Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

1. Pamiętam, że film był podzielony na 4 albo 5 części, każda opowiadała o czymś innym. W 1 historii było 2 panów i jedna pani, była to historia o zombie. Druga, to chyba o jakiejś pani która była wampirem. W 3 pein pan wiózł ciało jakiegoś trupa samochodem a potem ten trup go tam zabił. Potem była historia gdzie koleś z dzieckiem kopali pilke i wpadla gdzies na parking. Chlopiec poszedl po nia ale niew rocil, wiec ten koles poszedl po niego w cieniu jakas twarz widzial czy kogoś. Dalej nie pamiętam, na gwałt potrzebuje tego tytułu. Oglądałem to na cinemaxie albo HBO.

To tylko powiedz mi w którym miesiącu oglądałeś ten film na cinemaxie lub HBO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Normalnie zaczyna mi brakować tytułów które mógłbym podać icon_biggrin.gif

Fantastyczna podróż (1966) sądzę że nie widziałeś współczesnego remake-u tego filmu.

Outlander (2008)

W stronę słońca (2007)

Lockout (2012)

Czarna dziura (1979)

Saturn 3 (1980)

http://www.imdb.com/title/tt0097410/ podaję link ponieważ jest ileś różnych tytułów tego filmu

Avalon (2001) UWAGA film się może nie spodobać

Hardware (1990) jak wyżej ale spróbuj

Ps. Postaram się jeszcze coś wyskrobać icon_smile.gif w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pamiętam, że film był podzielony na 4 albo 5 części, każda opowiadała o czymś innym. W 1 historii było 2 panów i jedna pani, była to historia o zombie. Druga, to chyba o jakiejś pani która była wampirem. W 3 pein pan wiózł ciało jakiegoś trupa samochodem a potem ten trup go tam zabił. Potem była historia gdzie koleś z dzieckiem kopali pilke i wpadla gdzies na parking. Chlopiec poszedl po nia ale niew rocil, wiec ten koles poszedl po niego w cieniu jakas twarz widzial czy kogoś. Dalej nie pamiętam, na gwałt potrzebuje tego tytułu. Oglądałem to na cinemaxie albo HBO.

To tylko powiedz mi w którym miesiącu oglądałeś ten film na cinemaxie lub HBO.

Nie wiem, raczej w roku skzolnym styczen - marzec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem, film leciał 4 stycznia na kanale Cinemax.

Drżyj lub giń - horror, USA 2012

Reż. Bob Badway, Michael Emanuel, Igor Meglic

Wyk. Corbin Bleu jako Emmett, Domiziano Arcangeli jako The...

Film tworzy pięć osobnych opowieści. Grupa rasistów uprowadza Meksykanów, by zabić ich na amerykańskim pograniczu. Zakładnicy zmieniają się zombie i biorą odwet na swoich oprawcach. W kolejnej historii wdowiec ratuje z opresji dziewczynę, która okazuje się wampirem. Trzecia nowelka przedstawia płatnego zabójcę. Mężczyzna ma problemy z pozbyciem się ciała swojej ofiary. W następnej handlarz narkotykowy zostaje ugryziony przez klauna kanibala. Diler zaczyna stopniowo przeistaczać się w krwiożerczą istotę. Ostatnia opowieść poświęcona jest dziewczynie zabitej przez swojego kochanka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem, film leciał 4 stycznia na kanale Cinemax.

Drżyj lub giń - horror, USA 2012

Reż. Bob Badway, Michael Emanuel, Igor Meglic

Wyk. Corbin Bleu jako Emmett, Domiziano Arcangeli jako The...

Film tworzy pięć osobnych opowieści. Grupa rasistów uprowadza Meksykanów, by zabić ich na amerykańskim pograniczu. Zakładnicy zmieniają się zombie i biorą odwet na swoich oprawcach. W kolejnej historii wdowiec ratuje z opresji dziewczynę, która okazuje się wampirem. Trzecia nowelka przedstawia płatnego zabójcę. Mężczyzna ma problemy z pozbyciem się ciała swojej ofiary. W następnej handlarz narkotykowy zostaje ugryziony przez klauna kanibala. Diler zaczyna stopniowo przeistaczać się w krwiożerczą istotę. Ostatnia opowieść poświęcona jest dziewczynie zabitej przez swojego kochanka.

TY MISTRZU ! xD Dzięki wielkie kolego jesteś wielki + dla ciebie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam nazwy filmu, film był o tym, że jakiś typ wprowadził się do kuzyna(chyba) w innym mieście, ale kuzyna nie było i zastał pustą chatę z jakąs azjatką(pożyczała cukier chyba) i po nocy w tej chacie wpadli dwaj typy i go zawinęli do ich szefa, a ten mu mówi, że mu wisi 96 tys(a to jego kuzyn mu wisiał) i za anulowanie długu musi kogoś zabić. Kojarzy ktoś z Was jaki tytuł mógł mieć ten film?

A poza tym polećcie jakieś dobre filmy o tematyce więziennej(Cela 211 i Skazany widziałem, coś w tym stylu).

Edytowano przez Spokojny1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanym filmem może być Zabójczy Numer.

W przypadku filmów o tematyce więziennej. Zacznę od Skazanych na Shawshank, ale ich już chyba powinieneś znać. Polecam też polskie Nadzór oraz Symetria. Obojętnie nie można przejść obok Skazańca i Proroka, czy Ucieczki z Alcatraz.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojny1

Filmy więzienne:

Ptasznik z Alcatraz (1962)

Skazani na Shawshank (1994)

Zielona mila (1999)

Wielka ucieczka (1963)

Eroica (1957) nowela druga

Cool Hand Luke (1967)

Dorwać gringo (2012)

W imię ojca (1993)

Ekspres o północy (1978)

Uciekający pociąg (1985)

Papillon (1973)

Wielki Stach (2007) początek filmu

Brubaker (1980)

Carbine Williams (1952)

Ucieczka do zwycięstwa (1981)

Biały żar (1949)

Ucieczka w kajdanach (1958)

Johnny Przystojniak (1989)

Poza prawem (1986)

Dla niej wszystko (2008)

Nevada Smith (1966)

An Innocent Man (1989)

komedie:

Mikołajek (2009)

Safari (2009)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojny1 Komedie: Tenacious D: Kostka Przeznaczenie, Szefowie - Wrogowie, Jutro Będzie Futro, Nietykalni.

Filmy z wciągającą fabułą:

Raport Mniejszości

Szpieg

Anonimus

Memento

Wyspa Tajemnic

Ja, Robot

Incepcja

Prestiż

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...