Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rozpocząłem ponownie swoją przygodę z Wiedźminem (chce sie wyrobić ze wszystkim częściami do wyjścia trójki, co by nie wychodzić z klimatu). Z początku myślałem, że zanudzę się już w prologu, jako że pierwszą odsłonę przewałkowałem już dwa razy. Co zaskakujące, gra wciągnęła mnie w swoje obroty niemal tak intensywnie jak za pierwszym razem. Fabułę, lekko już zakurzoną, świetnie się odświeża, klimat pochłania i nakłania do przedłużania czasu poświęconego rozgrywce, a wreszcie sam mechanizm zapewnia genialną zabawę (zapomniałem już, jak pociesznym rozwiązaniem był system walki w 'jedynce' - kupa czasu minęła a dalej bawi i rozbraja). Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu co do genialnego kunsztu CD Projekt RED.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobre miejsce na to pytanie, ale zaryzykuję.

Chcę przejść RE5 ze wszystkimi aczikami i unlockami. Zauważyłem że na GfWL są acziki za przejście gry za różne poziomy trudności.

I tu pytanko, gdybym przeszedł na najwyższym możliwym to wliczy mi acziki za przejście mniejszych stopni, bo nie chciałoby mi się parę razy przechodzić gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krótkie Spec Ops: line, które niedługo ukończę. Gra nawet ładna, ale pełna różnorakich błędów. No i poleciałem na rzekomo świetną fabułę, która odróżnia ten shooter TPP od innych strzelanek(wg. gry-online.pl). Niestety. Fabuły wcale się nie czuje, po prostu idzie i strzela ;)

I jest jeszcze mniej ciekawa i wciągająca niż w takim Call of duty 4.

Strzelnka z dobrą fabułą to moim zdaniem Brother in Arms ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobre miejsce na to pytanie, ale zaryzykuję.

Chcę przejść RE5 ze wszystkimi aczikami i unlockami. Zauważyłem że na GfWL są acziki za przejście gry za różne poziomy trudności.

I tu pytanko, gdybym przeszedł na najwyższym możliwym to wliczy mi acziki za przejście mniejszych stopni, bo nie chciałoby mi się parę razy przechodzić gry?

Tak zaliczy wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam Annę w wersji rozszerzonej. W sumie całkiem spoko gierka, tyłka nie urywa, ale mozna pograć :) nawet momentami bardzo niepokojąca :) Zabrakło mi jednej notatki, żeby wszystko odkryć, ale nie wiem, czy chce mi się iść jeszcze raz od początku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 minut temu skończyłem The Next BIG Thing. Tak już mam z grami przygodowymi, że po ich kupieniu gram dopiero za kilka miesięcy. Dlaczego? Muszę mieć cały dzień wolny, żeby przejść taki tytuł za jednym razem. ;> O samej grze: z pewnością warto jeśli ktoś może poświęcić 4-6 godzin na grę. Ciekawy sposób przedstawienia historii, dziwaczna główna bohatera i jej partner. Specyficzny humor, często można się uśmiechnąć. Co prawda spodziewałem się jakiejś niespodzianki po napisach końcowych, a dostałem tylko medal ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...