Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -=HAWK=-

Postal 2

Polecane posty

Gość -=HAWK=-

No Postal 2 to stara i troche ekhem... krwawa gra ale ja jeszcze gram. Mam problem. We wtorek trzeba się wyspowiadać ale droga do kościoła jest otwarta dopiero we środe (tak pisze na tabliczce), prubowałem wszystkiego i nic.

----------------------------------POMOCY----------------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=HAWK=-
Między wagonami jest cieniutki wejście. Nigdy nie sugeruj sie za bardzo tymi tabliczkami :]

Mam nowy problem dotyczący starego problemu. Tak!! Nie moge znaleźć tych wagonów. POMOCY. Byłem nawet u słoni niestety musiałem je zabić. To jest okropne ile może być problemów z tą grą. Nie wiem co zrobić.

------------------------------------POMOCY------------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o słoniach,czlowieku ty jestes na drugim koncu miasta.Jak chcesz dojsc do Kosciola do idz do zajezdni.Idz w dol glowna droga przed zajeznia az dojdziesz do tago kontenera z powysypywanymi tabliczkami wejdz w waska luke pomiedzy kontenerami i to wszysko.Wczyta ci sie nowy poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=HAWK=-
Mowisz o słoniach,czlowieku ty jestes na drugim koncu miasta.Jak chcesz dojsc do Kosciola do idz do zajezdni.Idz w dol glowna droga przed zajeznia az dojdziesz do tago kontenera z powysypywanymi tabliczkami wejdz w waska luke pomiedzy kontenerami i to wszysko.Wczyta ci sie nowy poziom.

Dzięki. wiesz mało sie orjętuje w tej grze. Trudno nie jest to przejśąć bo mam poziom Easy a raczej Łajzowaty hehhe.... A ta mapa nie pomaga, bo dzielnice nie są podpisane, chociaż jednak pomaga. Przeszłem już biblioteke i inne, został mi kościół i utnąłem we wtorek, a wtorek zaczałem grać we wtorek w tym tygodniu.

Tradycyjnie....

------------------------------------DZIĘKI----------------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=HAWK=-
To i ja mam pytanie. Gdzie mogę znaleść mundur policyjni( wogule czy można go znaleść? :? ), bo w kodach jest mundurek i wydaje mi się, że można go znaleść uczciwie.

Ale w Postal 2 chyba nie można sie przebierać, a w kodach mundur to raczej jest że wyglądasz jak policjant. A mundur w Postal 2 chyba nie ma, ale jak coś to może na policji jest.

Ja teraz w to jakoś nie grałem wczoraj i dzisiaj, ale ten wtorek to łatwy. A jak już o Postal 2 gadamy to chyba sobie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slammer

postal 2 jest latwy jak nie wiem co (tylko ten gosciu ma tak malo zycia :)). jesli macie problemy z postalem 2 piszcie na gg, prawdobodobnie na wiekszosc odpowiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postalu jest mundur. Wystarczy że wejdziesz na komisariat. lub Cię przymkną za coś. wtedy uciekając - przy wyjściu znajduje się coś takiego(potem ludzie krzyczą coś jakim jestem policjantem). Ale namieszałem :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doomestos

Ja odkryłem jakieś dziwne miejsce. TZN. nie wiem czy odkryłem, czy to już ktoś o tym wie :D zaczynając od swojego domku musisz pójść za tylną ścianę, będzie tam właz do kanalizacji i skrót do cmentarza lub nowa mapa TORA BORA :) taka mapa z talibami w rolach głównych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doopek

Mleko kupic mozna normalnie... :D Wchodzimy do sklepu i na samym koncu stoi pulka z mlekiem... No i idziemy do kasy (lub nie jak chcesz... Wtedy bedziemy miec goscia na karku i pare babek) no i czekamy w kolejsce do kasy... z 5 minut to zajmie :D Prosi nas o (chyba) 5 dolcow i mu dajemy.. Tak sie kupuje mleko :D

A co do munduru policjanta mozna znalesc w komisarjacie na samym gorze... W jednej z szafek... Fajna sprawa bo jak strzelam do ludzi to inni policjanici mi pomagaja :twisted:

Jak jakies inne pytania to na GG.... (jestem zawsze niewidoczny) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _DEM_

Ta, a jak się raz przejdzie Postala to sięnowy tryb odblokowuje - lejemy napalmem :twisted: , a w poniedziałek automatycznie dostajemy mundur

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ssj7

Wiecie co, ja to wogóle w takie brutalne gry jak Postal nie grywam, ale też odkryłem tajne miejsce!Tam, gdzie qpuje się mleko, w pomieszczeniu dla tych facetek znajduje się tuż przy wejściu taki szyb w podłodze.Jak się znalazłem w takich podziemiach, to po krótkim marszu natrafiłem na WIELKIE, ZASYFIAŁE(to tylko moje luźne przypuszczenia)KRWAWE I W DODATQ NIEŚMIERTELNE KRÓLIKI! Jeśli ktoś je zabije, to niech powie jak, bo nawet na nie sikałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DawidG

Ludzie chyba pomyliliscie forum :evil: Tu sie pomaga innym jak sie ma problemy techniczne albo nie umie sie czegos przejsc. :evil: Jak chcecie sobie pogadac o grze to mozecie to zrobic w dziale komentarze a nie tu :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMadriT

Jaa coś kojarze ale nie pamiętam czy to z postala 2 czy z czego innego ale gdzieś trzeba było rozwalić drzwi możliwe że we wtorek w postalu2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
ta gra Sich!(...) Nic nie wnosi fajnego w gatunek FPS (...)

No niestety musze se z tymn zgodzic. Musze przyznac ze demo mi sie podobalo :P A jak juz zagralem z pelna wersje ( kupilem bo byla full wersja w PALY'u ) to sie ooooogromnie zawiodlem. No i równie szybko jak gra znalazła sie u mine na twardzielu, tak szybko z niego znikła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Don Maciek

Ja to niewiem dlaczego mam taką zamazaną mapkę i nic naniej wyrażnie niema tylko czerwone napisy są wyraźnie nic więcej. Może wie ktoś dlaczego tak jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdz miedzy kontenerami

Dzięki ale wiesz w 2 poscie to pisze. Zreszta juz to zrobiłem i przeszłem gre. Strasznie nudna i monotonna. A to miasto to miasto wariatów, i gdy przeszłem całą gre to zortało 2 osoby. Ja i ta babka w przyczepie.

Jeśli sie niedomyślasz czemu odpowiedam jagby "za -=HAWK=-'a" to pomyśleć trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra Sich!(...) Nic nie wnosi fajnego w gatunek FPS (...)

No niestety musze se z tymn zgodzic. Musze przyznac ze demo mi sie podobalo :P A jak juz zagralem z pelna wersje ( kupilem bo byla full wersja w PALY'u ) to sie ooooogromnie zawiodlem. No i równie szybko jak gra znalazła sie u mine na twardzielu, tak szybko z niego znikła :P

Mi gierka z kolei sie podoba ze wzgledu ze jest taka...inna.

Glownie lubie ja za humor bo niekiedy mozna takie teksty uslyszec ze hoho.

Jednak z ta rozmowa proponuje przeniesc sie do komentarzy o grach :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...