Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #18: "Trochę gadżetów z gamescomu"

Polecane posty

Ufff! Ależ to był dzień! Nie dość, że mamy deadline (czyli ostatni dzień przed wysyłką magazynu do drukarni) i odwiedziło nas kilku bardzo ważnych gości z samego szczytu naszego wydawnictwa (więc trawniki malowaliśmy na zielono od rana), a na dodatek Hut i enki, wycienczeni wrócili skoro świt z targów gamescom, to jeszcze popołudniu pracę w redakcji sparaliżował alarm bombowy - i musieliśmy się ewakuować. Przez chwilę WWWeekendowy konkurs był zagrożony, ale nasi wrogowie nie rozprawią się z nami tak łatwo. WWWeekendowy konkurs odbywa się w każdy weekend. Także i w ten!

Jakie mamy nagrody. Gadżety przywiezione z gamescomu. Nie ma tego wiele, bo pod tym względem targi nie obrodziły (kryzys?), ale i tak jest kilka ciekawostek - w tym m.in. koszulki GTA IV: The Ballad of Gay Tony, Borderlands i Mafia II, plakat z gry Red Dead Redemption, długopisy z gier Mafia II, BioShock II i Borderlands, higieniczna maska na twarz z gry BioShock 2 oraz nie pokazane na fotografii drewniane pudełko z równie drewnianym USB stickiem z motywami gry Hellion: Myster of the Inquisition, najciekawszej polskiej produkcji pokazywanej na targach.

Cały pakiet powędruje do osoby, która w TYM WĄTKU FORUM umieści najlepszą fotografię na bardzo fristajlowy (czyt. dowolny) temat "Jestem gwiazdą rocka". Dlaczego akurat taki? Bo ozdobą całej kolekcji jest nie wymieniony wyżej breloczek z logiem firmy Rockstar. Wiecie, tej od GTA IV.

Do dzieła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że uda Mi się Was zastraszyć ;/. Mogło być gorzej :D Mogliście dostać alarm z powodu podłożenia pojemnika z antymaterią :D Fajny temat a szczególnie długopisy :P Sell w szkole po 2 dychy ^^ Na pewno coś wstawię jak nie dziś to jutro ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...