Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem swiezo po przejsciu singla w Battlefield 3. Co o nim mysle? Moglbym zacytowac pewna postac z Wiedzmina 2, ale dostalbym wtedy upomnienie od moderatora odnosnie kultury wypowiedzi. Powiem wiec tak: nie rozumiem, dlaczego ludzie sie tak czepiaja singla w BF3. Chociaz krotki, to swietnie sie przy nim bawilem, duzo lepiej niz w Bad Company 2 czy nawet (o zgrozo!) przy Modern Warfare 2 i Black Ops. Owszem, brak mu tego przegietego hollywoodzkiego rozmachu i rzucania w rozne zakatki swiata znanych z serii COD, ma tez kilka ogranych i znanych juz z innych gier motywow (poscig pieszy i samochodowy, wyznaczanie celow do zbombardowania, misja snajperska itd.), ale i tak trzyma wysoki poziom. Grajac w singla nie czulem sie tak jak w serii COD jak jakis super-zolnierz, ktory samemu jest w stanie poslac wszystkich przeciwnikow na tamten swiat. Zamiast tego przez wiekszosc misji czulem sie po prostu jak jeden z wielu zwyklych marines bioracych udzial w operacji militarnej, jak ktos kto stanowi czesc oddzialu, a nie jak ktos kto calej tej imprezie przewodzi i ratuje swiat. Wczuwka byla odpowiednia, a w dodatku fabula BF3 jest duzo bardziej sensowna niz pelna niedorzecznosci historia przedstawiona w Modern Warfare 2. Musze tez wspomniec o misji latanej i jezdzonej. Start F/A 18 Hornet z lotniskowca i walka powietrzna oraz pustynna przejazdzka czolgiem zrobily na mnie spore wrazenie. Ostatnia rzecza, ktora mi sie spodobala byla postac Dmitri "Dima" Mayakovskyego. Chociaz wsrod fanow serii COD (do ktorych grona sam sie zreszta zaliczam) bardzo popularna jest postac Ghosta, to grajac w MW2 jakos nie moglem sie z nim zzyc. W przypadku postaci Dima bylo na odwrot i to on jest dla mnie "twarza" BF3. W mojej, zupelnie subiektywnej ocenie kampania dla jednego gracza w BF3 zasluguje na 9 i nie jestem nia rozczarowany. Swietnie sie w jej trakcie bawilem i dostalem od DICE w tym trybie wiecej niz oczekiwalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Kilka dni temu skończyłem BiA: EiB, świetna gra i zakończenie bardzo mi spodobało.W ogóle gdyby gra trzymała taki poziom jak rzez ostatnie 3 misje to byłaby 8.Tak oceniam na 7.Mimo tego Polecam.Teraz może przydałoby się zagrać w pierwszą część COD, Max'a Payne'a Antologię, Mafię i GTA III.Tylko czy we wszystkich 4 nie odstraszy mnie grafika?O gameplay się nie martwię.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeszedłem assassin's creed: brotherhood i nie mogę doczekać się revelations- jestem pod dużym wrażeniem całej serii. Zacząłem również grać w Amnesia: The dark Descent. Jako, że jestem człowiekiem o w miarę słabych nerwach, ta gra serwuje mi naprawdę doskonałą rozrywkę- ciągły strach, zmuszanie się do wchodzenia do kolejnego pomieszczenia itp. Na prawdę świetny sprawdzian własnego stosunku do emocji i ulegania im, oczywiście, żeby z gry wynieść jak najwięcej warto zastosować się do zaleceń twórców (ciemny pokój, słuchawki). Poza tym gra ma świetną mechanikę, tajemniczą fabułę i idealnie pasujący design oraz wahanie napięcia (przez długi czas gra w miarę przyjemna muzyka, by zaraz wejść do ciemnego korytarza, w którym przerazi nas sama cisza- przepiękne!)

Gram też non stop w Starcrafta II z przyczyn oczywistych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Star Wars Force Unleasched II który zabrał mi tylko jeden dzień z mojego życia :( I powróciłem do Mafi II oraz jeszcze do dość starego ale utrzymającego się Warcraft III The Frozen Throne. Myślę jescze na odpaleniu Dragon Age (obie części) oraz Mass Efektów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz pykam w stare, dobre GTA 3. Jeszcze mam zamiar przejść Vice City i San Andreas, tylko nie wiem w jakiej kolejności. Czy kolejności wydania gier (GTA 3---->Vice City-------> San Andreas) czy "odwrotnie" chronologicznie datowania fabuł (GTA 3------>San Andreas------>Vice City). Może po drodze jeszcze przejdę Liberty City Stories na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie chyba zaskoczeniem jak powiem, że na razie jedyną grą w jaką ciuram dosyć często to Battlefield 3 :D Single ukończony, co-op w większości też to teraz szlifuję swojego skilla po multi, ale do wymiatania mi daleko o ile kiedykolwiek osiągnę taki stan ;p Poza tym Deus Ex: Human Revolution czeka na drugie przejście, od czasu do czasu strzelam w ARMA2, reszta gier Valve na razie się kurzy ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w BF 3. Przeszedłem kampanię ale mam pytanko. O co chodziło? Bo troche nie ogarniam końcówki. (spoilery ;p) Dima się zabił czy nie? A jeśli tak to po co? i Czy Blackburnowi udało się rozbroić bombę??? A i co ma wsppólnego z tym wszystkim to wtrącenie o pilot Hawkins ( misja z myślwcami)???

Edytowano przez Domino212
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...