Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kubica94

GTA 4 - mulitplayer

Recommended Posts

Musisz mieć założone online-owe konto na Games for Windows LIVE!. Niestety naszego kraju nie ma w tej usłudze a więc trzeba się zalogować na inny kraj jeżeli już to zrobiłeś wchodzisz w normalną grę ,po czym uruchamiasz swój telefon i wciskasz opcję "multiplayer" (o ile dobrze pamiętam na pierwszych etapach ta opcja jest zablokowana ... ale mogę się mylić dawno nie grałem ) i wybierasz co cię interesuje (custom match ranking match itp.)

Musisz mieć założone online-owe konto na Games for Windows LIVE!. Niestety naszego kraju nie ma w tej usłudze a więc trzeba się zalogować na inny kraj jeżeli już to zrobiłeś wchodzisz w normalną grę ,po czym uruchamiasz swój telefon i wciskasz opcję "multiplayer" (o ile dobrze pamiętam na pierwszych etapach ta opcja jest zablokowana ... ale mogę się mylić dawno nie grałem ) i wybierasz co cię interesuje (custom match ranking match itp.)

a gdy już mam juz swój adres email według którego jestem śzczęścliwym mieszkańcem Beverly Hills to gdy wpisze ten adres i hasło i próbuję się zarejestrować w xbox live to w oknie country jest poland i nie da się zmienić

musisz zrobić konto e-mail na hotmail, zaznaczyć, że mieszkasz w stanach zjednoczonych, np. w Nowym Jorku (ja tak mam). teraz wchodzisz na xbox.com i dalej już nie wiem co dokładnie, bo u mnie strona się do końca nie ładuje :P. musisz znaleźć gdzieś "zarejestruj" albo "sign up", podać maila z hotmail. tu już możesz zaznaczać, że w Polsce mieszkasz (chyba) dalej wszystko jest już proste. po pierwszym logowaniu (logujesz się mailem i hasłem z hotmail) zacznie ci ściągać jakieś aktualizacje (ok. 20-30 minut niestety), potem już grasz :)

Po:

1. Musisz założyć konto w Social Club ale niekoniecznie

2. Zakładasz konto Live, rejestrujesz się, wybierz kraj UK, wpisz adres z googli jakiś. I powinno działać. Jak nie to mogę Ci podać moje dane do konta Xbox-owego, to na nim możesz grać. Więcej na PW. ;)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...