Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Condemned Criminal Origins (survival horror) - właśnie przeszedłem po raz drugi. Gra potrafi nieźle przestraszyć i mimo 18 lat nieraz byłem nieźle zestrachany :D. Polecam jak ktoś nie grał, ale mocne nerwy trzeba mieć. Teraz na nowym kompie mogę w końcu normalnie pograć i czerpać przyjemność z gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC jestem w trackie pierwszego Bioshocka. Przy Play Station 3 po zakończeniu Spec Ops: The Line (przyjemna rozgrywka, mistrzowska fabuła, śliczna grafika otoczenia) zabrałem się za Red Dead Redemption. Miałem już do niego jedno podejście, ale nie znalazłem wystarczającej ilości zainteresowania aby ciągnąć dalej rozgrywkę. Teraz wreszcie wsiąknąłem w klimat świetnego westernu i życzę sobie zobaczyć napisy końcowe jak najpóźniej. Chociaż wtedy.... w sumie... czas na Undead Nightmare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Dead Space 2 a na półce już czeka na swoją kolej Bioshock 2. W obydwie gry zacząłem grać niedawno w tym samym czasie, teraz przyszedł czas na dwójki. Gdy stanieją to oczywiście kupię DS 3 i Infinite`a. Mam również na półce Alan Wake`a na PC z Biedronki lecz mogę zagrać płynnie tylko na niskich ustawieniach, co mnie trochę irytuje. Może niedługo zagram też w Tomb Raidera 2013 na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na etapie Tomb Raidera, Resident Evil 6 i Alana Wake'a. Jak skończę resa to będę miał Sim City. smile_prosty.gif Oprócz tego kilka starszych gierek jak doom 3 czy amnesia na mojego bloga. W multi Dragon Nest Europe i Medal of Honor Warfighter.

Edytowano przez maiku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia pykam w Bad Company 2 na multi, gra się pięknie, 12 poziom, medyk, jedynie co mi się nie podoba, ( grałem wcześniej rok w BFP4F ) to latanie heli, w Play4Free ma się leszą kontrole nad heli, ale to w sumie nie przeszkadza tak bardzo, idzie się przyzwyczaić.

Dyskusja na Gothic Site przyciąga do mnie coraz bardziej sage Gothic, śniegu za oknem nie brakuje, mimo iż nie będzie tak samo jak w zimowe wieczory to może spróbuję znowu wciągnąć się w klimat niezwykłej opowieści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jestem bezrobotny mam masę wolnego czasu, dlatego wpadłem na pomysł nagrywania filmów z gier. Wcześniej oglądałem na YouTube jak inni to robili i postanowiłem spróbować. Muszę przyznać, że motywuje mnie to do przechodzenia całych gier. Kiedyś kończyłem np w połowie i teraz mam okazję zrobić drugie podejście do wielu tytułów, z którymi zetknąłem się za małolata. Fajna zabawa, polecam każdemu. Co do konkretnych tytułów, to aktualnie jestem w trakcie:

  • The Walking Dead - sezon 1 i 2 skończone, 3 w trakcie i pozostałe w planach
  • Mafia I
  • The Cave - super platformówka (przeszedłem kilka razy, każdą postacią)
  • Omerta - City of gangsters
  • Tomb Raider - z tego akurat nie nagrywałem Gameplay

Do kilku innych gier powoli się zabieram:

  • Limbo
  • Don't Starve
  • Dishonored

Miałem kilka lat przerwy od gier (chyba od około 2005) i teraz cokolwiek odpalę, wkręca mi się niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier, których przeszedłem jest MULTUM, szkoda by czasu na wymienianie. Ostatnio jednak gospodaruję czasem na tyle, że gram tylko w tytuły, z którym nagrywam serie.

http://www.youtube.com/user/VaultTVpl/videos?view=1&flow=grid

z ukończonych np The Walking Dead (od Telltale), tak samo jak Survival Instinct (nie polecam), Black Snow, LIMBO, Home, Call of Cthulhu, Deadlight, I Am Alive...

A obecnie pogrywam sobie w BioShock Infinite (piękna gra, po prostu piękna, "Will the circle be unbroken" nie wypada mi z głowy), Metro 2033, Batman Arkham City oraz poza nagrywanymi męczę sobie dodatki do Skyrima powoli :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam wyhaczone za darmoszkę Peggle, do tego kupiony niedawno DMC 4 na Xboxie i jakieś freewarowe pykadła arkadowe. Porzuciłem niestety Clash of Heroes, niech poczeka na lepsze czasy, bo mnie potężnie znudziło kolejne rozwijanie postaci od nowa... Ale cóż, kiedyś dokończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Dishonored i tytuł ten bardzo mi się spodobał. Naprawdę bardzo fajny klimat, świetna oprawa graficzna i kilka fajnych zastosowań zaimplementowanych do rozgrywki. Dodatkowo do gustu przypadła mi fabuła, która może nie jest jakaś bardzo odkrywcza, ale zdecydowanie podpasowała w moje klimaty, przez co wciągnąłem się na poważnie.

W co teraz? Różnie. Przypomniało mi się, że mam trial do Diablo III (tak, jestem idiotą nie kupując preordera), zagrałem do zabicia Króla Szkieletów i teraz czekam na kolejne obniżki (~160 zł to jednak za dużo). Obecnie przechodzę sobie powoli nowego Tomb Raidera i powoli się wciągam, chociaż mistrzem przygodówek i wszelkiej maści zagadek nie jestem.

Edytowano przez Menez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Bioshocka Infinite. Gra pod względem fabularnym na prawdę świetna. Grafika też bardzo podkreśla klimat rozgrywki (sam początek gry, gdzie wchodzimy do sali pełnej wody i świec, coś pięknego, a dodatkowo rewelacyjny kawałek: Will the Circle Be unbroken). Świetna postać Elizabeth, której gdy nie ma to naprawdę brakuje. Gra całkowicie liniowa jeśli chodzi o kolejność przechodzenia etapów i to nie jest wadą, gdyż dzięki temu można było wyreżyserować świetną akcję. Niestety nic nie jest idealne, mamy w ciągu gry dwa, czy trzy wybory, które nie maja żadnego znaczenia na zakończenie gry. A szkoda. Bo przy poprzednich Bioshockach jednak coś było i miało wypływ, były wybory moralne itd. Tu już nie.

Zmieniło się znacznie tempo rozgrywki, jest znacznie szybciej i więcej, co wbrew pozorom wcale nie niszczy klimatu, a o to bałem się najbardziej.

Gorąco polecam wszystkim fanom Bioshocka bo to naprawdę zacna gra. No i oczywiście jest pewien smaczek dla tych co chadzali po Rapture smile_prosty.gif

Miałem za to okazję pograć w Resident Evil 6. Nawet go kupiłem, stwierdziłem, ze zaryzykuje, bo cena wynosiła z kuponem -40% raptem czterdzieści parę złociszy. I szczerze mówiąc przegrałem może z godzinę i odbiłem się z hukiem. Gra wcale nie wyglądała lepiej niż piątka, a chodziła o wiele gorzej. W RE5 wszelkie sterowanie, menusy nie były rewelacyjne ale dało się grać. Tutaj jest o wiele gorzej. O fabule zbyt wiele nie powiem, bo jak mówiłem za długo nie pograłem, wypowiem się jedynie na temat wprowadzenia. Dostajemy jakiś samouczek, czyli budzimy się w środku jakiejś bitwy w mieście, nie wiadomo w ogóle o co chodzi, totalny chaos jak dla mnie. zero tonowania klimatu grozy. O tym możecie w tej grze chyba zapomnieć. Szkoda, ze mam tyle gier na steamowym koncie bo z chęcią oddałbym tę grę za darmo. Jak pojawi się opcja wymiany gier na Steam, to się zgłaszajcie :)

Edytowano przez gumisiwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...