Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki CDA, Ylthin i niskim, wręcz ultraniskim wymaganiom pykam sobie teraz w Clash of Heroes, któren jak na razie jest jednym z najlepszych puzzli jakie dane mi było poznać.

Jeżeli Might & Magic: Clash Of Heroes przypadło Ci do gustu, to zainteresuj się serią Puzzle Quest. Będziesz zachwycony :) .

A wracając do tematu, to rozpoczynam nową przygodą w The Elder Scrolls V: Skyrim, ale w wersji na konsolę Xbox 360. Będę chyba grał równolegle z wersją PC :trollface: .

Poza tym Diablo III skończone na normalnym poziomie trudności i teraz leci koszmarny.

Trzecią (uzupełniającą) pozycją jest Forza Motorsport 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Test Drive Unlimited i zakochałem się w tej grze raz jeszcze. Graficznie wciąż robi wrażenie, czuć jednak że ma kilka lat na kartu (aczkolwiek starzeje się z honorem), a śmiganie po Oahu wciąż daje masę frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnio skończonych, dwie gry rewelacyjnego PlatinumGames:

Bayonetta - przy tej grze nie sposób się nie uśmiechnąć, rewelacyjna!!

Vanquish - fajna strzelanka, ale poziom normalny daje momentami w kość, w końcu jakieś wyzwanie

oraz skończony Starcraft II Wol..., kompletnie mi ta gra nie podeszła (by nie było, grę uważam za świetnie zrobioną, ale kompletnie nie moje klimaty/gatunek )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w Warbandzie zniszczyłem całe Królestwo Rhodków, a zajęła jego miejsce Rzeczpospolita Polska :D. Pocinam czasami w Stalkera, lecz mam problemy z artefaktami graficznymi przez co muszę czekać na nową kartę graficzną :<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka chwil temu przeszedłem Deponię. Grało się nadzwyczaj fajnie. Nie takie trudne zagadki, świetny humor, postacie, które można polubić... Ta przygodówka ma wszystko, czego przygodówce potrzeba. :)

W sumie kupiłem sobie Deponię i Deponię 2 razem. Ale w "dwójkę" zacznę grać jutro, bo przez to, że grałem w część pierwszą, zaniedbałem kilka obowiązków. ;) Mimo to nie mogę się doczekać powrotu na planetę pełną śmieci ( :D ).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie za odkladane wielokrotnie wymaksowanie Skyrima. Quest glowny skonczony, zadania dla wszystkich frakcji tez ukonczylem, wszystkie maski Smoczych Kaplanow zebralem i kazdego slowa dla wszystkich dostepnych krzykow sie nauczylem. Na 50 aczikow z wersji podstawowej Skyrima nabilem 49, pozostaje mi jeszcze wbic ostatni, zwiazany ze zdobyciem pojawiajacych sie w grze 15 daedrycznych artefaktow. W tej chwili brakuje mi juz tylko czterech. :) Ciezko te gre ocenic - przez pierwsze 20 leveli mojej postaci Skyrim mnie zachwycal, przez nastepne 15 coraz bardziej nuzyl, a pozniej znowu zaczal wciagac. Byl czas, iz sadzilem, ze gra zajmie miejsce zaraz obok Obliviona, ktory byl dla mnie sporym rozczarowaniem. Jednak teraz, po spedzeniu w niej ponad 140 godzin i nabiciu 56 poziomow doswiadczenia dochodze do wniosku, ze Skyrim jest od Obliviona o niebo lepszy. Moze w moim prywatnym rankingu nie dorownal Morrowindowi, ale na pewno bardzo sie do niego zblizyl i dlatego wystawiam mu 9 (albo mocna 8 jesli mialbym grac bez poprawiajacych interfejs, grafike, zachowanie towarzyszy i usuwajacych bugi modow). Nastepny w Planach jest Far Cry 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu Horizona zabrałem się za DMC Devil May Cry ,które ukończyłem w dwa dłuższe posiedzenia ( ferie studenckie... to jest to :D ) Obecnie gram w F1 Race Stars ,które przypomina mi nieśmiertelne Lego Racers ( Gra mojego dzieciństwa). Nie jest to gra wybitna ale w sam raz aby się wyluzować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z NFS trwa dalej: dorwałem od kumpla The Run na Xboxa (graficznie wygląda o 5 lat starzej, niż na PC :/). Poza tym gram też w Forzę 4, na którą polowałem od dłuższego czasu i na PC testuję niedocenianego Test Drive'a Ferrari Racing Legends. Ścigałkowo się zrobiło trochę, ale w końcu to mój ulubiony gatunek. Poza tym rzygam już strzelankami, w które zagrywałem się cały styczeń i grudzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DmC: Devil May Cry - mega dobry slasher i basta. Jeśli ktoś przekreśla go tylko ze względu na różnice w stosunku do poprzednich odsłon z serii, popełnia spory błąd.

Dead Space 3 - początek sadzi więcej oskryptowanych, efekciarskich akcji niż niejedno Call of Duty. Czy to jeszcze horror, czy już shooter? Nie ważne, bo to piekielnie klimatyczna, satysfakcjonująca gra jest!

Ni No Kuni - nie przepadam za RPG'ami rodem z KKW. Kunuś kupił mnie po całości. Nie wiem czy to oprawa, czy delikatne zerwanie z regułami turowych walk, a może "Pokemony" - bawię się przednio!

LittleBigPlanet Karting - nie jest tak źle, jak się obawiałem, ale też nie tak przednio, jak w duszy miałem nadzieję. Idealne na krótkie, relaksujące sesje. No i cena w okolicach 90 dych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...