Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

[PSP] Prince of Persia: Rival Swords vs. PoP: Revelations

Polecane posty

Moglibyście wyrazić tutaj swoje opinie o obu tych produkcjach, chciałbym również usłyszeć, która jest lepsza wg was, głównie pod względem grywalności, gdyż zastanawiam się nad kupnem którejś z nich :starwars:

PS Sorry, że nie napisałem, chodzi oczywiście o gry na PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w PoP: Revelations i bardzo mi się spodobała. Jest bardzo podobna do PoP Warrior Within na PC. Czasami trzeba troche pogłówkować i się pomęczyć :happy: Jak będę mieć okazję to kupie sobie także: PoP Rival Swords, które jest nowsze i jest tam ponoć jazda na rydwanach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić, ale jak zobaczyłem grafikę to mnie odrzuciło. Generalnie jak ktoś chce kupić sporo gier na PSP i w nie grać z przyjemnością to niech nie kupuje God of Wara bo potem większość gier wydaje wam się ohydna pod względem graficznym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie świetne, obie to stare, dobre PoP. Grafika oczywiście może trochę gorsza, ale no cóż, trzeba się z tym pogodzić. A dodanie w Revelation baaardzo trudnych dodatkowych poziomów było według mnie bardzo dobrym pomysłem, złaszcza jeśli ktoś grał w to wcześniej na innych konsolkach/PC. Stanowią one porządne wyzwanie dla mózgu i refleksu..Ale nie frustrują zbytnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP Rival Sword's to dokładnie to samo co jest na PC w Two Trone's. Myślałem, że dostanę coś innego, a tu miłe zaskoczenie, ponieważ PoP'a na PC nie przeszedłem. Jestem trochę rozczarowany grafiką (czarna krew), która w porównaniu do niektórych gier na PSP jest malutka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko PoP: Revelations, grałem w to krótki czas. Powodem było to, że większość czasu wczytywało się wszystko, a krócej grałem - normalnie rzygać mi się chciało jak na to patrzałem. Pięć minut wczytywania, trzy grania i kolejne wczytywanie. Nie wiem czy to tylko u mnie takie coś występuje. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...