Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kusi

[PSP] Prince of Persia: Rival Swords vs. PoP: Revelations

Recommended Posts

Moglibyście wyrazić tutaj swoje opinie o obu tych produkcjach, chciałbym również usłyszeć, która jest lepsza wg was, głównie pod względem grywalności, gdyż zastanawiam się nad kupnem którejś z nich :starwars:

PS Sorry, że nie napisałem, chodzi oczywiście o gry na PSP.

Link to comment
Share on other sites

Grałem tylko w PoP: Revelations i bardzo mi się spodobała. Jest bardzo podobna do PoP Warrior Within na PC. Czasami trzeba troche pogłówkować i się pomęczyć :happy: Jak będę mieć okazję to kupie sobie także: PoP Rival Swords, które jest nowsze i jest tam ponoć jazda na rydwanach.

Link to comment
Share on other sites

Chciałem kupić, ale jak zobaczyłem grafikę to mnie odrzuciło. Generalnie jak ktoś chce kupić sporo gier na PSP i w nie grać z przyjemnością to niech nie kupuje God of Wara bo potem większość gier wydaje wam się ohydna pod względem graficznym :P

Link to comment
Share on other sites

Obie świetne, obie to stare, dobre PoP. Grafika oczywiście może trochę gorsza, ale no cóż, trzeba się z tym pogodzić. A dodanie w Revelation baaardzo trudnych dodatkowych poziomów było według mnie bardzo dobrym pomysłem, złaszcza jeśli ktoś grał w to wcześniej na innych konsolkach/PC. Stanowią one porządne wyzwanie dla mózgu i refleksu..Ale nie frustrują zbytnio.

Link to comment
Share on other sites

PoP Rival Sword's to dokładnie to samo co jest na PC w Two Trone's. Myślałem, że dostanę coś innego, a tu miłe zaskoczenie, ponieważ PoP'a na PC nie przeszedłem. Jestem trochę rozczarowany grafiką (czarna krew), która w porównaniu do niektórych gier na PSP jest malutka.

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko PoP: Revelations, grałem w to krótki czas. Powodem było to, że większość czasu wczytywało się wszystko, a krócej grałem - normalnie rzygać mi się chciało jak na to patrzałem. Pięć minut wczytywania, trzy grania i kolejne wczytywanie. Nie wiem czy to tylko u mnie takie coś występuje. :huh:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...