Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio ukończyłem dwie gierki:

Clive Barker's Jericho - całkiem przyjemna gierka. Szkoda że taka krótka.

Heroes Over Europe - powietrzny FPS :happy:, misji jest mało na szczęście są zróżnicowane.

Teraz zamierzam dokończyć dodatek do Oblivion'a Shivering Isles , następnie zabrać się w końcu za Duke Nukem Forever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Just Causa z CD-Action. Jak był w na płycie to przeszedłem tylko parę misji, a teraz dokańczam.Oprócz tego gram jeszcze w Diablo 2.W lipcu kupiłem premierówkę na allegro, ale nie ma za bardzo z kim grać w multi. Od czasu do czasu zagram w Killing Floor z Biedronki i trochę jeszcze w FIFE 11 i Braida, ale to rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz gram po raz drugi w GTA IV, tym razem ze spolszczeniem. Jestem mniej więcej w połowie, już mam Alderney odblokowane ale jeszcze w nim nie byłem. ;P

No i jeszcze pykam sobie w Battlefield: Bad Company 2, oczywiście w multi.

Z chęcią pograłbym sobie w coś nowego, w co jeszcze nie grałem, ale nie wiem w co. :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pykam w Metro 2033. Dopiero teraz zapoznałem się bliżej z tą produkcją. Cóż mogę powiedzieć? Gra ma mega klimat, super się gra i do tego grafika zwala na kolana. 10zł na promocji steam wydane jak najbardziej słuszne. Nie żałuję ani jednej złotówki. :laugh:

Może jest trochę za krótka, ale nie można mieć wszystkiego na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Singularity (jak to zwykle bywa krótka gra) a od jutra biorę się za Wolfensteina a następnie za Bioshocka no i jeszcze dojdzie King Kong i Splinter oj będzie w co grać tylko czasu już na to mniej :(

Edytowano przez Gilman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśmin 2 - fajny, naprawdę super, choć krótki i niepozbawiony kilku dziwnych błędów.

Wolverine Uncaged Edition - megagigafuckinzaje gra. Niby prosta siekanka, ale jej grywalnośc powaliła mnie na kolana i przykuła do monitora niemal do 5 rano ( dopiero wtedy ją przeszedłem ). A na 7 do pracy...

Blazblue Calamity Trigger - potomek mojego ukochanego Gulity Geara. Naprawdę fajna naparzanka, choć brakuje mi kilku opcji, jakie były w GG: XX ( m.in.: Instant Kill czy Mission Mode ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pykam w bilarda :P i się nie moge doczekać kiedy moje przedzespoły przyjdą .. ;P no i pogrywam sobie jeszcze czasem w "Tanki" ^^ tylko się nie śmiejcie ta gra to wymiot :P

Buhahahahaha! Gra w "Tanki" !!11!!!! LOL! ... dobra, żartuję.

Często, gęsto grywam też w stare dobre... pokemony. Ostatnio też przelazłem wersję Fire Red.

Mówcie co chcecie, ale to naprawdę sympatyczny pseudo-RPG:)

Edytowano przez Pepperoni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrywam się w Batmana: Arkham Asylum. Jeszcze go nie przeszedłem ale mogę stwierdzić jedno: tak świetnej i dającjej radochę walki wręcz jeszcze w żadnej grze akcji nie widziałem. Ogólne plusy produkcji to bardzo ładna grafika, klimat, niezła fabuła no i to całe uniwersum Batmana. Ogólnie jest co robić, wymaksowanie gry i znalezienie wszystkich "aczików" trochę czasu zajmuje więc wracam na wyspę dalej tłuc facjaty oprychów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...