okienko windows wyslij nie wysyłaj co można zrobić?

W niektorych grach tak wyskakuje,ale nie ma sesu wysylac bo to nic nieda.

Sprobuj zainstalowac na innym dysku, lub sprawdz plyte na innym kompie,jak nie bedzie dzialac to oddaj do wymiany.Ja mialem ten blad w innych grach ( nie cda )i przewaznie wystarczylo zainstalowac ponownie lub na innym dysku.Lub uruchom przez plik exe.( bez konfiguracji)

Tylko tak że nie mam innego dysku C ma tylko 30 gb D(na d instaluje wszystko) A e trzeba przygotować do działania instaluję JE na D błąd w konfiguratorze i wyłącza się gra dzisiaj pożyczyłem od kolegi też czyt. CDA płytkę może zadziała jak nie to już nie zagram... Tak samo ze Stubbs The Zombie Jestem w chyba 6 lvl i gra wyłącza się bez powodu... A tak to mój komp to płyta główna asus jakaś Procek Intel core i7 karta radeon 4870 HD 1GB Ram 3GB DDR3 Dysk Western 500gb ;) ok 3 razy większe niż wymagania ... Ale dzięki za radę. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jade empire powinien kazdy zagrac!!!Musialo to cda kosztowac kupe forsy ...chyba.

Chyba nie, bo gierka była chyba już w najtańszej serii i dobrze raczej się nie sprzedawała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejestrowałem aby to napisać.

Jade Empire to najlepsza pełna wersja jaka znalazła się w piśmie od czasów Fallautów.

Oczywiście jest to czysto subiektywna opinia, ale od bardzo dawna żadna gra nie wciągnęła mnie tak żebym cały tydzień po powrocie z pracy siadał do kompa i grał 4-5 godzin a w weekend siedziałem nawet po 8h co nie zdarzyło mi się od dobrych kilku lat.

Wielkie dzięki za tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...a tez mam ten problem co geralticon. A pytanko : w gazetce napisali ze koddo tej kosmicznej gierki jest na stronie a go nie widze skąd go wziąść

K...a tez mam ten problem co geralticon. A pytanko : w gazetce napisali ze koddo tej kosmicznej gierki jest na stronie a go nie widze skąd go wziąść ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JE wypowiedziałem się już w innym temacie, a co do Sins of solar empire to cóż... Liczyłem, że to będzie coś dużo lepszego, ale się zawiodłem, natomiast gra przypomniała mi o istnieniu Homeworlda 1&2, który przez to znów gości na moim dysku i powiem, że to zdecydowanie najlepsza gra tego typu i Sins nie dorasta jej do pięt, a grafika w 2. wcale tej z Sins nie ustępuje, także chociaż taki pożytek z tego pełniaka był :biggrin: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...