Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kedzior687

Xbox360 zamiast PlayStation Portable

Recommended Posts

Wiesz, samego PSP to ja nie mam razem może uda mi się wszystko sprzedać za 800 zł do tego na razie mam następne 150, a jak zrobie porządek w pokoju, to na pewno znajdę więcej rzeczy, typu stare łyżworolki i zrobi sie z tego jakies 1100zł

Jak masz taką możliwość(tzn. nie jesteś np. studentem mieszkającym w akademiku bez TV) to dużo lepszym rozwiązaniem od PSP jest X0, oczywiście, jeśli jesteś większość czasu w domu niż poza i możesz spokojnie pograć ;) Co do wersji, nie bierz Arcade, zwyczajnie się nie opłaca ;) Jak już to Premium 60, lub Elite

James,

Zgadzam się z tobą w pełni, ale ja nie mówiłem o chwili obecnej i brałem pod uwagę to, że jak sprzeda PSP to nie będzie miał zbyt wiele kasy. Zresztą sam posiadam Premium.

kedzior687,

Jak uzbierasz 1100 zł to po obniżkach cen będziesz mógł sobie pozwolić na wersję Elite.

Ja się zbyt na tych konsolach nie znam, ale kumple mają PSP i "coś tam już wiem". Moje zdanie jest takie: jeżeli masz PeCeta, zostań przy konsolce PSP. Jeden sprzęt stacjonarny i jeden sprzęt na drogę. Jednak jeśli wolisz tylko grać, kup Xbox'a. [jeny, - nie, nie monety ;) - po co ja to piszę? przecież jakoś musiałeś napisać tego posta xD] Radzę Ci więc, zostań przy PSP. Jak już pisałem, będziesz miał jeden sprzęt każdego rodzaju. Dom + wyjazdy. Nie opłaca się kupować Xbox'a. Nie dość, że gry drogie, to po prostu do grania w domu lepiej mieć komputer. Cóż, tak uważam, ale co ja tam wiem... :blush:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...