Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Indiana Jones and Emperor´s Tomb

Polecane posty

Gra niezbyt przypadla mi do gustu i nieco zawiodlem sie na niej. W koncu traktuje o przygodach samego Indiany Jonesa, powinna wiec byc bardzo dobra gra, a jest zwykla zrecznosciowka. Pozostaje miec nadzieje ze kolejna gra z panem Jonesem w roli glownej (takowa ma sie pojawic juz w przyszlym roku) bedzie o wiele lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny i krótkie filmiki traktujące o nowych przygodach Indiany Jonesa [2007], prezentują się bardzo w porządku. Wypada mieć nadzieję, iż twórcy wyciągnęli wnioski i gra będzie rozbudowana, ciekawa i przede wszystkim ładna graficznie (oraz że ustrzeże się pewnych błędów "graficznych" jak to miało miejsce w Emperor's Tomb)...

Ja zamiast ładnej szaty graficznej (oczywiscie Toshi650 ze takowa sie przyda :D )bardziej od Indiana Jones 2007 oczekuje swietnej grywalnosci, niezlego klimatu, i dlugiego czasu zabawy. Taki meski odpowiednik Tomb Raider Legend. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno grałem w tą grę, ale przypomina mi się jak mi się strasznie podobał sysatem walki, i elementy platformowe (skakanie , huśtanie się na biczu). Ale nigdy też nie zapomnę jak po etapie w którym gonił mnie aligator, całą noc śniło mi się, że rzeczywiście jestem w tym jeziorze, uciekam przed algiatorem i już już ma ma mnie dopaść, a ja sprytnie naciskam escape żeby nie czuć bólu. Ale niestety, okazuje się że esc nie działa, nie mogę wyjść z gry. Aligator mnie dopada a ja przez sen czuję autentyczny ból jak mnie szarpie swoimi duuużymi zębami. Tak jak tego aligatora to się nie bałem predatora ani obcego ani żadnego stwora w silent hill dzieckiem będąc. Ale gra fajna, miłe wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...