Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Telomo

[gra-pc]Driver 1

Polecane posty

Kupię Drivera 1, na peceta. Najlepiej wersję angielską (chociaz slabo spolszczona nie pogardze). Transakcja do załatwienia przez allegro (taki wymóg). Nie dam więcej niż 20zł - czyli gdzieś 13 zł za grę i 7zł za przesyłkę. Najlepiej gdyby była zadbana, albowiem nie ufam porysowanym płytom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, wolę kobiety i to "nieco" starsze ;)

Poza tym w sklepiku pisze, ze masz wydanie niemieckie, baj baj. A i jeszcze brak instrukcji... a że informacji o stanie płyty nie ma.... a wiek ma wiele do rzeczy. Wiesz, ja mogę napisać że mam 15 Sony Ericssonów (wybierz model) do sprzedania za 50zł :) bez zdjęć pocałuj mnie w pupcie.

Prośbę o odsprzedanie kieruję do poważnych osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko zanim odbiorę przesyłkę, muszę zapłacić :) Nie mogę sprawdzić tak czy siak. I nie zamierzam się bawić w modyfikowanie gry.

Jak już mówiłem, jasnowidzem nie jestem i nie wiedziałem do czego tyczy się to BDB.

Pan, ale żeś mnie postarzył :D To, że jestem starszy, nie oznacza, że jestem dla ciebie panem, synek.

Jak ja byłem w twoim wieku, byłem niepoważny, jak prawie wszyscy :)

Więc czekam na zdjęcia.

Co wyślę? Eeee... pieniądze? Ale na pewno nie za tego drivera (ciekawe co tam Niemczuchy wycięły...)

Prośbę kieruję do osób, które sprzedały by mi "normalnego" drivera bez żadnych kfiatkuff :)

PS. i pisz wyraźnie i na spokojnie, bo niektóre zdania musiałem rozpracowywać z książką szyfrów w łapie ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ufasz mu bo ma 13lat :D A Ty masz 15! Wielka różnica. Ja swoich kolegów w wieku 13lat nie traktuje jak dzieci tylko dlatego że są o 2 lata młodsi.

2.O czym może świadczyć BDB w opisie gry ? O zachowaniu na świadectwie ? Tak trudno się domyślić że to stan płyty ?

3.Naprawde wielki problem zainstalować spolszczenie :/ Jeśli nie podoba Ci się że gra po niemiecku to nie kupuj.

kj5 na Twoim miejscu dałbym sobie spokój

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronex:

1. Internet kłamie. Jakbym napisał, że jestem Smugglerem/Mam 100 lat też byś uwierzył? :)

2. A skąd mam wiedzieć, że to nie jest jakiś nieznany mi skrót, który zostanie potem użyty przeciwko mnie? Równie dobrze mógł oznaczać stan opakowania albo samopoczucie programistów podczas robienia drivera...

3. Dlatego nie kupuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlatego ja na takie rzeczy nie patrzę, ale jak już się przyznałeś

2. Większość, ja takie sprawy już przez allegro (chociaż doskonałe to one nie jest) wolę załatwiać.

3. Tak bo mi się NIE CHCE, nie rozumiesz tego!? Nie chcę [ciach] wersji, nie chce mi się instalować spolszczeń itp.!!!!

Daruj sobie takie ksenofobiczne teksty. Następnym razem za takie coś będzie ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnerwiłeś mnie, a na koncie mi nie zależy bo i tak jestem tu raz na rok:

****** - ocenzurowane specjalnie ;/

Wiem, żeby na przyszłość nic od ciebie nie kupować. Jesteś nachalny i bezczelny.

Temat do zamknięcia, poszukam gdzie indziej, dziękuję za takie oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...