Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pavellus

Core 2 Duo E6600 czy warto do mojej płyty głównej?

Recommended Posts

Mam takie pytanie otóż moja płyta główna nie obsługuje nowszych procesorów niż C2E X6800 ( ich już w sprzedaży nigdzie nie znalazłem) jedynym obługiwanym i w miarę dostępnym jest C2D E6600 i tu moje pytanie czy warto kupić jego czy pomału zbierać na całkiem nowego kompa?

Zadam kilka pytań. Z jakiego procka teraz będziesz się przesiadał? Druga sprawa to cena tego E6600? Jeżeli przesiadasz się z jakiegoś starego wolniejszego proca i w dodatku możesz tego C2D trafić gdzieś tanio na jakimś allegro itd to opcja warta będzie grzechu. Oczywiście wszystko to przy założeniu, że posiadasz zasilacz należytej jakości :)

EDIT: podaj jeszcze mobo.

Jak znam życie z obsługą tego PDC będzie pewnie problem:

http://www.cpu-upgrade.com/mb-ASUS/P5LD2.html

także trzeba się posiłkować jakimś C2D

Pavellus

Do 300zł jest to cena do akceptacji. Odczujesz znaczą różnice po przesiadce z P4 na C2D. Także do 300 stówek inwestycja jak najbardziej ok. Jest to w zasadzie jedno z lepszych wyjść podczas upgrade tak żeby to zrobić jak najmniejszymi kosztami bez wymiany płyty. Do tego jakaś odpowiednia grafika i będzie ok. Zaktualizuj BIOS i do dzieła. Jeszcze jedno, powracam do tego zasilacza, jesteś zaopatrzony w porządną konstrukcję?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...