Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wróciłem do mojego najukochańszego klasycznego crpga, czyli pierwszej części "Icewind Dale'a". Gra jest wciąż niesamowita, a ręcznie robiona grafika jak wyglądała cudownie, tak wygląda i dzisiaj! Moją drużynę prowadzę ja, Glovis, paladyn praworządnie dobry, wspierany przez krasnoludzkiego obrońcę Iareda Stalową Pięść, kapłana Oswalda, uczennicę smoka Morganę, łowczynię łuczniczkę Liliaan oraz złodziejkę Veriannę. Mam nadzieję, że zło z Doliny Mroźnych Wichrów jest gotowe stawić nam czoła!

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ukonczeniu Fallouta 4 mam zamiar na jakas gre z dobra fabula wiec korzystajac z tego, ze juz posiadam dwie kopie Jade Empire (z CDA i darmowke z Origina) gra wyladowala na moim dysku - jest raczej krotka i z dobra fabula, a gier umieszczonych w takim klimacie raczej nie kojrze, wiec licze na mile spedzony czas. W miedzyczasie pogrywam w HotS i moj odwieczny nalog - Football Manager (2016) smile_prosty.gif

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu Splinter Cell: Blacklist biorę się na poważnie za trzecią odsłonę Heroes, gram z modem 3d, bardzo usprawnia wygląd gry i nie tylko. Swoją drogą zauważyłem, że trzeba tutaj działać szybko, inaczej w dalszym etapie rozgrywki ciężko jest zdobyć zamek przeciwnika, a mówię tutaj o pierwszej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przechodzę po raz kolejny Final Fantasy VII które do dziś uważam za najlepszą grę jaka kiedykolwiek wyszła i mimo że znam ją na pamięć to lubię go sobie włączyć, zwłaszcza że zapowiedziano remake. Ponad to kolejny JRPG czyli Agarest Generation of war, który ma dosyć ciekawy, turowy system walki. Oprócz tego powoli przechodzę (po raz pierwszy) Deus Ex Human Revolution, a od jutra zabieram sie za długo odkładaną (bardzo długo) serią Mass Effect wraz z DLC. Myśle że zanim to przejdę znajdzię się coś jeszcze, tym bardziej że mam w planach przejście po raz drugi Splinter Cella Conviction i po raz pierwszy Blacklist'a. Ze względu że nie miałem zbytnio kasy to nie zaszalałem na świątecznej wyprzedaży steam dlatego już odkładam pieniądze na kolejną, więc to co mam teraz musi wystarczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agatix001 Liznąłem tylko kawałek pierwszej części lecz potem zrobiłem format komputera i pudełko poszło w odstawkę, a teraz kupiłem 2 i 3 (+DLC) i mam zamiar od jutra się wziąć. Kawałek który przeszedłem był naprawde bardzo krótki (jakieś 3-4 godziny gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stebcio. Również ci zazdroszczę. Chociaż już troszkę zapomniałem ME i planuje ponownie skończyć tę serię.

Aktualnie pogrywam w Assasin's Creed III(wbrew obiegowej opinii dla mnie najbardziej klimatyczna część) oraz Demon's Souls(chyba już nigdy nie wejdę tak po prostu na żaden most;-)), a na PC zasysa mi się Deus Ex: Human Revolution. Mam parę świątecznych dni wolnego więc i czas na zabawę. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj po raz trzeci ukończyłem Baldur's Gate tym razem jednak zrobiłem to w pełni przechodząc cały dodatek, który naprawdę uznaje jeden z najwybitniejszych w jakie grałem. Dobra fabuła postacie i do tego cholernie wymagający poziom trudności. Niedługo pewnie zabiorę się za dwójkę ale przed tym mam jeszcze kilka pozycji do ogrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem 12 Labours of Hercules IV: Mother Nature czyli czwartą część serii 12 Labours of Hercules.

To bardzo fajna gra relaksacyjna, przy której nie sposób się nudzić.

Oczywiście ma kilka wat.np ułatwianie w stosunku do szukania znajdźiek, oraz brak osiągnięć Steam, mam nadzieję, że to czasowy błąd który twórcy naprawią.

Możecie przeczytać moją reckę na Steam to link>> http://steamcommunit...mmended/396800/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem Remember ME na PS3. Gra która wyjątkowo mnie rozczarowała, system walki podobny do tego z serii o Batmanie, dużo skakania pomiędzy przeciwnikami, jednak walka tutaj nie daje takiej satysfakcji. Dawno nie widziałem tak słabych lokacji, nieciekawe i nie zapadające w pamięć. Fabuły nie śledziłem, telewizor miałem praktycznie wyciszony (grałem przy dziewczynie która chciała mieć spokój przy nauce do sesji), a polskie napisy były za małe żeby się rozczytać.

Jedyny plus to sekwencje zmiany pamięci, ciekawy pomysł i do tego fajnie zrealizowany.

Edytowano przez Evil Duo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już dwa razy Rogue Legacy, ale próbuję NG+2, żeby zdobyć wszystkie zbroje. Chociaż ten tryb już jest bardzo trudny i nawet się nie łudzę, że pokonam grę trzeci raz albo uda mi się dorwać 'modyfikowanych' bossów.

Zacząłem też grać w Insurgency i nie rozumiem, czemu wcześniej nie dostrzegłem jaka ta gra jest fajna. O wiele bardziej klimatyczna i trudniejsza od jakichśtam CS'ów czy BF'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 150 godzinach spędzonych z X-COM Enemy Within postanowiłam nieco odpocząć od tej gry (zapewne wróce do niej jeszcze nie raz) i zainstalowałam The Bureau: XCOM Declassified :D Jestem na początku i czuję się jakbym grała w skrzyżowanie Maxa Payne'a z HALO. Jest okej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zbliżających się premier, które mnie interesują, sprężam się aby trochę zniwelować kupkę wstydu.

Ukończyłem Mad Maxa - bardzo fajna gra, choć wymaga dość sporo czasu, bo gameplay oparty jest w większości o grind. Mimo to, rozbijanie się po pustkowiach jest całkiem emocjonujące.

Teraz staram się ukończyć Pillars of Eternity, bo kolejny dodatek zbliża się wielkimi krokami, a ja nadal w lesie.

W przerwach od przygód fabularnych, wróciłem do Diabolo 3 w związku ze startem nowego sezonu - zgarnę nagrody i pewnie odpuszczę, aż do kolejnego resetu.

Oprócz tego cicho szlocham, bo Homeworld: Deserts of Kharak ma premierę jedynie na STEAM, a cena 46 ojro jest odrobinkę zaporowa ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...