Jump to content
Smuggler

ODbanowani

Recommended Posts

czyli lista tych, ktorym WARUNKOWO zdejmujemy bana po upływie 2 miesiecznej karencji. Odbanowani wiedziec jednak powinni, ze zdjecie bana NIE jest rownoznaczne z "wyzerowaniem" konta. To raczej cos jak warunkowe zwolnienie - zatem jesli odbanowany znow zacznie swe numery, zagrywki itd. to tym razem dostanie juz bana bezterminowego.

O czym zreszta mogl przekonac sie Jediyan.

Ale mam nadzieje, ze byl wyjatkiem od reguly.

Dzis, na prosbe zainteresowanego, przywracam na forum imc FIRELORDA. Mam nadzieje, ze 2 miesiace przerwy czegos go nauczyly.

Odbanowany :

kubamad

Użytkownik zapewnił mnie, że przeczytał bardzo uważnie regulamin forum i od tej chwili będzie się do niego stosował - cóż, sprawdźmy to.

• Upvote 1

Odbanowany :

venom95

Dwa miesiące od bana minęły, venom95 wystąpił do mnie z prośbą o jeszcze jedną szansę, jednocześnie poinformował mnie, że przeczytał uważnie regulamin forum i obiecał od tej pory zawsze go przestrzegać - mam nadzieję, że dotrzyma słowa.

Odbanowany:

Jigga

Był ban na właśną prośbe, ale minęło od niego już ponad dwa miesiace i użytkownik wraca. Odbanowanie nie usuwa ostrzeżenia jakie wcześniej zaliczył. Niech będzie ono przestrogą.

Odbanowany:

Obi-San

Po dwóch miesiącach wraca z banicji. Pamiętaj Obi, że będziesz pod baczną obserwacją moderatorów. Idź i nie grzesz więcej. :wink:

...AAA...

Zdjęto ostrzeżenie. Wytłumaczenie jakie otrzymałem jest w pełni wystarczające i jestem w stanie je zaakceptować. Po za tym idą święta. :rendeer:

krzyhu

Moderacja pozytywnie rozpatrzyła prośbę o drugą i zarazem ostatnią szanse na powrót na forum. Pamiętaj jednak, że kolejne złamanie regulaminu skończy się permanentnym banem, od którego już nie będzie odwrotu.

• Upvote 1

Maziak

Zmniejszam licznik ostrzeżeń, co oznacza, że musisz teraz bacznie uważać bo nie będziesz miał pięciu nowych szans, ale masz tylko jedną i ostatnią. Jeśli teraz coś nabroisz, nie będziesz mógł liczyć na kolejne odbanowanie.

Do grona forumowiczów wraca użytkownik

bart-2pl,

który skorzystał z odbanowania warunkowego. Wiedz, że kolejne złamanie regulaminu skończy się banem stałym, więc zalecamy ponowne zapoznanie się z nim .

deBug

Warunkowe odBanowanie i ostatnia szansa na powrót do forumowej społeczności.

• Upvote 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...