Skocz do zawartości

Polecane posty

Teraz katuję Mafię 2. Mimo tego, że twórcy znacząco ją okroili, to jest to kawał dobrej produkcji. Świat żyje własnym życiem, choć moim zdaniem powinno być więcej interakcji. Pogrywam teraz sobie również w Fifę 12 oraz Empire Total War.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj wreszcie po wielu mordęgach skończyłem dwie gry: Super Meat Boy i The Binding of Isaac. Obydwie oceniam na 6/10.

W tym roku chyba ani razu nie chwaliłem się ukończonymi produkcjami, więc pozwólcie, że wymienię je teraz ;) Oto one: Gray Matter (8/10), Dead Space (6/10), Gears of War (6/10), Red Dead Redemption (8+/10), Heavy Rain (9+/10), Sniper: Ghost Warrior (6/10), Gotowe na wszystko (5/10), Vanquish (6/10), Omerta: Miasto Gangsterów (5/10), Call of Duty: World at War (5/10), Prey (6/10), Bioshock (8+/10), Dreamfall: The Longest Journey (8/10), Remember Me (6/10), Of Orcs and Men (5/10), Call of Juarez: Gunslinger (8+/10).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio? Far Cry 3 Blood Dragon - przezabawna gierka, klimat VHS-ów aż się przelewa smile_prosty2.gif Do tego jeszcze wróciłem do fenomenalnego Fallouta 3, przemierzanie Pustkowii nigdy się nie nudzi wink_prosty.gif W przerwach parę rundek w Fifie 13 i Team Fortress 2.

Pozdrawiam, Tirdaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Gothic'a 1 po raz pierwszy. Podchodziłem wiele razy, raz bug przeszkadzał mi przejść dalej ( jak gomez miał pomóc po pokonaniu trolla z kołowrotkiem to nie zbugował i stał...), czasem sam się poddawałem, ale tym razem przeszedłem w całości. Niedługo biorę się za 2, mam nadzieję że wyjaśnią parę rzeczy po zakończenie jest zagadkowe ( szczególnie Xardas przy końcu gry). A i pokonanie Śniącego było zagadkowo łatwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Torchlight 2 - jak dla mnie fenomenalna gra, gra się bardzo przyjemnie, większość lokalizacji jest wykonana niesamowicie klimatycznie, wszystko w klasycznym stylu (bossowie, championi, masa itemów) plus długość rozgrywki bo całą grę i niektóre poboczne misje (wszystkie na jakie się natknąłem) ale bez specjalnej eksploracji wszystkich terenów zajęło mi ~18h.

Moja ocena 9/10, na nową skale cdaction 5.

Edytowano przez jantomx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote przeszedlem Spec Ops: The Line, ktora kilka dni wczesniej kupilem na steamowej wyprzedazy. Nie spodziewalem sie zbyt wiele po tym tytule, jednak udalo mu sie mnie bardzo pozytywnie zaskoczyc. Pod wzgledem strzelankowym jest bez niespodzianek - sa regularne wymiany ognia, chowanie sie za oslonami i checkpointy, czyli standard. Jednak miejsce akcji gry, czyli zniszczony i odciety od reszty swiata przez potezna burze piaskowa Dubaj oraz (a wlasciwie to przede wszystkim!) ciezka i wystawiajaca moralnosc gracza na probe fabula sa tym, co naprawde zapada w pamiec i wyroznia Spec Ops: The Line na tle innych gier w gatunku trzecioosobowych shooterow. Polecam wszystkim, a dla osob, ktorym podobal sie film pt. Czas Apokalipsy jest to pozycja obowiazkowa. :)

Po przejsciu powyzszego tytulu siegnalem po kolejne tytuly zakupione na letniej wyprzedazy Steam - Faster Than Light oraz The Cave. Obie wymagaja kombinowania i zapewniaja sporo zabawy, choc w obu tytulach jest ona zupelnie rozna. Brac poki sa przecenione!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dota 2, która podoba mi się dużo bardziej niż LoL, Guild Wars 2 który jest tak na prawdę moim pierwszym mmorpgiem, wiec dopiero uczę się tego gatunku ale już mogę powiedzieć, że gra sama w sobie jest bardzo dobra, oraz oczywiście nie trzeba uiszczać comiesięcznego abonamentu, co dla mnie jest ogromnym plusem.

Zabieram się teraz (a przynajmniej mam taki zamiar) do przejścia całej linii fabularnej w Fallout: NV, gdyż jak dotąd nie udało się, zawsze coś stanęło mi na drodze do ukończenia go (zazwyczaj inna gra :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie postanowiłem zmęczyć serię Assassin's Creed i ciupię w jedynkę. Zobaczymy czy się wciągnę.

Jestem też w 1/3 Crysis 3, ale na razie go zawiesiłem z powodu braku fotela do kompa, gdyż jestem po przeprowadzce i brak takowego na wyposażeniu. Dlatego teraz tylko gry, w które można spokojnie grać na padzie siedząc na łóżku. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małych kłopotach skończyłam Kairo. Dobra gra. Ma klimacik. Wymaga trochę technicznych szlifów, bo crashuje i achivementy nie działają. Pod koniec grałam po dzisięć minut i bum - crash. Nie działające achievementy to nie jest jakiś wielki ból, ale skoro są, to mogłyby wpadać ;)

Teraz siądę do drugiego Maxa, bo tak jakoś zatęskniłam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w którą nie grałem dobre 7-8 lat jest mało znana a naprawdę dobra, Battle Realms. Jak na 2001 rok grafika jest świetna, a system walki robi wrażenie na mnie nawet dzisiaj tzn. gdy jest walka wojownicy skaczą na około siebie i gdy tak 20 na 20 zacznie tak się naparzać ma się wrażenie jakby to była prawdziwa bitwa. Jak dla mnie nie ma lepszego RTS-a od Battle Realms, no ale jak wyjdzie Total War: Rome II to być może zmienie zdanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...