Skocz do zawartości
diablo998

TrackMania (seria)

Polecane posty

Hej! Od piątku gram w Nations Forever, ale mam problem. Widzę wiele świetnych mapek z fragmentami szutrowymi, ale jak je zbudować? Nie chodzi mi o te wystające nad ziemią, ale te, które są budowane w środowisku szutrowym. Niby oprócz trawy i basenu jest szuter, ale nic na nim nie mogę zbudować, a jak coś się zrobi to od razu zamienia się w zamknięty placyk, jest jakiś poradnik jak to budować?

A propo, moja nazwa konta bcrichh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/giveaways.php?id=87137

Eurogamer rozdaje przepustki do Trackmanii Canyon - 1 miesiąc gry za free! Dopiero teraz to odkryłem, ale mają ich za 12 tysięcy ponoć, więc może się jeszcze chętni załapią :P

Gra jest cudna - stara, dobra Trackmania, tylko w pięknej oprawie.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO: Klucze chyba jednak nie działają (albo tylko u mnie występuje ten problem). Po naciśnięciu "download" i wpisaniu klucza w rubryczkę "Enter a promotional code" znika możliwość kontynuowania (czyli znika "terms and conditions" oraz "confirm your order"). Przy próbie kontynuowania zakupu (bez wpisywania klucza w ową rubryczkę) wyskakuje komunikat:

"Payment Refused Payment Refused

You might not have entered your payment details correctly, or you might have been blocked by our security system.

If you are sure you have typed the right information, please consult our FAQ or contact our customer support."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tras w najniższym poziomie trudności (wyższe są zablokowane), ten sam chyba pojazd co w TNF (choć mogę się mylić, grałem w nią dosyć dawno, jednakże podobieństwo od razu rzuciło się w oczy) i 3 medale do zdobycia, również jak w TNF. Różnic nie stwierdzono :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że double, ale ponad 7 lat temu. :D

Ostatnio pokazali kolejne, nową Trackmanie Stadium z gameplayem (tylko język francuski): https://www.youtube.com/watch?v=3oJD8Xg7ukM

Osobiście mi się bardzo podoba. Autko może nie do końca, ale reszta spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...