Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Witam otóż poszukuje filmu a nie znam tytułu a pamiętam że już kiedyś go oglądałem jeśli nie ten temat to z góry przepraszam.

Chodzi mi o film o Azjacie(nie wiem dokładnie jakiego był pochodzenia chyba Chiny) z autyzmem który szuka pracy i gra na kieliszkach był to film krótkometrażowy który zdobył nawet jakieś nagrody. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolskiZiomal5

Filmy których tytuły nie zostały podane w tym temacie:

Mały Cezar (1931)

Wróg publiczny (1931)

Człowiek z blizną (1932)

Skamieniały las (1936)

Pépé le Moko (1937)

Śmiertelny zaułek (Dead End) (1937)

Aniołowie o brudnych twarzach (1938)

Szalone lata dwudzieste (1939)

High Sierra (1941)

Pistolet do wynajęcia (This Gun for Hire) (1942)

Pocałunek śmierci (1947)

I Walk Alone (1948)

Pijany anioł (1948)

Key Largo 1948

Biały żar (White Heat) (1949)

Zabójstwo (1956)

Al Capone (1959)

Masakra w dniu świętego Walentego (The St. Valentine's Day Massacre) (1967)

Bonnie i Clyde (1967)

Zbieg z Alcatraz (1967)

Braterstwo (The Brotherhood) (1969)

Dorwać Cartera (1971)

Francuski łącznik (1971)

Długi Wielki Piątek (The Long Good Friday) (1980)

A Better Tomorrow (1986)

Życie Carlita (1993)

Infernal Affairs: Piekielna gra (2002)

Wschodnie obietnice (Eastern Promises) (2007)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oglądałem kiedyś film, w którym pewien facet (raczej afroameryknin) miał cenną książkę.

Pamiętam, że książka była pusta, a jej zawartość miał w głowie.

Akcja filmu z tego co pamiętam to postapokalipsa (czy jak to się pisze smile_prosty.gif ) Edytowano przez DarNow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż poszukuje filmu a nie znam tytułu a pamiętam że już kiedyś go oglądałem jeśli nie ten temat to z góry przepraszam.

Chodzi mi o film o Azjacie(nie wiem dokładnie jakiego był pochodzenia chyba Chiny) z autyzmem który szuka pracy i gra na kieliszkach był to film krótkometrażowy który zdobył nawet jakieś nagrody. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Chodzi oczywiście o film "Guang"

Nie ma za co (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, poszukuje horroru znaczy poszukuje go mój tato, był on o jakimś seryjnym zabójcy (oryginalnejezyk1.gif) w każdym razie kończy się że ten morderca zostaje przybity do jakiejś stodoły, a na przeciwko siedzi dziadek z armatą wycelowaną w niego, podobno był to jakiś starszy film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś części Króla Lwa tylko nie wiem jakiej. Otóż miałem ją kiedyś na VHS. Była scena gdzie był taki dół i tam były ciernie, nie pamiętam czy jakiś lew się tam zaplątał czy nie. To chyba jedyna wyrazista scena z tego filmu, bodajże była gdzieś na samym początku filmu. Na pewno to nie była jedynka, może jakiś "spin-off", ale no nie mogę tego znaleźć. Jakby ktoś wiedział to bardzo prosiłbym o tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie pierwsza część na pewno, bo niedawno oglądałem będąc przekonany, że to ten film, ale nigdzie nie było takiej sceny. Mam pamięć fotograficzną i dobrze pamiętam, że był dół, a w dole ciernie, potem bodajże przyszły hieny(ale tego nie jestem pewien) i chyba Simba był tam i musiał gdzieś szybko albo uciec przed kimś albo dostać się do jakiegoś miejsca na ratunek komuś. Mniej-więcej tak to wyglądało. Aha, Simba z tego co pamiętam był już dorosły.

Pamiętam jeszcze, że na jakimś pustkowiu czy czymś była walka bodajże szarego lwa z jakimś innym, ale nie dam sobie ręki uciąć. :)

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiś 2 naprawdę śmiesznych komedii na weekend. Żeby ułatwić komuś to dodam, że obejrzałem i w sumie najbardziej mi się podobały:

Ali G, Borat, Dyktator, Jaja w tropikach, Straszne Filmy (wszystkie), Kac Vegas (wszystkie), Jackass (wszystkie).

Widziałem jeszcze masę filmów, więc odniosę się do postów z propozycjami.

Z góry dziękuję ^^.

Edytowano przez ArachidowyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...