Skocz do zawartości

Polecane posty

Parę dni temu skosiłem Number 1 na liście Most Wanted w ostatnim NFSie, porobiłem 2-3 trofea i na razie chyba nie będę platynki szlifował. W międzyczasie wrócę do jakiegoś niedokończonego tytułu, żeby go popchać dalej (myślę nad Dead Island)... A do tego nawróciło mi się do pyknięcia jednego meczyku wieczorem w League Of Legends.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i po To the Moon...

Bylo calkiem fajnie, czasem powaznie i refleksyjnie (ech te kolejne retrospekcje...), a od czasu do czasu zabawnie (nawiazania do Matrixa, Dragon Balla, jRPG-ow). Za pomysl na fabule nalezy sie tworcom tego indyka plus, tak samo zreszta jak za piekna sciezke dzwiekowa. Jesli mialbym sie do czegos na sile przyczepic, to bylaby to grafika i sterowanie. O ile stylizowana na stare jRPG-i oprawa graficzna byla calkiem fajna i nadawala grze klimatu, to moglaby byc ona troche bardziej szczegolowa i nasycona kolorami, bo niektore lokacje zlewaly mi sie w jedna, szarobura mase. Takze sterowanie mogloby byc lekko usprawnione, np. poprzez wprowadzenie stalego poruszania sie postaci w kierunku kursora jesli przytrzyma sie wcisniety przycisk myszki. Byloby to wygodniejsze od czestego klikania mycha na ekranie za kazdym razem gdy kierowana przez nas postac przejdzie kilka metrow. Generalnie jednak gra jest warta poznania i zaglebienia sie w opowiadana w niej historie. Jest to bez watpienia jeden z lepszych indykow, w jakie gralem ostatnimi czasy, na dodatek z fabula sklaniajaca do refleksji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Wczoraj ukończyłem drugą przygodówkę w moim życiu, Wybór padł na Sinking Island z któregośtam CDA. Warto stwierdzić, że to gra twórcy Syberii. Co by tu powiedzieć: Trochę mi zajęło ukończenie tej gry bo jak mówię, w przygodówki nigdy nie grałem (prócz starego Jacka Orlando) ale koniec końców gra nie okazała się przesadnie trudna (chociaż momentami musiałem korzystać z pomocy poradnika). Jednak klimat tej produkcji skutecznie mnie wciągnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC:

Papers, Please - Whoa! co za gra! Prosty pomysł w mistrzowskim wykonaniu, od którego trudno się oderwać! Jeżeli lubicie dokonywać prawdziwych moralnych wyborów, to nie ma lepszego tytułu!

Na PSP:

Danganronpa: Trigger Happy Havoc - Wziąłem ją sobie na warsztat na chwilę przed rozpoczęciem emisji anime pod tym samym tytułem, ale dopiero niedawno ukończyłem. Jeżeli ktoś lubi klimat serii Ace Attorney, to polecam (o ile przekroczycie barierę językową :trollface:)! Teraz poluję na jej drugą część.

Jeanne d'Arc - Czyli mojego nadrabiania zaległości z jRPG i sRPG ciąg dalszy. Jestem dopiero w trakcie pierwszego aktu, ale gra już zdążyła mi się spodobać ze względu na mechanikę rozgrywki i luźne podejście do legendy Dziewicy Orleańskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się skończyć Need for speed most wanted (2005)! Kilka lat mi to zajęło ponieważ przechodziłem to ok 2 lata temu odinstalowałem i jakiś czas temu zacząłem grać. Kumpel mi trochę pomógł z ucieczkami przed policją ale Razora i ostatni pościg sam przeszedłem:) Gra jest bardo fajna i ten kto mówi że w samochodówce nie może być fabuły, to niech pogra w most wanted. Szkoda że już nie ma multi w nfs. Swoją drogą crysisa przechodziłem podobnie. Gdyby nie zapisy co zostały na kompie to pewnie bym nie przeszedł do końca a ni most wanted ani crysisa:) Teraz na ukończenie czeka hydrophobia (ostatni boss) serio sam 3 (też boss) pokonany tylko w co op więc słabo. Aktualnie gram w bf3 na multi ,worms revolution i okazyjnie w cod1,uo,burnout paradise,crysis2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote zabralem sie wreszcie za Sleeping Dogs, a w tej chwili jesli wierzyc statystykom 70% fabuly i ok. polowy zadan pobocznych oraz znajdziek za mna. Nie jest to co prawda GTA i momentami do pracy kamery i niezbyt precyzyjnego sterowania mozna sie przyczepic, to generalnie gra sie w ten tytul przyjemnie. Cieszy rowniez fakt, ze w przeciwienstwie do serii GTA w Sleeping Dogs wprowadzono checkpointy w trakcie misji i w razie smierci nie trzeba powtarzac calego zadania od samego poczatku (wliczajac w to takze czesto dlugi dojazd ze szpitala na miejsce rozpoczecia misji - to mnie w sumie najbardziej irytowalo w produkcjach Rockstara).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy Diablofan przyszedł mnie dzisiaj odwiedzić w celu obadania Torchlight 2.Dałem mu pograć moją postacią ale stwierdził że musi stworzyć swoją.Skubany tyle przy niej siedział że gdyby nie musiał iść do roboty na 7 to bym go nie usunął z chaty.No i gdyby nie on nie wziął bym się za maksowanie mojego Outlandera.Gra jest niesamowita i jak raz odpalisz,znikasz.Aktualnie szukam "spodni" na moją postać bo coś nie mogę trafić na jakieś dobre ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na rozkładówce obecnie The Bureau: XCOM Declassified. Dużo osób narzeka, że gra jest słaba, a system rozgrywki żywcem zerżnięty z Mass Effectów. Cóż, gameplay faktycznie jest w sporym stopniu... "zapożyczony", ale mi to osobiście nie przeszkadza. Obiektywnie patrząc gra szałowa nie jest, ale ja bawię się całkiem nieźle. Poza tym pogrywam W Civilization V: Brave New World.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam standardowo siepię w Stalkera. Tym razem mam mocne postanowienie, że skończę Zew Prypeci, który kupiłem już z rok temu i jeszcze nie ukończyłem. Póki co wyczyściłem Zaton (została mi jedna misja, ale już nie mam ochoty biegać po tych mokradłach. Jeszcze tylko sprokuruję kilka schowków i ruszam na Janów.

Równolegle do Stalkera pogrywam w Gran Turismo 5. Jestem już na etapie zawodów profesjonalnych. Teraz stop i maksuję moich driverów w B-Spec. Mam już coś koło 1.000.000 cr więc będzie można poszaleć z zakupami.

Jak uporam się ze Stalkerem to w końcu postawię system (dlaczego nie zrobiłem obrazu poinstalkowego) na nowo, bo rzęzi już okrutnie. Jak system się będzie "stawiał", to trzeba będzie ruszyć z pierwszym God of War na PS2. Generalnie plan do końca roku. Aha no i mam jeszcze złoto na miesiąc premki w World of Tanks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorej skończyłem Hitman Absolution na normalnym i muszę przyznać, że miejscami nie było łatwo. Ze wszystkich częśći Hitmana Absoltion wydaję się najtrudniejszą odsłoną. Jutro zaczynam grać po raz trzeci w pierwszą część Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Właśnie skończyłem polskie RPG Two Worlds i przekonałem się, że ten gatunek gry nie jest dla mnie, na początku fajnie ale potem to już byle skonczyć główny wątek. W następną grę z tego gatunku zagram może za kilka lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...