Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

podpinanie peceta do telewizora

Polecane posty

Otóż mam zamiar podpiąć mojego peceta do 32 calowego philipsa. z myszką nie będzie problemu mam pod usb, kupie przedłużacz i gra. z klawą jest już problem, bo mam ze złączem ps/2 a kabel jest za krótki i nie sięgnie do kompa. czy nie będzie problemów z przejsciówką ps/2 ->usb? bo naczytałem się już tyle, że w końcu nie wiem co mam sądzić.

EDIT: czy może zamiast klawy i myszki korzystać z bezprzewodowego pada od playstation? zastanawialem sie nad kupnem pada od xboxa360, ale odbiłem się czołem od ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie, to nie musi być, ważne żeby był bezprzewodowy i można było grać na nim np. w GTA IV (a konkretnie to także multi), albo używać go zamiast myszki (jeżeli się tak da gałką). co do tych rdzennie konsolowych padów, to szukałem tylko w komputroniku, bo wolę w jednym sklepie robić zakupy, niż nadpłacać kolejne 15 czy 20 zł za kuriera.

znalazłem wczoraj taki, nie wiem czy tańszy moge znaleźć, bo oryginalne pady działające z ps3/pc lub x360/pc kosztują zgodnie po 2 stówy

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...ezroczysty.html

Wybralem przezroczysty bo był najtańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się używać pada zamiast myszki - sam się tym bawiłem kiedyś jakiś czas.

Wypróbuj Xpadder 5.3 lub Pad2mouse 1.2

A komputronik ma zazwyczaj wyższe ceny niż w internecie więc na jedno wyjdzie.

A taniej można znaleźć:

http://www.ceneo.pl/;004c1925;0112-0;017P2-82019-120714.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem... dostałem kabelek HDMI. Podłączam do telewizora, uruchamiam kompa, na telewizorze przeskakuje wszystko, to co zwykle widać podczas uruchamiania kompa, pojawia się ekran uruchamiania Windowsa XP gdzie przeskakuja te trzy "kratki" i dalej już ekran robi się czarny, a w prawym górnym rogu wyskakuje informacja "nie wspomagany format obrazu". Co tu trzeba zrobić? Mam kartę graficzną Gainward GF9600GT 1GB, która oryginalnie już ma port HDMI.

To ta karta:

http://www.allemedia.pl/gainward-geforce-c...127-id-468.aspx

modelu telewizora nie znam, pudła już nie mam, instrukcja też gdzieś zakopana. Wiem tylko, że 32 calowy Phillips.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam podłączony monitor lcd, odświeżanie jest na 60Hz i mogę najwyżej na 59 zmniejszyć :) staey zaraz ściągnę i powiem jak zadziała.

ściągnąłem, zainstalowałem (190.64), zmieniłem rozdzielczość na 1360x768 czyli obsługiwaną przez TV, nawet kolory z 32bit na 16 zmniejszyłem i nic. nadal "nie wspomagany format wizji". czytałem, że wielu ludzi ma takie problemy i nie tylko z phillipsami. jakieś sugestie co dalej?

Chyba wiem, co może być problemem. wydaje mi się, że TV obsługuje nie 1360x768, tylko 1366x768. czy to może być wina rozdzielczości i jak ją zmienić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewspomagany format wizji to komunikat TV, tak?

W menu TV w instalacji-połączenia wybierz Odpowiednie wejście HDMI i ustaw jako "PC" oraz w formacie obrazu ustaw na "nieskalowany".

Próbowałeś tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem już rozwiązałem (na marginesie twoja propozycja by nie pomogła). musiałem w programie nTune pogrzebać coś w temacie wielu monitorów i nTune wykrył mój telewizor. na razie nie wiem jak TV odpalić bez monitora, ale to już inna bajka dam sobie radę. teraz pojawił sie problem dźwięku. połączyłem płytę gł. z kartą graficzną kablem SPDIF przewodowym, ale dźwięk dobywa się nadal ze słuchawek. czytałem na różnych forach ale rozwiązania nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...