Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

F34R M4ST3R

Bet On Soldier: Black-Out Saigon - Nie odpala na Vista?

Recommended Posts

Witam.

Kupiłem B.O.S Black out saigon i usiłowałem zainstalować.

Włączyłem AutoRun.exe

wyświetlił się komunikat: "Twój system Operacyjny to Windows (wersion inconnue) Program pracuje poprawnie w systemie Windows 2000 i nowszych Nie zapewniamy wsparcia dla twojego systemu. Ten program prawdopodobnie nie będzie funkcjonował . czy chcesz kontynuować mimo to? "

[tak] [nie] dałem na tak ....ustaliłem folder...i......znów ten nieszczęsny napis.

klikłem na tak i.......napis jest dalej....znów klikam....dalej jest.....i nie mogę nic zrobić żeby znikł.....daje na nie....też jest i muszę menadżerem zadań.

grę mam z pisma [lub czegoś w tym guście {miało tylko 4 stronki}] PC FUN nr 2/2009

wydanie specjalne no i....czy ktoś miał podobny problem? mój kolega twierdzi że powinienem użyć programu..nie pamiętam nazwy... do stworzenia 2 systemów operacyjnych na 1 komputerze lub zmiane systemu ope.

Da się coś z tym zrobić? czy 7.99 w plecy?

No coż, na pocieszenie mogę tylko też dodać , że podstawka Bet on soldier która była zresztą b. dawno temu dodana do CD-Action również nie działa na Viście, pojawia się dokładnie ta sama informacja o braku kompatybilności, i rzeczywiście jedyną drogą do cieszenia się tą grą jest posiadanie innego systemu operacyjnego...

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...