Skocz do zawartości

Polecane posty

Dużo nasłuchałem się o Red Dead Redemption, jaka to jest super gra i jak to PC'towcy żałują że tego nie mają, i udało mi się go zakupić za 50 zł na PS3. Powiem że spodziewałem się czegoś więcej niż GTA na dzikim zachodzie gdzie 70% mapy to wypełniacz, ale i tak gra wciąga. Bardziej mam ochotę zagrać w Saint's Row 3 i 4 które nie pójdą na moim komputerku.

@Spooq

Mnie pierwszy Wiedźmin bardzo się podobał, nie wiem co jest z nim nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Właśnie ukończyłem BioShocka. Z początku myślałem, że to zwykły FPS z paroma elementami RPG. Jednak po godzinie gra wciągnęła mnie całkowicie. Pierwszy raz w życiu spotkałem sie z przeciwnikami, którzy zranieni uciekali do stacji medycznych i się leczyli. Fabuła po prostu niszczy i sprawia że chce się chodzić po podwodnym mieście aby poznawać jego kolejne tajemnice. Teraz chcę kupić i przejść drugą część gry.

Co do zakończenia gry:

Kiedy okazało się kto jest ten zły to szczęka mi po prostu opadła. I byłem zachwycony, że gra jeszcze trochę potrwa :D Przy tak opowiedzianej historii nie chce się żadnej gry kończyć. W życiu nie myślałem, że pozytywne zakończenie tej gry gdzie zostaje się ojcem tych dziewczynek i zyskuje się rodzinę może wycisnąć z człowieka łzy i dać tyle satysfakcji. Jeśli ktoś przeszedł tę grę w złym wariancie to koniecznie musicie przejść ją jeszcze raz jako Pan dobry!

A w międzyczasie gram w Cywilizację V i Borderlands :3

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p o wielu latach z kurzącym się na półce xklockiem postanowiłem się go pozbyć i sprawdzić drugą już teraz past-genową maszynkę. Wczoraj skończyłem The Last of Us. I już wiem że było warto zmienić konsolę. Grę przeszedłem w 5 dni grając po 2-3 godziny dziennie. Tyle przy grze singlowej w tak krótkim czasie nie spędziłem z dobre... dwa lata. I nie żałuję. Po końcówce po prostu sam z siebie zacząłem się trząść w sumie nie wiem dlaczego. A potem zacząłem myśleć. Że tak można? Że tak dorośle? Że na zachodzie? Że w grze AAA+? Naprawdę to jaką fale emocji ta gra wywołuje jest niesamowite i nie wiem czy jakaś inna gra w tym momencie może jej dorównać pod tym względem. Przez to wszystko zapomniałem prawie o samym gameplayu który był w sumie całkiem okej choć nie był żadnym dziełem sztuki w przeciwieństwie do reszty. I od pewnego momentu następna strzelanina wywoływała już tylko facapalma. Ja wiem że to nie jest przygodówką ale gdy nie wiemy co się dzieję z bohaterami ciekawość nas zżera a mimo tego musimy odbębnić 20 minut nudnego strzelania do zombiaków i noszenia drabin to nie jest za fajne. Teraz ogrywam God of War 3 (zapowiada się przynajmniej dobrze (no i Boguś Linda jako Kratos!)) i czekam na gta 5. Pomimo że miałem kupować na razie tylko "ekskluziwy" a gta nie kupić nigdy jako imo najbardziej przehajpowaną grę wszech czasów to gdy znalazłem ofertę za 70 zł postanowiłem spróbować. No i przyda się coś weselszego po TLoU :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem betę Fify World...

Nie wiem, może jestem dziwnym graczem, ale po prostu nie mogę odejść od tej gry wkurzony. Na silnik meczowy, na optymalizację, na bugi, na bugi, na silnik meczowy i na bugi. biggrin_prosty.gif Ja wiem, że to beta, ale litości, po prawie roku ta gra mogłaby już jakoś wyglądać. Niby wychodzą łatki, a jednak nie mogę poczuć różnicy. Na razie satysfakcję sprawia mi tylko proces "składania" swojej drużyny. Czuć satysfakcję po wyrwaniu dobrej karty na aukcji po niskiej cenie (Mascherano za 1100 monet biggrin_prosty.gif), ale wszystko to wygląda ładnie tylko w okienku. Bo jakoś dla mnie gameplay leży i kwiczy. Aha, i dlaczego nie mogę nawet zmienić sobie obłożenia klawiszy? Chociaż są jakieś plusy - teraz zaczyna mi się bardziej podobać Fifa 13 biggrin_prosty.gif

Dobra, dość marudzenia, Saints Row 2 wzywa... znowu smile_prosty.gif

Pozdrawiam wink_prosty.gif

Edytowano przez Tirdaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 6 - 21 godzin, które w cudowny sposób zostawiły mnie z uczuciem pustki w środku i pytaniem, po co ja w ogóle żyję? Na serio, niech nikt tego nawet nie odpala. Ta gra fizycznie boli.

Saints Row IV: Game of The Century Edition - To z kolei pomogło mi odzyskać wiarę w ludzkość. I powstrzymało RE6 od zmienienia mnie w Hollowa.

Teraz próbuję Dark Sector i Operation Racoon City (ugh...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.... ostatnio ukończyłem Fallout New Vegas (zajęło mi to około 65 godzin) i muszę przyznać, że pod każdym względem jest lepszy od Fallout'a 3. Przede wszystkim jest interesująca fabuła, sporo rodzajów broni, dużo questów (całkiem dobrze zrobionych i można je ukończyć na parę sposobów, czy to zrobić zadymę ze spluwą czy też negocjować), no i naprawdę dobrze zrobione dialogi.

Plusy Fallout NV:

+ Duży, rozbudowany świat pełen pobocznych questów;

+ Sporo rodzajów broni;

+ Ciekawa fabuła;

+ Poprawiony system walki (różne rodzaje amunicji, możliwość normalnego celowania);

+ MNÓSTWO modów do gry !

Minusy:

- Grafika nie powala

- Bugi.

Natomiast samą grę oceniam na 8+/10. Gdyby nie pomniejsze bugi typu: dziwnych zachowań postaci (mój towarzysz bez powodu zaczyna biec... nie wiadomo gdzie), zacinanie się postaci w skałach, ziemi itp. spokojnie dałbym 9/10, na szczęście gra nadrabia świetną grywalnością i dużym światem, w którym jest co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem

Alan Wake's American Nightmare

Co to miało być? zrób grę na kilkanaście minut i zapętl ją? Całość sprowadza się do ciągłego, nudnego strzelania do opętanych. Fabuła jest... a może jej nie ma? Jedynie 2 utwory jakoś mi się spodobały, reszta - jak wyżej.

Nie ma ciekawych postaci i tego czegoś, co w jedynce powodowało, ze chciało się grać dalej. Klimat? Zapomnijcie.

Był potencjał na sequel, ale zamiast niego upitolono na szybko takiego cudaka. Tylko nie bardzo wiem po co?

No, ale zaliczone i w tym momencie wylatuje z dysku. Oby szybciej wyleciało z pamięci i nie psuło uczcucia, jakie pozostało po oryginale.

Ocena: 4/10

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz tego nie robic, ale wrocilem do multi w BF4. Ostatnie dwa dodatki sa calkiem niezle i teraz zastanawiam sie, jak szybko mi sie uda oderwac od tej gry i wrocic do innych tytulow, ktore wciaz czekaja na ogranie (jak chocby ledwie napoczety Broken Age)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem FarCry 3 ktory pozytywnie mnie zaskoczyl, nie spodziewalem sie za wiele po nim, a tu prosze, ciekawy gameplay, nawet fajna fabuła + fantastyczne postaci. Gra kupiona na steamowej wyprzedazy za niecale 5 ojro. Goraco polecam!

Teraz powolutku ogrywam Rome II, Black Flag i Wiedźmina 2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem UberSoldier - bardzo fajna strzelanka w oldschoolowym stylu, w klimatach RTCW. Dobrze się bawiłem kosząc niemiaszków. Zabrałem się również za Brothers in Arms: Earned in Blood. Jest zdecydowanie lepsza od swojej poprzedniczki, mimo kilku kosmetycznych zmian(a może przede wszystkim dzięki nim?). Grało się dobrze, ale ostatnia misja, konkretnie fragment z rozwalaniem dwóch czołgów na małej powierzchni... Czyste piekło. Ogólnie na plus. Największą jednak dla mnie niespodzianką było Alpha Protocol - kupiłem ostatnio za grosze, po przeczytaniu wielu opinii o wysokim poziomie fabularnym, i powiedzmy, dialogowym. Spodziewałem się dobrej gry, a dostałem killera. Grała mi się prześwietnie, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Szkoda, że tak krótka - raptem 12 godzin.

Planuję skończyć Sniper Elite 1, zostało mi jakieś 5 misji, a potem się zobaczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przedwczoraj skończyłem Skyrima, którego chciałem wymaksować... ale padłem, przez stronę techniczną. Jakimś jednym modem musiałem sobie zepsuć save'a i co jakieś 20-30 minut gra się crashowała.

W co gram? Cały czas FIFA 14, a dokładnie kariera Bristol City, Counter-Strike: Global Offensive ze znajomymi i wreszcie zacząłem Batmana: Arkham Asylum. Gra jest miodek póki co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem odświeżyć sobie klasykę w postaci Unreal Tournament 2004. Moim zdaniem gra na 10. Unreal 3 może tej edycji buty czyścić. No i Alien Rage - wykręcam jak najlepsze wyniki i co tu dużo pisać, poezja. Dawno tak dobrze przy FPS się nie bawiłem. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inversion

+ Grav-Link i zabawa z grawitacją dają radę,

+ Ciekawe etapy z tytułową inwersją,

+ Poprawnie zrealizowane strzelanie,

+ Zdewastowane miasto na początku robi duże wrażenie,

+ Poprawna oprawa graficzna,

- Liniowość i powtarzalności rozgrywki,

- Naciągana i nieangażująca historia,

- Niewielkie zróżnicowanie przeciwników,

- Jak na grę akcji niewiele tu 'momentów',

- Wrogowie bełkoczą tak, że nie idzie ich zrozumieć.

Ocena: 6/10

Inversion to poprawna pod względem gameplayu produkcja, gdzie do pełni szczęścia zabrakło kilku elementów. We znaki daje się tu przede wszystkim brak angażującej historii, która scaliłaby wszystkie zjawiska obserwowane na ekranie, ponarzekać można również na skrajną liniowość i powtarzalność rozgrywki. Przez całą grę lecimy przed siebie i strzelamy do przeciwników, od czasu do czasu rozwiązując jakąś banalną zagadkę związaną z grawitacją. Nie miałbym nic przeciwko takiemu stylowi rozgrywki, gdyby starcia zapadały w pamięć, a gra miała jakiekolwiek "momenty", niestety nawet walka finałowa nie wyróżnia się niczym ciekawym i w sumie jest o wiele łatwiejsza niż starcia z niektórymi mini-bossami spotkanymi na wcześniejszych etapach rozgrywki.

Można pograć, ale szału nie ma, zdecydowanie lepiej sięgnąć po któregoś CoDa.

Edytowano przez k0mp0t
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą ukończyłem Far Cry 3 Blood Dragon... bardzo fajna gra :) !

Problem w tym że ukończenie tego tytułu zajęło mi AŻ 5 godz. i 42 min. (wszystko zrobiłem na 100 % na najwyższym poziomie trudności) :/.

Klimat wpadł mi w moje gusta a muzyka... cud, miód i orzeszki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę, że niedawno skończyłem CoJ: Gunslingera i to na PS3. Bardzo fajna gierka, tylko pojedynki denerwujące. Natomiast na PC teraz gram w klasykę klasyki, grę-legendę, która zawsze będzie na honorowym miejscu w moim serduszku i do której będę wracał, mimo iż widać po niej nieubłagany upływ czasu. A gra ta to nikt inny jak UNREAL wraz z dodatkiem RETURN TO NA PALI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3. I zarazem cała trylogia, którą postanowiłem poznać dopiero teraz więc miałem okazję prześledzić całą historię w jednym ciągu. Zakończenie, które wbrew opiniom w internecie (jakimś cudem uniknąłem spoilera aż do samodzielnego przejścia gry) jest wg mnie całkiem przyzwoite. Jednak sama gra mimo że jest świetna nieco mniej mi się podobała niż dwójka. W sumie nie za bardzo wiem co mi tu do końca nie pasuje. Być może spodziewałem się takiego przeskoku jak z jedynki do dwójki gdzie wszystko było ulepszone. Może przez sam początek, gdzie Shepard wydawał mi się strasznie "cwaniakowaty", a nie do takiego przywykłem. Może przez dziwny interfejs doboru uzbrojenia, gdzie te zakresy skuteczności przy poszczególnych parametrach strasznie mi się zlewały i ciężko mi było dobrać odpowiedni sprzęt po uzyskaniu nowych broni i ulepszeń. Niemniej w ogólnym rozrachunku cała gra nie ustępuje niczym poprzedniczkom. Gra się świetnie, gra wciąga i nie puszcza aż do napisów końcowych. Jeśli ktoś jeszcze nie grał to polecam. A teraz czekam na kolejną część. Podobno Mako ma wrócić ;D

Edytowano przez Lukasz-K2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na to ze na jesien wychodzi GTA V na pc przechodze GTA IV i oba dodatki. Oprocz GTA IV gram jeszcze w Robocraft. Moze nie mam talentu do budowy pojazdow ale gra sie przyjemnie biggrin_prosty.gif A i zapomnialem dodac ze gram rankedy w Naruto Shippuden ultimate ninja storm 3 FB

Edytowano przez Stebcio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam w The Book of Unwritten Tales.

Świetna przygodówka. ;)

W końcu wzięłam się za sagę AC, póki co leci Brotherhood, ale dopiero się rozkręcam. :> Dużo osób narzeka na powtarzalność części, ale dla mnie liczą się głównie znajdźki i stopień ukończenia. :D Wtedy jakoś idzie przełknąć resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...