Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Hej, szukam tytułów podobnych do "Jestem na tak". Chodzi o odmianę bohatera z (że tak powiem) frajera na pewnego siebie gościa. Jakieś propozycje? :)

@47 Dzięki, na pewno sprawdzę. Gdyby ktoś miał coś jeszcze to bardzo proszę :D 

@Bogart Dzięki, sprawdzę ;)

Edytowano przez Nekro

35 minut temu, Nekro napisał:

Hej, szukam tytułów podobnych do "Jestem na tak". Chodzi o odmianę bohatera z (że tak powiem) frajera na pewnego siebie gościa. Jakieś propozycje? :)

Może Limitless z 2011 roku?

Dnia 10.12.2017 o 21:47, Nekro napisał:

Klub winowajców (1985)
Rocky (1976)
Dziewczyna z ekstraklasy (2010)
Na skraju jutra (2014)
Maska (1994)
Wróg u bram (2001)
Ucieczka z Nowego Jorku (1981)
Kung Fu Szal (2004)
Armia ciemności (1992)
Zaplata (2003)
Trzej amigos (1986)
Zyczenie smierci (1974)
Johnny English (2003)
Pojedynek (1977)
Smoking (2002)
Mów mi Rockefeller (1990)
Goodbye Rockefeller (1993)
Kowboje (1972)

Szukam filmu w którym głównym bohaterem jest facet, który zakochany jest w pewnej dziewczynie, jednak nie potrafi jej zdobyć i przez co podpisuje kontrakt z diabłem. Diabeł ten w zamian za duszę tego faceta daje mu życzenia. Główny bohater raz sobie życzy być przystojnym romantykiem i w postaci tego romantyka podrywa tą dziewczynę w której jest zakochany. Jednak nie udaje się mu jej zdobyć bo dziewczyna zawsze ma jakieś nowe większe wymagania. Innym razem facet zażyczył sobie być wysokim popularnym koszykarzem, ale w tej postaci też nie udało mu się jej zdobyć. Innym razem bogatym dilerem narkotykowym. Ta dziewczyna w której jest zakochany jest strasznie pusta  i żadna postać z życzeń nie jest dla niej wystarczająca.

2 godziny temu, RoronoaZoro napisał:

Szukam filmu w którym głównym bohaterem jest facet, który zakochany jest w pewnej dziewczynie, jednak nie potrafi jej zdobyć i przez co podpisuje kontrakt z diabłem. /.../ ciach

Zakręcony (2000) Bedazzled

Poszukuję filmy, który był o mężczyźnie który chciał się nauczyć tajnik medycyny, i wyjechał do Indii, i miał dar że czas spowalniał jak dotykał kogoś kto miał w niedługim czasie umrzeć

Dnia 29.06.2018 o 22:23, Michal592 napisał:

Poszukuję filmy, który był o mężczyźnie który chciał się nauczyć tajnik medycyny, i wyjechał do Indii, i miał dar że czas spowalniał jak dotykał kogoś kto miał w niedługim czasie umrzeć

Medicus (2013) ?

Podróz do Indii (1984) ?

Szukam pewnego starego filmu o sztukach walki. Główny bohater nazywał się Peter Si (lub coś w ten deseń) i miał własną szkołę sztuk walki. Na początku filmu przegrywa walkę na turnieju z gościem, który jest "głównym złym" w tym filmie. Przed turniejem do bohatera przyjeżdża przyjaciel, który posiada książkę z sekretami sztuk walki (możliwe, że jest to książka Bruce'a Lee ale nie pamiętam na 100). Zły chce się dobrać do tej książki i nasyła drabów by zdobyli ją. Przyjaciel bohatera ginie od postrzału. Później uczy się z tej książki. Finałowa scena zaczyna się w w lasku (takim raczej tropikalnym) i główny bohater tłucze pionków by kolejno dostać się do budynku gdzie zły przetrzymuje jego ukochaną. Pamiętam, że w tym lasku jest taka scena gdzie jeden przeciwniki czai się z pistoletem a bohater siedzi za stertą desek i rzuca nimi a zdenerwowany gość strzela do nich i traci amunicję. Finałowa walka kończy się w fontannie (nie krwi, takiej z wodą) gdzie bohater topi złego po czym odchodzi ze swoją dziewczyną. Kojarzy ktoś ten film? W sumie jak teraz o nim myślę to był kiepski ale oglądałem go jako dzieciak i z sentymentu zobaczyłbym jeszcze raz :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.