Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja gram w AC Brotherhood, Bioshocka, LoL, odświeżam sobie Fallouta. :) Do tego oglądam całą sagę Star Wars od początku, i czytam Rok 1984 ... . Dodajmy jeszcze studia, dziewczynę i cały dzień zapełniony (dlaczego doba ma tak mało godzin? :/). Taki "luźny" tryb życia zapewne zakończy się przed sesją. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

(Na piecu)

-Braid (w trakcie)

-Mass Effect 1 (w trakcie)

(na PeeSPe)

-Jak & Daxter: The Lost Frontier (został ostatni boss)

-God of War: Chains of Olympus (ukończony)

-LittleBigPlanet (w trakcie)

-Patapon 2 (w trakcie)

-Lumines 2 (gra nie do przejścia :) grywam gdy jazda w pociągu/autobusie się dłuży).

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC ostatnio przeszedłem Brothers in Arms: Hell's Highway i Road to Hill 30. W tej chwili gram w Baldur's Gate (:P) i LoL'a. Na PS2 czasem pogram z bratem w Tekkena 5, a na PSP Patapon 2. Swoją drogą Baldur mi przypomniał jak cholernie trudne mogą być gry. Nie żeby takie Patapony były łatwe, ale takie tytuły to jednak mniejszość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem całego Half-Life 2 z 2 dodatkami ta gra jest jak naprawdę wyśmienite wino które po latach nadal smakuje tak samo wybornie. Teraz mnie zastanawia kiedy wyjdzie ten episode 3 :dry:.

Hm do tego bardzo ciekawą platformówkę LIMBO ale coś krótkie . No i mam jeszcze do zaliczenia NeverWinterNights 2 jak go w koncu zalicze to może zakupie do niego tam z 2 czy 3 dodatki już nie pamietam ile ich ogólnie jest. A w obecnej chwili umilam sobie wieczory rajdami i pvp w wowie =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat wrócił z piątku na sobotę z Belgii (pracował). Kupił Fife 12-tam oczywiście. Gram w to teraz-częściowo. Ale się uśmiałem. Co akcja z mojej strony, to bramka- prawie. Ala gra warta grzechu. Graficznie, mechaniką jej-jestem usatysfakcjonowany. Polecam :smile: :smile: :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Doom 3. Gierka średnia, bezmózga wyrzynka demonów, przez grę przechodzi się jak przez masło, nudna, niewprowadzająca nic nowego w tamtych czasach. Także gra kierunek --> piec. ;]

Ale dzisiaj będę grał znowu w fenomenalną grę pod tytułem Gothic. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Dead Island. Bardzo dobra gra, wbrew pozorom to nie jest tylko bezmózga wyrzynanka. Gdy ją ukończę, to są trzy możliwości:

a. zaczną przechodzić ją inną postacią :happy:

b. ponownie spróbuję sił w pierwszym Raymanie, choć ta platformówka jest nie na moje nerwy :P

c. zagram w Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent z covera CDA.

Edytowano przez matstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...