Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #19: "Panie, kup pan grę"

Polecane posty

Tegotygodniowy (jest takie słowo?) konkurs organizujemy wraz z CD Projektem, a dokładniej z akcją Giermasz, która trwa właśnie we Wrocławiu. Przypominamy, że Giermasz, czyli wyjątkowa okazja dla wszystkich łowców "growych" okazji dziś jest we Wrocławiu, ale odwiedzi jeszcze Katowice (5 września), Poznań (12 września) i wróci do Warszawy (25 września).

Ekipa CD Projektu, która organizuje Giermasz odwiedziła nas dzisiaj (bo rozłożyli się z "towarem" po sąsiedzku) i zostawiła kilka gier na WWWeekendowy konkurs. Do wygrania są gry Empire: Total War (1 szt.), Mass Effect (1 szt.) oraz zestaw Gothic Universe (1 szt.). Do tego każda z trzech nagrodzonych osób dostanie figurkę z Chun-Li ze Street Fightera. Tą samą Chun-Li, która ma taką zgrabną pupę...

Co trzeba zrobić, by wygrać jedną z nagród? Przygotować pracę fotograficzną na temat "Panie, kup pan grę". Chcemy, żebyście wcielili się w sprzedawcę gier. Obwoźnego, który sprzedaje towar z walizeczki obklejonej logotypami największych hitów. Alby przydrożnego, który oferuje eXtra Klasykę kierowcom na krajowej "A-czwórce". Albo potentata, który wysyła gry do klientów TIR-ami z logo CD-Action. Macie jakieś pomysły? Liczymy na was! W ostateczności możecie pokazać swoje gry, których chcecie się pozbyć i ustawić przed sobą karteczkę z napisem "sprzedam". Może nie wygracie konkursu, ale coś uda się "opylić"?

Fotki (bez przesadnego photoshopa) należy wklejać w tym wątku forum, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba ? niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg).

Jak podzielimy nagrody? Zwycięzca otrzyma Empire: Total War. Drugi użytkownik wybrany przez internautów zgarnie Mass Effect. Osoba, którą my wybierzemy dostanie Gothic Universe. Każdy - jak już wiadomo - dostanie też figurkę z Chun-Li. Po wyłonieniu zwycięzców możemy ewentualnie rozważyć inne rozdzielenie nagród (jeśli będzie zainteresowanie), ale umówmy się - nie chodzi o wygraną, chodzi o sławę i uznanie tysięcy czytelników CDA.

Zatem...

Szkoda tracić czas - handlujcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi zacząć :)

Przypomniało mi się, coś co kiedyś zobaczyłem, kupiłem i sfotografowałem(jak tu nie lubić Sudoku?)

vimess.jpg

Zdjęcie poddane lekkiemu "photoshopowi" - zbliżenie (sama rolka JEST prawdziwa to nie podróba) i napis w lewym górnym rogu, naprawdę taki papier istnieje, sprawdźcie u wujka Google

Jedna rolka zachowała się do dziś, reszta... , no cóż, można powiedzieć, że została rozwiązana i zgodnie z przeznaczeniem użyta (ech, tylko szkoda, że wszystkie miały ten sam zbiór plansz)...

PS Przed chwilą ktoś mi się spytał co to ma wspólnego z tematem (naprawdę, aż tak trudno się domyślć??? wątpię). No jest sprzedarz sama w sobie, jest gra (sudoku), i jest kup...no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żałuje, że nie mam aparatu, bo zdjęcia z telefonu to masakra.. x_x' a mam taki pomysł, może ktoś wykorzysta:

znaleźć jakąś walizke, poprzyklejać na nią loga znanych wydawców gier wydrukowanych na papierze samoprzylepnym, ubrać sie w garnitur, wyjść na autostrade i stojąc tyłem do obiektywu machać do nadjeżdżającego TIR-a... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka troszkę rozmazana (wrócę do domu to poprawię ;).

Małe mrugnięcie w stronę redakcji, która kiedyś pisała w tipsomaniaku (albo jakimś specjalnym numerze) o (prawdopodobnie) eldzie chodzącym w takim płaszczu po owoce (niedaleko była podstawówka ;D).

^To albo mi się śniło, albo rzeczywiście o tym czytałem - proszę mnie ewentualnie poprawić.

Wbrew pozorom fota nie inspirowana fotą silverboya ;D

alexkaktus.th.jpg

OK. Jak obiecałem fota w wersji 2.0 - lepsza grafika (ostrość), wykonanie i 900 innych poprawionych błędów! (Jak w Gothic 3 patch 1.72 ;D)

alexkaktus20.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka troszkę rozmazana (wrócę do domu to poprawię ;).

Małe mrugnięcie w stronę redakcji, która kiedyś pisała w tipsomaniaku (albo jakimś specjalnym numerze) o (prawdopodobnie) eldzie chodzącym w takim płaszczu po owoce (niedaleko była podstawówka ;D).

^To albo mi się śniło, albo rzeczywiście o tym czytałem - proszę mnie ewentualnie poprawić.

Wbrew pozorom fota nie inspirowana fotą silverboya ;D

alexkaktus.th.jpg

PS. GFreeman89 - zazdroszczę - lubię Myslovitza. Napisz mi na PW potem jak było ;D

Olo! Fajowskie gatki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjęcie Konkursowe :sick: :

rupek2000.th.jpg

Zdjęcia dodatkowe w Galerii(napis na ogłoszeniu, wersje testowe, gry i WINO :laugh: ) :

http://img141.imageshack.us/gal.php?g=1000657.jpg

ZDJĘCIA W BARDZO DUŻYCH ROZDZIAŁKACH :smile: ( trochę rozmazane, ale można zobaczyć więcej szczegółów :cool: )

http://zapodaj.net/30bc8da186f8.jpg.html

http://zapodaj.net/65615da31d90.jpg.html

http://zapodaj.net/d615b89ba32e.jpg.html

http://zapodaj.net/82c00e52a10d.jpg.html

heh :laugh:

EDIT: Napis na ogłoszeniu to

KÓP PAN GIERKI!

ZBIERAM NA WINKO

!!!

Wino jest stare, z czasów PRL-u chyba, UNIKAT! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka troszkę rozmazana (wrócę do domu to poprawię ;).

Małe mrugnięcie w stronę redakcji, która kiedyś pisała w tipsomaniaku (albo jakimś specjalnym numerze) o (prawdopodobnie) eldzie chodzącym w takim płaszczu po owoce (niedaleko była podstawówka ;D).

^To albo mi się śniło, albo rzeczywiście o tym czytałem - proszę mnie ewentualnie poprawić.

Wbrew pozorom fota nie inspirowana fotą silverboya ;D

alexkaktus.th.jpg

PS. GFreeman89 - zazdroszczę - lubię Myslovitza. Napisz mi na PW potem jak było ;D

Olo! Fajowskie gatki xD

Dziękuje bardzo ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...