Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Ja mam pytanie dla kinomaniaków typu Hardcore:

Kiedyś, dawno, dawno temu oglądałem taką komedię na Polonii 1 - o takim gościu co strasznie chciał sobie poużywać z jakąś panienką ale nie miał podejścia do kobiet (takie stare American Pie). I pojawił się chyba Diabeł jako kobieta i postanowił(a) mu pomóc. I tu jest mały spojler:

Koleś wziął ze sobą na disco 2 WORKI po 50 kg koki i je wciągał na stoliku

:D ; kupował prezerwatywy i wybrał coś jak rakietę z kręcącą się głownią. No i na koniec Diabeł Kobieta zamieniła go w królika.

Tylko tyle pamiętam i z chęcią bym ten film znowu obejrzał, ale nie wiem jaki to tytuł. :/ A filmy na P1 były z włoskim dubbingiem i z PL lektorem, więc nawet nie wiem z jakiego to kraju film. Ale coś z lat 80 na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję filmu, konkretniej komedii. Gra tam chyba Charlie Sheen, jest dowódcą okrętu podwodnego. Kiedyś ten film leciał na Polsacie. Jest to coś podobnego do Nagiego Peryskopu. Pamiętam, że to miała być jakaś superłódź a na okręcie mieli coś w rodzaju jakiegoś pokoju wirtualnego. Pamiętam jeszcze, że chyba w tym filmie w czapkach mieli długie daszki. To tyle. Jeśli ktoś pamięta ten film to proszę dajcie mi znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu takiego starego już filmu, w którym jakiś koleś miał taki czerwony samochód, i ten samochód był jakby żywy, koleś go zawołał a on sam podjeżdżał do niego, czy jakoś tak.. później tego kolesia ktoś zabił, chyba dostał nożem i ten samochód to widział i później próbował go zabić za to... no i ten wiadomo przestraszył się jak zobaczył samochód co sam jedzie, więc go zniszczył, zadowolony sobie poszedł, a ten samochód zaczął się sam naprawiać, i tak kilka razy się naprawiał.. więcej nie pamiętam co było, wiem tylko że pod koniec był na jakimś wysypisku samochodów i go zmiażdżyli maszyną, w kostkę... oni poszli bo wiedzieli że już się na pewno nie naprawi, i za chwile kamera pokazała na samochód, nic się nie działo, aż znowu się zaczął reperować i na tym się skończył film.

Mam nadzieje że wszystko ładnie wypisałem, czy ktoś wie jaki ten film ma tytuł?

Edytowano przez kanarek15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś ciekawe pozycje z kina raczej głębszego, psychologicznego, klasyki, coś w stylu "Lotu nad Kukułczym Gniazdem", ale nie te najsłynniejsze, mogą być też trochę mniej głębokie, ale trzymające poziom:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głębsze kino powiadasz...hmm nie wypadałoby mi nie polecić "Stalkera" Andrieja Tarkowskiego. Naprawdę wielkie kino, zmusza do refleksji. Niektórzy narzekają, że jest nudny, mało akcji. Cóż mnie oprócz głębszego znaczenia w filmie urzekła również fabuła - byłem zaciekawiony, nudą nie wiało.

P.S. Ostatnio widziałem w Empiku "Stalkera", bodajże za 50 zł. Cena moim zdaniem dosc dyskusyjna, ale jak masz w nadmiarze te pięc dych - nie zwlekaj!

Inną opcją obejrzenia filmu jest Religia Tv (może posiadasz) - leci tam dosć regularnie, zazwyczaj w soboty o 20.

Edytowano przez niko22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głębsze? Sięgnij po Bergmana zacznij może od Siódmej Pieczęci- ta jest najprzystępniejsza. Później może być Fany i Alexander, Tam gdzie rosną poziomki, jeśli Ci się spodoba możesz kontynuować z Szepty i krzyki, Cisza, Źródło, Persona!

Antonioni- konieczne Zawód Reporter i przede wszystkim Powiększenie.

Fellini- Osiem i pół, La Strada, Satyrikon,

Przystępniejsze filmy Lyncha- Człowiek Słoń, Prosta historia, Dzikość serca.

Nasz Kieślowski- Dekalog, Amator, Przypadek, Trzy kolory.

Polański- Lokator (koniecznie) Dziecko Rosemary, Wstręt, Matnia, Nóż w wodzie.

Kawalerowicz- Matka Joanna od Aniołów

Has- Pętla, Rękopis znaleziony w Saragossie, Sanatorium pod Klepsydrą

Wajda- Człowiek z żelaza, Popiół i diament, Kanał

Munk- Eroica

A Tarkowskiego to świetny będzie Andrej Rublov i Dzieciństwo Iwana

Tyle na szybko z głowy.

Edytowano przez Trymus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nie byłem wielkim zwolennikiem filmów grozy. Moje nastawienie do tego gatunku zmieniło się po obejrzeniu "Paranormal Activity". Zachęcony P.A sięgnąłem po "Blair Witch Project". I tu się sparzyłem. Film mi całkiem nie leżał. Polećcie jakieś waszym zdaniem dobre horrory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demolity -

tu chyba chodzi o to, żeby polecić ci film, który się tobie powinien spodobać. ;) Jeśli miałbym się kierować tylko swoimi odczuciami, to poleciłbym właśnie BWP. Napisz może co ci się spodobało w PA, a co cię odrzucało w BWP i wtedy będzie można coś dobrać, bo rzucić listę horrorów mógłbym, ale po co? Potem uznasz, że słabe filmy ci proponuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po prostu BWP nie przestraszyło. Spodziewałem się jakiegoś wyjaśnienia co do tego zniknięcia Josha i tych hałasów zza namiotu, a dostałem nudne zakończenie i niewyjaśnioną sprawę z wiedźmą. PA może i nie jest jakimś mocno strasznym filmem i uważam, że połowę scen można by usunąć, ale to PA mnie bardziej przestraszyło i nie zostawiło niedomówień. Poleć po prostu jakiś horror twoim zdaniem dobry. To że BWP lubisz bardziej od PA nic nie zmienia, bo jak dla mnie czas spędzony na oglądaniu BWP nie jest czasem straconym, bo film jest sam w sobie ciekawy i dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Egzorcysta (1973) - klasyk
  • Klątwa (2004) - japońsko-amerykańska koprodukcja, IMO lepsze od Kręgu (The Ring)
  • Zejście (2005) - samego straszenia niewiele, ale film całkiem niezły
  • Blady strach (2003) - próbka makabry z jakiej ostatnio słyną Francuzi
Daj znać po obejrzeniu, ciekaw jestem twoich opinii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...