Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Pad z Xboxa360 do PC, nie działa w grach

Polecane posty

Mam takie pytanie: czy mozna podpiac pada z X360 do PC? Probowalem juz to zrobic i wyswietla mi sie, ze kontroler zostal podpiety - system wiec wykrywa urzadzenie. Niestety gdy probowalem go wykorzystac w grach to nie dzialal. I tu sie zastanawiam czy jest jakich program lub sterownik, ktory pozwoli mi skorzystac z tego pada w PC? Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ze zwykłego xbox360 można pada do pc podłączyć, bo mój kumpel mi mówił kiedyś że jak chcesz mieć pada jak w xbox360 to trzeba kupic SPECJALNY PAD TAKI JAK DO XBOX TYLKO ŻE KOMPATYBILNY Z PC, a ze zwykłego x'klacka raczej nie będzie kompatybilny.

Nie jestem pewien ale tak mi się wydaje! :wacko:

Poszperaj jeszcze trochę w google :yes:

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze wczesniej nie bylem w stanie tego sprawdzic zrobilem to dopiero teraz. Krotko - to nie dziala. Moj system to XP i wydaje mi sie, ze wszystko powinno byc OK. Uruchamiam te drivery i cos tam sie instaluje, po niecalej sekundzie pisze aby nacisnac jakikolwiek przycisk zeby kontynuowac - gdy to robie to ten instalatorek sie wylacza. Czy robie wszystko OK? Czy te sterowniki rzeczywiscie waza tylko 10KB? Wydaje mi sie jakby to co sciagam bylo niekompletne... Dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pliku redme tego, co podał James do ściągnięcia, jest podany link do innych sterowników. W tym pliku redme pisze też, że jest on jedynie supportem dla tego:

http://www.redcl0ud.com/files/XBCDv107.exe

Niestety jeszcze nie sprawdzałem, czy działa wszystko poprawnie.

Aha, najpierw instalujesz sterownik z mojego linku, potem z linku od James'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ostrzeżenie.

Albo w sterownikach, które podał James, albo w tych ode mnie jest jakieś dziadostwo o nazwie WORM.BOBAX. Mój komp mógł być zainfekowany w ciągu 2ch dni, gdy nie był niczym chroniony (zapomniałem zainstalować nowego antivira i firewalla :P), ale równie dobrze mogło to być ściągnięte razem z tymi sterownikami, bo znajdowało się w katalogu z nimi. Niestety, nie pamiętam już w którym, czy ode mnie, czy od Jamesa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...